انگلیسی میان بوکسور جیمز هاولی کرد توسط مدیریت شرکت MTK جهانی پس از ارسال های ضد همجنس و transphobic نظرات به رسانه های اجتماعی.

21 سال است که شکست نخورده در شش حرفه ای دعوا راه اندازی به یک ننگین دراز وشدیداللحن Infinite بعد از اینکه پرسید که آیا او حمایت جامعه همجنسگرایان که در آن او با اشاره به همجنس به عنوان “کثیف c****” و او گفت: “احساس متاسفم برای خود و خانواده”.

در بیانیه ای MTK جهانی است که نمایندگی از تایسون خشم بیلی جو ساندرز و کارل Frampton گفت: “تیم مدیریت باید تصمیم به خاتمه آقای هالی قرارداد با MTK جهانی با اثر فوری و دیگر نمی خواهد به نمایندگی از او در هر قالب.

“بوکس جامعه مورد احترام و وحدت و MTK جهانی به خود می بالد در آن جامعه تمرکز و فراگیر اخلاق. آن را همواره ماموریت ما به بوکس در دسترس همه, استقبال از فردیت و یک فضای امن که در آن جامعه می تواند بیان خود و حمایت از یکدیگر است.

“MTK جهانی نیست و به هیچ وجه چشم پوشی و یا حمایت از این نمایش که به اشتراک گذاشته شد و در هر راه و نه این نظرات تا کنون در نظر گرفته شود به عنوان قابل قبول از هر یک از مبارزان ما از این رو این تصمیم که توسط مدیریت.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه به اتصال و در آغوش گسترش بوکس جامعه و همیشه در تلاش برای به عنوان مثال منجر شود. ما قدردانی از حمایت خود را در کمک به ما در جهت این است.”

هالی در پاسخ به اخراج خود در Instagram گفت: “من به طور کامل درک و همدردی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de