جین فوندا تایید ‘آب و هوا نامزد’ برنی ساندرز در سال 2020 دموکراتیک مسابقه

بازیگر جین فوندا است و بازیگران زیادی در با برنی ساندرز با حمایت از سناتور ورمونت در پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

82 سال ذکر شده آقای ساندرز’ تعهد به مبارزه با تغییر آب و هوا و گفت: او تنها کاندیدایی است که می توانید در آن بحران جهانی است.

“ما به یک آب و هوا جمهور در اتاق و تنها یک در حال حاضر که برنی ساندرز” فوندا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

او سپس افزود: قبل از حضور در یک آب و هوا و اعتراض در لس آنجلس: “من به طور غیر مستقیم گفت من معتقدم که شما باید برای حمایت از آب و هوا نامزد.”

فوندا دو بار برنده جایزه اسکار شده است به خوبی شناخته شده و در نظر گرفته شده رقم در میان تغییرات آب و هوایی معترضان و دیده شده است گرفتن دستگیر شد در حالی که در تظاهرات قبلا.

آقای ساندرز بخشی شامل سبز معامله جدید — برای اولین بار معرفی شده توسط اسکندریه Ocasio-کورتز در واشنگتن به تماس برای انتقال به انرژی های تجدید پذیر و پایان دادن به “حرص و طمع از صنعت سوخت فسیلی.”

دموکراتیک سوسیالیستی چهره نامشخص مسیر به نامزدی حزب دموکرات اما پس از آن به نظر می رسد در اوایل اولیه فصل است که او ممکن است متراکم کردن یک نماینده رهبری در برابر مخالفان شکسته.

اما پس از جو بایدن برنده کارولینای جنوبی, اولیه, معاون سابق رئیس جمهور موفق به تحکیم حمایت در میان وزش دموکرات ها و عملکرد بهتری نسبت به انتظارات در روز سه شنبه.

آقای ساندرز در حال حاضر به دنبال یک گشت در روز سه شنبه که نیم دوجین متحده رای خواهد داد از جمله میشیگان که در آن ناظران ببینید باید برنده برای سناتور ورمونت خود را به نگه داشتن مسیر باریک به نامزدی باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>