Jalen اسمیت ، آنتونی کوان جونیور را بیش از مریلند در پیروزی دیگر بیش شمال غربی

حتی اگر شماره 7 مریلند هرگز نمی تواند کاملا اجرا به دور از Wildcats این Terps به خوبی زمانی که آنها مورد نیاز برای پاسخ به شمال غربی, در نیمه دوم فشار و امن خود را به نهمین پیروزی متوالی. به جای اجازه دادن به این بازی باز کردن به یک ناامیدی مریلند ستاره تبدیل 76-67 پیروزی در Xfinity مرکز به یک شب از نقاط عطف است که کمک خواهد کرد که فشار بار نزدیک حاشیه دورتر از ذهن است.

دانشجوی سال دوم به جلو Jalen اسمیت رهبری Terps با 22 امتیاز و حرفه ای-19 ریباند در پایان با نهم متوالی دو دو و عرض یک جهش تبدیل شدن به اولین مریلند بازیکن به شکاف 20 تخته در یک بازی از جو اسمیت در سال 1995. آنتونی کوان جونیور Terps ارشد گارد نقطه که خواست تیم خود را به پیروزی بیش از اسپارتها به ثمر رساند 19 امتیاز و افزود: پنج کمک عبور تام McMillen برای هشتم در این برنامه حرفه ای به ثمر رساند لیست در این فرآیند است.

مریلند (22-4, 12-3 بزرگ ده) led 37-25 در حاصل کار دو تیم اما شمال غربی (6-19, 1-14) متهم شده و نزدیک پس از شکست کشیده و به داخل 48-44 12:22 بروید. این Terps وحشت نیست و آنها را حفظ شش نقطه منجر شود که کوان در بر داشت اسمیت برای تاکید alley-oop غوطه دادن با 4:13 سمت چپ. این بازی شروع یک اجرا از شش راست نقاط که خاموش Wildcats’ شانس برای ناراحتی.

اسمیت که ثبت شده خود را دو-دو تساوی حاصل کار دو و کوان هر گل 10 امتیاز در نیمه دوم برای کمک به امن برنده شوید. اما دو مریلند ستاره تا به حال کمک به از هم تیمی های خود را با تاریخ و گارد داریل Morsell (13 امتیاز) و دانشجوی سال اول رو به جلو Donta اسکات (12 امتیاز) هر یک از رسیدن به ارقام دو برابر. Morsell بریده حرفه ای-بالا هفت کمک و افزود: هفت ریباند در تولد 21.

اسکات بازی های برگزار شده است به خوبی در مریلند گذشته چهار بازی پس از کار از طریق چه مربی علامت Turgeon گفت: ممکن است او دانشجوی سال اول دیوار. او زد به ناپاک مشکل زود و تنها بازی در 20 دقیقه, اما او هنوز هم تا به حال حضور قابل توجهی در هر دو به پایان می رسد از زمین در برابر Wildcats.

شمال غربی فقط یک برنده لیگ در این فصل و وارد سهشنبه در نه بازی از دست دادن رگه اما مریلند آماده شد و پس از دقت اجتناب از سرخوردگی در شرایط مشابه در هفته قبل در برابر نبراسکا تیم فقط جلوتر از شمال غربی در کنفرانس جدول رده بندی. این Terps وارد شده است که بازی آینده از یک جاده با پیروزی در ایالت ایلینوی و بازی ضعیف به سختی فرار با یک دو نقطه پیروزی است. بازی روز سه شنبه پس از عاطفی پیروزی در ایالت میشیگان شروع به احساس آشنا زمانی که Wildcats ساخته شده و فشار خود را در نیمه دوم اما نتیجه این زمان بود که دیگر در هیچ شک و قبل از نهایی در اختیار داشتن.

مریلند بالای شش بازیکن — استارت کوان اسمیت Morsell اسکات و دوم گارد اریک آیالا همراه با ششمین مرد هارون Wiggins — بازی 188 دقیقه روز شنبه و در حال حاضر حساب برای حداقل 185 از 200 موجود دقیقه در هر یک از شش بازی. Turgeon گفت: او نمی ذهن توزیع دقیقه بودن وزن به شدت نسبت به آن دسته از بازیکنان به عنوان طولانی به عنوان آنها در پایان بازی با حدود 30 دقیقه. اما اسمیت (38 دقیقه) کوان (37) و Morsell (35) همه بیش از حد است که علامت و Turgeon, تیم, پس از اعتقاد به عمیق خود را در نه فصل در مریلند هنوز هم نیاز به کمک بیشتر از آن نیمکت.

سه مریلند ذخایر — دانشجوی سال دوم به جلو Ricky Lindo جونیور دوم گارد Serrel اسمیت جونیور و دانشجوی سال اول مرکز چول Marial — بازی زود به پایان رسید و با 13 دقیقه در میان سه تن از آنها. اما هنگامی که در شمال غربی شروع به تهدید Turgeon, تا به حال به نوبه خود نسبت به او اعتماد بازیکنان برای دیدن بازی به پایان آن است.

وقتی مریلند در شمال غربی ماه گذشته Terps کاهش یافت و به 14 نقطه سوراخ توسط halftime. اما سوخت Jalen اسمیت غالب در نیمه دوم آنها موفق به افزایش بازگشت و درآمد اول خود را درست جاده پیروزی این فصل است. از آن پس مریلند موفق به کسب سه جاده بازی ها هر کدام در محیط های دشوار — در ایندیانا آمریکا و ایالت میشیگان است.

پس از ضعیف نیمه اول برابر Wildcats در ژانویه Turgeon بازیکنان خود گفت: “ما در حال رفتن به تغییر فصل ما در حاصل کار دو تیم بچه ها.” این Terps از دست رفته نیست پس — ساختمان دو بازی منجر بالای ده رده بندی در روند و خود را در برنده شدن در راه ادامه داد: در مسابقه برگشت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>