جامائیکا bobsledders در حال هل دادن یک مینی کوپر را به قطار برای بازی های المپیک

“بدیهی است که ما تا به حال برای ایجاد راه های جدید برای دریافت آموزش ما انجام می شود” استفن به بی بی سی گفت توصیف تاثیر “Cool Runnings” در سال 1993 فیلم با الهام از غیر محتمل داستان جامائیکا را 1988 نوعی سورتمه کوچک تلاش. علاوه بر هل دادن یک ماشین آنها همچنین ایجاد یک باشگاه کوچک در استفنز در حیاط خلوت.

“من دوست داشتم که فیلم به عنوان یک فرزند و آن را به من آموخت هرگز به روی رویاهای من” استفن گفت. “ما به طور معمول مقاومتی که در آن ما فشار سورتمه, اما ما تا به حال دسترسی به سورتمه بنابراین ما فکر کردیم که چرا ما فقط بیرون رفتن و فشار ماشین در اطراف برای یک بیت.”

مینی که استفن گفت: تا به وزن مشابه به سورتمه متعلق به استفنز نامزد و دو تحت دستورات آن را به تصادف نیست. “من می دانم که در این فیلم در ‘Cool Runnings’ آنها ندارد صحیح تجهیزات بنابراین من احساس می کنم مثل ما زندگی می کنند تا به روح و روان خود را و بداهه نوازی به عنوان بهترین که ما می گفت:” چشم خورشید است.

Stephens, 29, یک توپچی با RAF هنگ و بخشی از آن نخبگان ورزشکار برنامه. او به انگلستان نقل مکان کرد زمانی که او 11; Turgott, 27 آمد به استفنز در پیتربورو خانه به قطار در ژانویه و رفت و به انزوا وجود دارد با Stephens.

مسلما اگر چه “ما برخی خنده دار به نظر می رسد. ما تا به حال مردم از اجرای بیش از فکر کردن خودرو شکسته, تلاش برای کمک به ما دست انداز-شروع ماشین” استفن و گفتگو کرد. “هنگامی که ما به آنها بگویید ما جامائیکا bobsleigh تیم جهت کاملا متفاوت است و آنها بسیار هیجان زده هستیم.”

دو امیدواریم که به انجام بهتر از سال 1988 تیم را در کلگری که در آن سقوط کرد و نمی رسما پایان در چهار رقابت است. “آن بچه ها مجموعه میراث و یک فیلم از آن بیرون آمد. برای من شخصا, من می خواهم به پیش افتادن از آن سطح و حتی فراتر از آن” Turgott گفت.

اگر چه تیم زنان از جامائیکا واجد شرایط برای بازی های المپیک برای اولین بار در سال 2018 مردان موفق به انجام این کار. Stephens یک راننده است که 51 و 56 در رتبه بندی جهان برای چهار مرد و دو مرد رویدادها بود. او در رقابت های پایین تر در سطح بین المللی مسابقات فصل گذشته با بهترین پایان ششم در چهار فرد مسابقه که تا به حال هفت سورتمه.

“آخرین بازی های المپیک, ما آن را از دست رفته توسط یک اسلات” Turgott گفت: “در حال حاضر ما با استفاده از آن تجربه به ما انگیزه حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>