Jameis وینستون تحت عمل جراحی لیزیک پس از پرتاب 30 interceptions فصل گذشته

“او تا به حال لیزیک. و او نمی خواست به تعداد هر گزینه که او تا به حال است که احتمالا می تواند کمک به او را با بازی او را دوست دارد بسیار” وینستون روزنامه دنیس سفید گفت: (از طریق ESPN). “او نمی خواهید به دست در یک فرصت است که خود را ارائه. این است که بازی او را دوست دارد و او می خواهد به بهترین در آن را ندارد و اگر وجود دارد هر گونه گزینه های است که می تواند به بهبود بازی خود او مایل به انجام آن است.”

که تاکید بر وینستون گزینه های تقریبا می تواند به عنوان یک مرجع به این واقعیت است که او در حال ورود به رایگان آژانس با ظاهری هیچ اطمینان که او به مراتب بیشتر احتمال دارد به ماندن در خلیج تمپا از باد تا جاهای دیگر. اضافه کردن به عدم قطعیت این است که این offseason پتانسیل را دارد که chockablock با مشخصات بالا عامل رایگان quarterbacks.

بنابراین وینستون در حال رفتن به می خواهید به سر که فرای با عنوان تشویق یک چشم انداز به عنوان او می تواند جمع اوری برای NFL مقابل دفاتر و ارائه امیدواریم که او در واقع قادر خواهد بود برای دیدن بهتر این فصل قطعا نمی تواند صدمه دیده است. اگر هیچ چیز دیگری, آن می تواند یک بیت از یک وزنه برای تیم’ ترس است که او را همچنان با سخاوت خود را به مخالفان است.

پس از ورود به NFL به عنوان شماره 1 پیش نویس انتخاب در سال 2015 وینستون انداخته است تا کنون بیشتر interceptions (88 به رودخانه های فیلیپ دوم-محل در مجموع 76) و انتخاب sixes (11). به جای تبدیل شدن به بیشتر مراقب باشید با توپ در طول زمان او در اوج حرفه ای فصل گذشته در interceptions (لیگ پیشرو, 30, هشت بیش از هر کارفرمایی انداخته است در یک فصل پس از او وارد لیگ) و رهگیری رای (4.8).

2019 مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در مضحک مد به عنوان وینستون نیاز به فقط یک رهگیری برای رسیدن به 30 منتظر تا Buccaneers’ آخر در برابر آتلانتا فالکونز رفت و به اضافه کاری قبل از ریختن پایان فصل انتخاب-شش. بنابراین او اولین NFL quarterback در مشکوک 30-30 باشگاه — حداقل 30 interceptions با 30-به علاوه زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد — اما حداقل او می تواند مدعی آن 33 touchdown می گذرد دوم بیشتر در NFL.

وینستون هم انداخت برای لیگ پیشرو 5,109 متری و پس از 2015 او در رتبه هفتم و در مجموع عبور متری (19,737) و 10 در زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد (121). با توجه به این که رزومه وجود دارد به خوبی می تواند یک NFL مربی وجود دارد tantalized با چشم انداز به دست آوردن وینستون بزرگ-بازی بازی توانایی در حالی که اتو کردن برخی از اشتباهات خود را.

در آن نور این ایده است که او بهبود چشم انداز ممکن است کمک به او downfield دقت و تصمیم گیری می تواند جذاب باشد. در مقابل Arians ارزیابی از وینستون در یک کنفرانس خبری در ماه دسامبر — “او نمی تواند بخوانید بیاد اما او می توانید ببینید بچه ها در مقابل او بنابراین او خوب” — تا به حال شده است به مراتب کمتر دلگرم کننده است.

وینستون که شناخته شده است گهگاه چشمانتان در حالی که در حاشیه به تازگی نوشته شده یک تصویر از خود را با پوشیدن اپتومتری سایه با عنوان “می دانند!!!!”

معلوم نیست که اگر Bucs خواسته وینستون به عمل جراحی و یا اگر او آن را در خود. همچنین مشخص نیست اگر Tampa Bay در واقع می خواهد او را به عقب به خصوص با گزینه های انتظار برای در دسترس خواهد بود و جذاب وضعیت که شامل یک جفت Pro کاسه گسترده گیرنده در مایک ایوانز و کریس گادوین به عنوان به خوبی به عنوان یک استعداد تنگ در پایان O. J. Howard.

البته در حال حاضر بیشتر از همیشه وینستون احتمالا می تواند خود را در خلیج تمپا. اما هر تصمیم او باعث می شود در رایگان آژانس احتمالا آن را نمی خواهد یک کوته یکی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>