James McAvoy اهدا £275,000 به ‘فوری’ درخواست تجدید نظر برای NHS دنده محافظ

James McAvoy اهدا کرده است £275,000 به یک کمپین crowdfunding است که با هدف ارائه تجهیزات برای کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گاردین گزارش می دهد که خود را از مواد تیره ستاره ساخته شده است سهم به بیمه خدمات درمانی پزشکان پس از آنها راه اندازی یک صفحه در اوایل این هفته چرا که آنها احساس آنها “رفتن به جنگ بدون زره و حفاظت”.

پزشکان نوشتن در درخواست تجدید نظر خود را: “متاسفانه فعلی بیمارستان تامین کافی نیست و در حالی که ما اطمینان دولت در حال انجام است همه چیز را می, بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم هستند و خطر خود را روزانه بدون حفاظت کافی برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیمار.”

McAvoy سهم به معنی این کمپین در حال حاضر مطرح شده بیش از 500.000 پوند به مراتب فراتر از آن هدف اولیه از £200,000.

در یک پیام ویدئویی ارسال شده به zia word, کمپین McAvoy توضیح می دهد که اهمیت دنده محافظ و خواستار وضعیت “واقعا فوری”.

پس از گسترش مبارزات خود برای رسیدن به یک و نیم میلیون پوند به پزشکان خود را مطرح هدف جدید در یک اندازه و مقدار کوتاه از زمان.

“ما در حال ضعف و لال در اعتماد و ایمان مردم قرار داده اند به ما برای ارائه این” Salaj Masand یکی از پزشکان پشت این پروژه گفت.

“تعداد بسیار سخاوتمندانه کمک های مالی از هر دو برابر هدف ما در عرض سه روز.”

“این جهانی رویداد فاجعه بار و بسیار سختی برای دولت ها در سراسر جهان متفاوت از ماست. وجود دارد در سراسر جهان کمبود PPE [که] به احتمال زیاد برای رفتن به ماه.”


او با اشاره به اینکه بیمه خدمات درمانی است و نیاز به رقابت با بازار تجاری که اقدام به فروش تجهیزات به قیمت گزاف.

“دولت در حال انجام است همه از آن می توانید اما بیمه خدمات درمانی نیاز به کمک می توانید آن را,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>