اما در طول یک ظاهر اخیر در Barstool ورزشی’ “رفتن عمیق” پادکست, Harrison اشاره کرد که استیلرز مربی مایک Tomlin ممکن است نرم ضربه مالی خوب.

“G-est چیزی که مایک Tomlin همیشه او به من یک پاکت” پس از ضربه در Massaquoi, Harrison گفت. “من قصد ندارم به چه می گویند اما او به من یک پاکت پس از آن.”

هریسون که به نام ضربه “قانونی آمار” پس از آن اتفاق افتاد در سال 2010 گفت: در این پادکست او در واقع برگزاری هنگامی که او راه اندازی خود را به Browns’ دفاع گیرنده گسترده.

“گوش دادن در همه چیز من, عشق, من, پدر, قبر, من رسید که با حدود 50 درصد از آنچه که من بود و من فقط ضربه او به خاطر من می خواستم او را به اجازه سست توپ,” او گفت:. “اگر من می دانستم که آنها بود میخوام خوب من $75,000 من سعی کردم به او را بکشند.”

هریسون پذیرش می تواند مشکل ساز برای استیلرز که هنوز مربی Tomlin (هریسون بازنشسته پس از 2017 فصل). NFL قوانین دولت است که بازیکنان باید پرداخت جریمه خود را دارند و نمی توان بازپرداخت توسط هر کسی که همراه با تیم خود است. به علاوه در سال 2012 NFL معلق Saints مربی شان Payton برای یک فصل — شدید ترین مجازات تا کنون دست به سر مربی و مجازات متعدد اعضای کادر مربیگری بیش از این تیم فضل سیستم است که در آن نیواورلئان بازیکنان بودند پاداش مالی برای بازدید و صدمات ناشی از بازیکنان مخالف.

Payton هرگز متهم شد که در واقع توزیع پول به بازیکنان است. به جای NFL یافت که او آگاه از این طرح که توسط دستیاران او و سعی در پوشش آن در طول لیگ بررسی است.

به زودی پس از سال 2010 بازی استیلرز جمهور, هنر رونی دوم اعلام حمایت خود را از هریسون و گفت این قانونی آمار” هر چند آن را نیز “در مرز.” در روز پنج شنبه با این حال او گفت که هریسون ادعا می کنند که Tomlin به او “پاکت” بود به باور نمی.

“من بسیار خاص چیزی شبیه به این تا به حال اتفاق افتاده است” رونی در بیانیه ای گفت. “من هیچ نظری ندارم که چرا جیمز را از یک نظر شبیه این اما به سادگی وجود دارد هیچ پایه و اساس اعتقاد به هر چیزی شبیه به این.”

در مورد خواسته هریسون نظر پنج شنبه در مصاحبه با 105.7 فن Payton گفت: طرفداران “نباید نفس خود را نگه دارید” برای لیگ برای بررسی.

“است که می شود چیزی است که دور و یا زیر فرش در [NFL دفتر مرکزی آن در نیویورک],” Payton گفت. “آنها نگاه به آن به طور خلاصه. … گوش کنید من آغاز شده است. من از دست داد 6 میلیون دلار در حقوق و دستمزد. و صادقانه آن چیزی است که من هرگز واقعا به بیش از آنجا که من می دانم چگونه آن را به کار گرفته و چگونه آن را اجرا و دلایل آن. و این تنها حقیقت است.”

ادامه مطلب:

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im