Jalen اسمیت می آید به نجات صرفه جویی در مریلند از یک فاجعه در برابر نبراسکا

در شب برنامه لقب “استیکس شب” اشاره به خود نام مستعار اسمیت ثبت هفتمین مستقیم دو دو و رهبری No. 9 Terrapins به یک نزدیک تر-از-انتظار 72-70 برنده شدن بیش از Cornhuskers در Xfinity مرکز. او قابل توجه ترین بازی آمد با پنج ثانیه به سمت چپ و پس از مریلند 14-نقطه منجر شده بود محدودتر هم به یکی زمانی که او مسدود نبراسکا گارد گیری ماک لیآپ تلاش است که می تواند قرار داده اند Cornhuskers جلوتر است. اسمیت برداشت ارتجاعی و خراب با 0.7 ثانیه به سمت چپ.

به عنوان ماک سوار به سمت سبد “من تو را دیدم استیکس با لبه” مریلند مربی علامت Turgeon گفت. “من احساس خیلی خوب است.”

اما این بازی باید پایین آمده هرگز به آن بازی. مریلند نباید مورد نیاز اسمیت قهرمانانه لحظه زمانی که “بسیاری از چیزهای مختلف می تواند اتفاق افتاده است و اگر او نبود,” ارشد گارد آنتونی کوان جونیور گفت. این بود بهترین شب اما Terrapins (20-4, 10-3 بزرگ ده) جان سالم به در برد برابر نبراسکا (7-17, 2-11) به دست آورده و در هفتمین پیروزی متوالی.

“اگر شما در حال رفتن به یک تخت بازی باید آن را در خانه در برابر تیم است که برنده دو شکل و خارج چگونه برای برنده شدن در آن” Turgeon گفت. “و ما خوش شانس. … منظور من از یکی از بچه ها ساخته اند می تواند یک لیآپ و ما می توانیم از دست داده اند.”

این Terrapins گرفته بود تنها تنها در اختیار داشتن مقام اول در ده در روز جمعه هنگامی که آنها سفر به ایالت ایلینوی به دست آورده و عاطفی برنده شوید. این آخر هفته Terps خواهد سر به ایالت میشیگان با یک شانس برای اثبات آنها هنوز هم شایسته است که ایستاده است. اما ساندویچ در بین این دو خیمه جاده matchups بود سه شنبه شب بازی در خانه در برابر یک Cornhuskers تیم است که تا به حال از دست داده و هشت ،

“ما نمی احترام حریف ما به اندازه کافی” Turgeon گفت. “من شما را سرزنش می کنند که.”

مریلند به نظر می رسد برای جلوگیری از دام در نیمه اول و Terrapins ساخته شده 38-25 حاصل کار دو تیم منجر شود پس از کوان ساخته شده دو سه پرتاب آزاد با 0.2 ثانیه به سمت چپ قبل از شکستن.

اما نبراسکا نمی خواهد برود پس از Terrapins ” منجر به رشد 43-29 و مریلند به طور معمول دفاع قوی در شک و تردید عمل. این Cornhuskers موفق به قطع مریلند منجر به دو امتیاز با 7:37 به به اوج خود در اواخر رالی. دانشجوی سال دوم گارد اریک آیالا که به پایان رسید و با 16 امتیاز در دوم مستقیم بازی در دو چهره پس از طولانی رکود در پاسخ با ضربه زدن به موقع ، اسمیت ساخته شده لیآپ در زیر در اختیار داشتن و آیالا ساخته شده یکی دیگر از سه تا دست انداز مریلند منجر به 10 با 4:47 به بازی.

“شما فقط نگه داشته فکر ما بودند رفتن به آن را دریافت خواهید دفاعی زیرا که آنچه ما انجام می دهیم” Turgeon گفت. “اما ما هرگز. خدا را شکر ما آن را کردم رفتن ادبانه که کشش برای دریافت کنید که 10 نقطه منجر شود.”

مریلند بود چسبیده به 71-68 منجر شود که آیالا پا به خط ناپاک با 22 ثانیه برای رفتن اما او از دست رفته خود را رایگان به پرتاب توپ را به نبراسکا. این Terps تصمیم گرفتند به ناپاک با 12 ثانیه به سمت چپ و نه اجازه می دهد پتانسیل تساوی سه-اشاره گر و مک ساخته شده هر دو از خود می اندازد. این Cornerhuskers بلافاصله ارسال کوان به خط با مریلند منجر به یک و معمولا قابل اعتماد و رایگان در پرتاب تیرانداز از دست رفته خود را در اولین تلاش بیش از حد دادن به نبراسکا یک شانس به جلو خیره کننده ناراحت است. اما پس از آن اسمیت کمک مریلند زنده ماندن ترساندن با مسدود کردن ماک شات.

نزدیک به سقوط تا حد زیادی تحت الشعاع قرار متعادل عملکرد Terps که تا به حال سه بازیکن رکورد دو-دو برابر در همان بازی برای اولین بار پس از سفر به دوک در سال 2001. اسمیت به پایان رسید و با 16 امتیاز و 13 ریباند در برابر کوچکتر از مخالفان. دانشجوی سال اول Donta اسکات اضافه اول دو دو از کار خود را با 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. کوان بریده 13 امتیاز و 10 کمک هر چند او به نام بازی بدترین دفاعی عملکرد خود در چهار سال فعالیت حرفه ای.

آیالا 16 امتیاز در یک فصل و او ساخته شده 4 از 8 سه اشاره گر. این دانشجوی سال دوم اضافه شده پنج کمک می کند و تا به حال فقط دو گردش در یک تلاش قوی که به دنبال 12-نقطه نشان دادن در برابر Illinois. اسکات همچنین به خوبی در back-to-back, بازی دادن مریلند افزایش می آید که با دانستن آن مکمل بازیکنان شروع به پیدا کردن ریتم در زمان مناسب.

اما مریلند متعهد 17 گردش بود outrebounded در نیمه دوم با وجود یک اندازه قابل توجهی استفاده و اجازه Cornhuskers به ساقه 54.8 درصد از این میدان پس از حاصل کار دو تیم.

“قطعا عجیب و غریب, رختکن,” کوان گفت. “ما واقعا نمی دانیم که آیا به جشن و یا پایین در خودمان است.”

نبراسکا تلاش کرده است از طریق آن فصل اول تحت مربی فرد Hoiberg که دارای یک فهرست با هر سختی تداوم از فصل گذشته. Dachon برک این Cornhuskers’ سومین گلزن برجسته به طور متوسط 11.4 امتیاز در هر بازی از دست رفته بازی با یک بیماری است. اما نبراسکا نگه داشته و با سرعت در Terps و ادامه داد: برای نشان دادن زندگی به عنوان آن را بارها و بارها اقدام به تجمع. Haanif Cheatham led نبراسکا با 20 امتیاز از جمله 18 در نیمه دوم.

تنها اسمیت بزرگ بازی در شب مانع از یک فاجعه در برابر یک ده بزرگ ماهی قنات.

“من فکر می کنم آن را از نوع طبیعی” کوان گفت: از Terps’ عدم ضرورت در برابر پایین تر از حریف است. “ما در حال بازی بسکتبال, اما در پایان روز آن را به اصطلاح بازی بزرگ, اما ما باید به آن نگاه مانند آن است. که بر ما. ما باید به رویکرد بازی مانند آن را ما قهرمانی در هر بازی. ما کاری نکردیم که امشب.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>