ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافق به تعویق انداختن توکیو بازی

المپیک بزرگترین رویداد به تاریخ است که scuttled به دلیل ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد حداقل 16,767 زندگی و آلوده بیش از 387,000 مردم در شش هفت قاره است. این طرح میتوانست زندگی روزانه و مجبور به تعویق افتادن یا لغو, رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و کنفرانس ها در سراسر جهان است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز سه شنبه پیشنهاد یک سال به تعویق افتادن بین المللی المپیک رهبری از جمله رئیس جمهور توماس باخ. کمیته بین المللی المپیک به سرعت موافقت کرد که این بازی برگزار خواهد شد در حدود یک سال پس از پیش برنامه ریزی شده شروع به تاریخ جولای 24.

“من ساخته شده یک پیشنهاد از حدود یک سال” آبه گفت. “باخ رئیس جمهور گفت: توافق 100 درصد و توافق کردیم که برای برگزاری بازی های المپیک تابستانی 2021.”

آبه گفت که او و باخ توافق “به همکاری به منظور برگزاری بازی های المپیک در تکمیل فرم به عنوان یک عهد به پیروزی بیش از عفونت است.”

در یک بیانیه مشترک با کمیته بین المللی المپیک و ژاپن در المپیک کمیته گفت: آنها تصمیم “برای حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی است.” ورزشکاران در سراسر جهان بوده است خواستار بازی های المپیک به تعویق افتاد گفت: عدم تصمیم گیری آنها را مجبور به ادامه آموزش در معرض خطر جسمی و روحی خود را به خوبی بودن.

مشعل المپیک باقی خواهد ماند در ژاپن و المپیک هنوز هم خواهد بود برچسب توکیو 2020, حتی اگر آنها را در 2021.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر” بیانیه ای گفت:.

آبه به نام باخ در سه شنبه شب در ژاپن به ارائه طرح خود را. پیشنهاد یک روز پس از ایالات متحده پیوست جهانی کر المپیک حاکم بر نهادهای دفاع از به تعویق افتادن. برخی از این کشورها تا به حال قول داد برای ارسال ورزشکاران اگر بازی آغاز شد و در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی شده.

“با توجه به شرایط فعلی و برای همه ورزشکاران ما ساخته شده یک پیشنهاد به تعویق افتادن حدود یک سال به نگه داشتن آنها را ایمن و با خیال راحت” آبه روز سه شنبه گفت.

تعویق بازی حمل عظیم سیاسی و مالی و رقابتی مفاهیم. آبه که بنا گسترده سیاسی ثروت به موفقیت این بازی گفت: او انتظار دارد که ژاپن خواهد آنها را بکشد.

“به عنوان کشور میزبان ژاپن خواهد بود برای خدمت به مسئولیت ما کاملا” آبه گفت.

باخ کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور گفت: “هنوز هم می تواند زودرس” برای تصمیم گیری سرنوشت توکیو بازی ها و دیگر رویدادهای ورزشی و لیگ را به حالت تعلیق در عملیات و لغو بازی های المپیک مقامات مقاومت کرده بود تماس برای تغییر بازی برنامه. آنها صرف چند هفته گذشته وزن گزینه های به عنوان ورزشکاران و کارکنان فدراسیون های ورزشی آغاز شد ابراز نگرانی های خود را. کر تنها رشد پس از باخ با ارسال نامه ای به ورزشکاران المپیک یکشنبه اذعان برای اولین بار است که به تعویق افتادن امکان بود اما به دلیل خودداری از تصمیم گیری برای آینده چهار هفته.

کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود را برای رقابت در توکیو در این تابستان ارائه یک ضربه ویرانگر به المپیک امیدوار است به چوب به برنامه خود را. استرالیا کمیته ملی نیز خواست تا ورزشکاران خود را برای شروع آماده سازی برای بازی های المپیک در سال 2021 و سباستین کو را گذار از جهان دو و میدانی بین المللی حاکم بر بدن به صورت میدانی به نام کمیته بین المللی المپیک به تاخیر تابستان بازی یک سال است. ملی المپیک, کمیته های برزیل و اسلوونی به نام به حال برای یک سال به تعویق افتادن و نروژ بود خودداری کردند در اعزام ورزشکاران خود به ژاپن با وضعیت فعلی این بیماری همه گیر.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته در نهایت قرار داده و وزن خود را در پشت جنبش شنبه شب گفت که “مسیر تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است.” کمیته بررسی کرده 1,780 از آن ورزشکاران آمریکا و دریافتند که نزدیک به 7 در 10 احساس نمی المپیک می تواند نسبتا رقابت در این تابستان به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت و آموزش اختلالات مربوط به covid-19 شیوع.

بلندترین اوایل خواستار به تعویق افتادن آمد از ورزشکاران که با آن مواجه بسته آموزش امکانات دولتی محدودیت ها و مخاطرات ایمنی در حالی که آنها همچنان آماده سازی. هان شیائو یک بازیکن تنیس روی میز که در خدمت به عنوان USOPC را ورزشکاران شورای مشورتی صندلی گفت: روند می توانست صاف و تا به حال ورزشکاران حال به قبل از آن است که در نهایت مسئولان تصمیم درست.

“این را به ورزشکاران ما بیشتر یقین و اجازه می دهد آنها را برای برنامه ریزی و آماده سازی بر این اساس حرکت رو به جلو در حالی که در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از خود و جوامع خود” شیائو گفت: در یک ایمیل. “هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت ما کار خواهد کرد برای حل و فصل و نگرانی ما خواهد شد آوردن به جلو مانند این که آیا ورزشکاران و تیم های که در حال حاضر واجد شرایط خواهد شد که سهمیه خود را در نقاط حفاظت شده است.”

کمیته بین المللی المپیک خیره کننده تصمیم گیری است و بدون سابقه. یک المپیک هرگز به تعویق افتاد و اگر چه در چند جای گرفته اند بعد در تقویم از جمله 2000 سیدنی و 1988 سئول بازی که در هر دو صورت گرفت در اواخر ماه سپتامبر 1964 توکیو و در سال 1968 مکزیکو سیتی, بازی صورت گرفت که در ماه اکتبر. بازی های المپیک مدرن که تاریخ از سال 1896 لغو شده است سه بار (سال 1916 1940 و 1944) به دلیل جنگ های جهانی.

در این هفته است که قبل از المپیک را اعلام رویدادهای ورزشی مهم بوده است اوراق در سراسر جهان, با ورزش لیگ ها و تیم های تعلیق عملیات در حالی که مقامات بهداشت عمومی همچنان دست به گریبان با covid-19 شیوع. اما کمیته بین المللی المپیک بارها و بارها اعلام کرد قصد خود را برای برگزاری توکیو بازی در تابستان امسال حتی به عنوان رله مشعل به طور موقت لغو شد و ورزشکاران در سراسر جهان شروع به عموم اکسپرس رزرو در مورد رقابت در این تابستان.

مشعل نور برگزار شد در یونان بدون تماشاگر در مارس 12 بیش از نگرانی های اطراف در حال رشد همه گیر اولین بار در بیش از 35 سال مشعل روشنایی بود و باز نمی شود ، اما تنها یک روز بعد از یونانی کمیته المپیک به حالت تعلیق باقی مانده از رله از طریق کشور است. ژاپن دریافت کرده بود مشعل المپیک در فوکوشیما به عنوان بخشی از یک رله آغاز شده است که در یونان یک سنت است که در خدمت به عنوان مراسم آغاز هر المپیک است. ژاپن انتخاب این سایت به عنوان نمادی از این استان را بازیابی از یک زلزله ویرانگر سونامی و حادثه هسته ای در سال 2011.

“آبه پیشنهاد مشعل باید باقی می ماند در فوکوشیما در حال حاضر” توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت. “من فقط به نام فرماندار به اجازه دهید او را می دانم. او بسیار خوشحال بود.”

