جیمز بلیک دفاع دختر Jameela جمیل پس از مردم او را متهم faking بیماری

جیمز بلیک صحبت کرده است در حمایت از دوست دختر خود را Jameela جمیل پس از او متهم شد که تقلید می کنی بیماری.

روز جمعه خواننده, 31, مشترک توجه داشته باشید به توییتر که در آن او در دفاع جمیل از ادعا می کند که او دچار سندرم Munchausen, یک اختلال روانی است که باعث می شود یک فرد به این باور آنها رنج می برند از بیماری های مختلف زمانی که آنها در واقع نمی شوند.

“این بسیار نفرت انگیز به تماشای زن من عشق فقط سگ انباشت اشیاء بدست آمده در هر روز برای چنین مسخره چیزهایی که” بلیک آغاز شد. “… او به این دلیل که او تا به حال چنین دشوار زندگی است. چرا که او نمی خواهید دیگران به احساس تنهایی gaslit یا شرمنده راه او است.”

جمیل قبلا مورد بحث مبارزات خود را با اهلرز-دانلوس و سندرم گروهی از اختلالات است که بر پوست و مفاصل و عروق خونی و همچنین با آسیب او پایدار در دو جداگانه تصادفات است. این بازیگر نیز قبلا نشان داد او جان سالم به سرطان دو برابر بزرگتر شدن شدید حساسیت به بادام زمینی و از تشنج رنج می برد.

“من وجود دارد برای او ورم مفاصل او را دررفتگی او واکنش های آلرژیک شدید او ثابت بالا تب” بلیک ادامه داد. “من وجود دارد برای او ضربه مغزی او سه ماه از تشنج زمانی که دکتر به او تشخیص سرطان و برای تمام عملیات و عوارض آنها با توجه به EDS.


“من می توانم احساس توده در او را از تصادف ماشین و دیدن همه زخم است. من وجود دارد زمانی که او تبدیل شگفت انگیز فرصت های شغلی به دلیل سلامت و محدودیت است. در واقع من با او زندگی می کنند.

“او در حال جذاب و قد بلند و موفق به این معنا نیست او نبوده است بیمار” بلیک ادامه داد.

در صفحه دوم از یادداشت بلیک خطاب اهلرز-دانلوس و سندرم توضیح داد که آن را “بسیار ناتوان کننده” است که “بسیار تحت تحقیق” اما این است که تا حد زیادی اثرات جمیل زندگی.

“شما نمی دانید که این زن” او نوشت. “شما نمی دانید که آنچه در زندگی او شده است می خواهم. اما من و i’m not gonna stand by و اجازه دهید برخی از مجموع غریبه سعی کنید به فشار دوست دختر من بیش از لبه به چه… او را از کمک به کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلالات غذا خوردن? جلوگیری از از بین بردن جریان اصلی شرم از صحبت کردن در مورد سلامت روان؟”

به مسیر بالا خواننده به این نتیجه رسیدند که پست پرسیدن که چرا بسیاری از مردم “با بهره گیری از این”.

“این بیمار به تماشای, و من هرگز نمی دیدن مردان درمان این راه ما اشک زنان اندام از اندام.”

با توجه به بلیک او را “گفتاری بر این پیش از این” اما جمیل او را.

بلیک دفاع می آید پس از جمیل خطاب به شایعات که او دچار سندرم Munchausen در اوایل این هفته.


“اول من دروغ گفتن در مورد تمایلات جنسی, در حال حاضر من در حال حاضر متهم Munchausens ؟” جای خوب بازیگر توییتی. “توسط unhinged ادم سفیه و احمق است که حتی نمی دانند در پژوهش’ که ماشین من تصادف صدمه داستان متفاوت ‘ به این دلیل که آنها در مورد دو جداگانه تصادفات 13 سال از هم جدا ؟ شما می توانید آن را نگه دارید.”

در یکی دیگر از توییت های 33 ساله گفت که او “نمی ترسم” از “گنگ اینترنت تئوری های توطئه” و “نگه داشتن آنها را به آینده”.“شما فقط اضافه کردن به من ربط” او نوشت. “من میخوام در حفظ و کمک به افراد مبتلا به اختلالات خوردن و تغییر قوانین و سیاستهای جهانی برای حفاظت از کودکان و سلامت روان خود را و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد.”


در پاسخ به بلیک, صدای جیر جیر, جمیل در توئیتر خود نوشت: “شما بهترین دوست من هستید و من بزرگترین عشق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im