امپراتور ژاپن 60 تولد تحت الشعاع قرار توسط ویروس ترس

توکیو — ژاپن امپراتور Naruhito مارک 60 سالگرد تولد ارائه همدردی خود را به کسانی که تحت تاثیر این ویروس جدید به عنوان نگرانی بیش از عفونت مجبور سنتی جمع دهها هزار نفر از حامیان خارج از کاخ سلطنتی برای لغو می شود.

یکشنبه تولد یک ویژه برای Naruhito اول خود را پس از تبدیل شدن به امپراتور. شصت در نظر گرفته شده است نقطه عطفی سن در سخت افزار تقویم.

جشن اطراف امپراتور تولد, اما, اند باب روز پایین نگرانی در مورد ویروس. برنامه ای برای Naruhito به موج از کاخ بالکن به ده ها هزار نفر از خوبی wishers در میان اتفاقاتی که لغو شد.

ژاپن تایید کرده است بیش از 750 موارد از جمله 634 از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت و قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

“همانطور که ما در صورت نگرانی در مورد گسترش coronavirus را به من پیشنهاد من همدردی به بیماران و خانواده های آنها” Naruhito خبرنگاران در یک کنفرانس جدید برگزار شد پیش از تولد او. “من امیدوارم که تشدید عفونت شامل می شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در حالی که توجه جهانی بود در کشتی کروز virus در حال حاضر ساخته شده راه خود را به ژاپن و به تدریج گسترش در کشور از اوکیناوا در جنوب به سوی شمال.

کارشناسان می گویند عفونت در ژاپن است که در مراحل اولیه شتاب باعث دولت برای آماده سازی برای گسترش بیشتر ویروس.

یک سری از کنسرت, رویدادهای ورزشی و جشنواره ها شده اند اوراق با برخی از مردم شروع به سوال که آیا ژاپن می تواند میزبان این تابستان توکیو بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده.

Naruhito با استناد به خود خاطرات توکیو المپیک برای اولین بار که او را دیدم در سن 4 گفت که او امیدوار است برای دیدن این تابستان بازی های انجام شده با موفقیت.

“برای من (1964) بازی های المپیک توکیو بود که اولین برخورد من با بقیه جهان” Naruhito گفت.

به عنوان یک شاهزاده جوان او به تماشای مراسم اختتامیه با پدر و مادر خود را. او گفت: تماشای ورزشکاران از تمام ملیت مارس با یکدیگر تاثیر عمیقی بر او.

“صحنه و من قادر به دیدن اعتقاد من شد یک پایه از من ماندگار تعهد و نماز برای صلح جهانی” او گفت:.

Naruhito و همسرش, Masako که دوره نقاهت بعد از یک استرس ناشی از وضعیت روانی یک 18 ساله, دختر, شاهزاده خانم Aiko که فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و مطالعه ادبیات ژاپنی در دانشگاه Gakushuin — همچنین Naruhito مادر آلما, که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در تاریخ است. Aiko است واجد شرایط به ارث پدرش تاج و تخت تحت ژاپن مرد-تنها جانشینی حکومت هر چند در حال رشد است تماس بگیرید و به او اجازه دهد به یک ملکه میان کاهش سلطنتی جمعیت و کمبود مرد صحیح است.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im