این توکیو بازی ها شده اند در آثار نزدیک به هفت سال با میلیاردها دلار سرمایه گذاری در میزبانی 19-بعد ورزشی پر زرق و برق که هر چهار سال یک بار گرد هم می آورد بهترین ورزشکاران — شناگران دونده و ژیمناستیک در میان آنها است. به عنوان نگرانی خود را از گسترش سریع این بیماری رشد فشار نصب شده در هفته های اخیر برای المپیک مقامات را به یک تصمیم گیری دشوار در یک رویداد است که مطرح شده یک مشکل عظیم برای سازمان و ورزشکاران به طور یکسان. به عنوان آنها علنا تشویق ورزشکاران برای ادامه آموزش برای این تابستان آنها به بخش خصوصی مورد بحث برگزاری بازی های تابستانی بازی بدون تماشاگر و یا تغییر زمان بزرگترین رویداد ورزشی برای تاریخ بعد احتمالا در پاییز یا تابستان 2021

بازی های المپیک قرعه کشی بیش از 11,000 ورزشکاران و 25,000 روزنامه نگاران بیش از 200 کشور جهان — به علاوه صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران خارجی در حال اجرا شمارنده به عمل اجتماعی فاصله توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی. بازی های پارالمپیک, برنامه ریزی برای شروع در اوت. 25 بودند و انتظار می رود برای جذب 4,400 شرکت کنندگان از سراسر جهان نیز هست.

نگرانی برای اولین بار شروع به تشدید در اواخر ماه فوریه زمانی که دیک پوند, طولانی ترین خدمت عضو کمیته بین المللی المپیک پیشنهاد کرد که لغو شد ممکن است گفته کمیته بین المللی المپیک به احتمال زیاد تا به حال تنها چند ماه به انتخاب یک دوره از عمل است.

“این جنگ جدید و شما باید آن را,” او گفت: آسوشیتد پرس در ماه فوریه است. “در آن زمان من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید” آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو یا نه؟'”

در سراسر جهان coronavirus شروع به اخلال ورزشی, برنامه باعث لغو یا به تعویق افتادن چندین مقدماتی حوادث. به عنوان ورزشگاه و امکانات تعطیل — از جمله دو المپیک ایالات متحده مراکز آموزشی — بسیاری از ورزشکاران تلاش برای پیدا کردن جایی برای قطار. هنوز در هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک در جلسه ای در ماه مارس, یک سخنگوی سازمان است و نه حتی در مورد برنامه های احتمالی و قول داد که بازی آغاز خواهد شد در زمان.

باخ زودتر با صدور نامه ای به ورزشکاران تکرار کرد که “کمیته بین المللی المپیک به طور کامل متعهد به موفق بازی های المپیک توکیو 2020 شروع 24 جولای” و خواست آنها برای ادامه آموزش درآمده است. “لطفا برو جلو با بخار کامل,'” باخ کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور نوشت: در 5 مارس. او برگزار شد یک سری از تماس های تلفنی با ذینفعان 1½ هفته بعد همان پیام است.

در حالی که المپیک مقامات اغلب گفت که سلامت و ایمنی یک اولویت وجود دارد همچنین پول بزرگ در خطر است. بازی های المپیک هستند انجام هزینه است و تابستان این بازی انتظار می رود برای حمل یک برچسب قیمت $12.6 میلیارد — هر چند برخی از ژاپنی برآورد پیشنهاد کرده اند هزینه های واقعی در نهایت امر می تواند بسیار بالاتر است. توکیو اهدا شد میزبانی حقوق در ماه سپتامبر سال 2013 شده است و شاخص تا کنون پس از ساخت سالن های جدید و تعمیر زیرساخت ها و آماده سازی برای میزبان صدها هزار نفر از بازدید کنندگان.

این بازی همچنین تولید درآمد بزرگ. کمیته بین المللی المپیک, یک سازمان غیر انتفاعی به ارمغان آورد و در بیش از 5 میلیارد دلار در طول های اخیر چهار سال المپیک, چرخه, نزدیک به سه چهارم از آن آمد از پخش حقوق. NBC حقوق دارنده در ایالات متحده منجر حدود نیمی از آن و در نتیجه حمل مقدار زیادی از نوسان با کمیته بین المللی المپیک. Comcast ان بی سی شرکت کرده است گفت: پوشش بیمه خواهد اطمینان شبکه نمی کند و دچار ضرر و زیان هر چند این امر دست در المپیک مربوط به درآمد حاصل از تبلیغات. تابستان بازی ها به طور معمول بون رأی در غیر این صورت آهسته تابستان است. NBC بود مشتاق به گودال المپیک پخش علیه NFL یا برنامه نویسی جدید در پاییز, ساخت, تغییر زمان یک تلاش دشوار است.

“این فوق العاده و بی سابقه بار, و ما به طور کامل حمایت کمیته بین المللی المپیک تصمیم به گام تا آن سناریو-برنامه ریزی برای بازی های المپیک توکیو” یک NBC گفت: در بیانیه ای که روز شنبه قبل از المپیک تغییر دوره. “ما آماده برای ایستادن در پشت هر گونه تصمیم گیری ساخته شده توسط کمیته بین المللی المپیک, دولت ژاپن و جهان مقامات بهداشتی با آنها در حال کار در مورد توکیو بازی های المپیک است.”

The Olympic flame burns during a ceremony in Fukushima City on Tuesday. (AP Photo/Jae C. Hong)
المپیک شعله می سوزد و در جریان یک مراسم در شهر فوکوشیما در روز سه شنبه. (Jae C. هنگ)

شهر توکیو امضا 81-صفحه “شهر میزبان قرارداد” با کمیته بین المللی المپیک و کمیته ملی المپیک در سال 2013. قرارداد اجازه می دهد تا کمیته بین المللی المپیک به انصراف از دلایل مختلف از جمله جنگ و تحریم و یا اگر “ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

با توجه به قرارداد بین المللی المپیک بود و نیاز به حداقل 60 روز توجه به لغو, اما بدن حاکم به هیچ نشانه ای برای عموم در هفته های اخیر آن تکیه داده بود در این جهت است. کمیته بین المللی المپیک گفت که در حالی که آن در نظر گرفته شده به دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی, کلمات تعویق افتادن یا لغو شد هرگز حتی ادا در اخیر هیئت اجرایی نشست.

“ما ساخته شده است یک تصمیم” کمیته بین المللی المپیک سخنگوی مارک آدامز به خبرنگاران گفت: در اوایل ماه مارس. “این تصمیم این است که: این بازی پیش بروید. که ساخته شده بود چند وقت پیش. ما هیچ دلیلی برای تغییر آن تصمیم گیری است. تمام توصیه ما در حال حاضر بازی در حال رفتن جلوتر از همه مقامات صالح.”

کارشناسان می گویند تاخیر مطرح خواهد شد مشکلات لجستیکی از نظر جهانی در تقویم ورزشی و نیز upend برنامه برای ورزشکاران ایم که هدف قرار دادن تابستان سال 2020 و زندگی خود را ساخته و روال آموزش در سراسر اوج رقابتی این سال است. روز سه شنبه تعویق خواهد شد که پیامدهای عمده برای جهان دو و میدانی دو و میدانی قهرمانی برنامه ریزی شده برای ماه اوت سال 2021 در و FINA world آبزیان قهرمانی میله میله برای ماه های ژوئیه و اوت در فوکوئوکا, ژاپن.

حتی قبل از روز سه شنبه تصمیم گیر در حال حاضر wreaked ویران کردن در قبل از المپیک برنامه مجبور به تعویق افتادن یا لغو مختلف بین المللی مقدماتی حوادث. هر ورزش بود, نهفته, ریخته گری, عدم قطعیت در صلب صلاحیت فرایند برای بسیاری از ورزشکاران هنوز هم در تلاش برای ایجاد بازی های المپیک است.

Denyer گزارش از توکیو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>