شده است وجود دارد برخی از تنش از اواخر بین این تیم و Fournette که هفته گذشته یک مورد پس از رفتن عامل رایگان کارفرمایی Cam Newton در ظاهر در ESPN “را.” با گاردنر Minshew مجموعه برای تبدیل شدن به استارت پس از جکسون معامله Nick Foles به Chicago Bears Fournette اول مطرح موضوع در ماه گذشته با حال حاضر حذف شده Instagram پست که در آن از او خواسته نیوتن زمانی که آنها خواهد بود بازی با هم برای Jags.

“کم رفت و به سوپر باول. او یک مرد بزرگ. من شده است با دانستن گیری برای یک دقیقه در حال حاضر. و مثل من گفت: برخی از افراد که صحبت کردیم به من هیچ بی احترامی به Minshew,” Fournette توضیح داد: “برای اولین بار.” “من فقط در تلاش برای رسیدن به بهترین موقعیت به عنوان یک تیم [پس] ما می توانید برنده شوید. این همه که در مورد بود. فقط رقابت دوستانه چرا که [آن را] به ارمغان می آورد بهترین در مردم است.”

در حال حاضر جرم متعلق به Minshew یک ششم دور پیش نویس انتخاب در سال 2019 که گذشت برای 21 touchdowns با تنها شش interceptions در 12 شروع می شود به عنوان یک تازه کار. هنوز هم مربی داگ Marrone و مدیر کل دیو کالدول گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که این تیم اضافه خواهد شد کارفرمایی با Minshew و جاش دابز یا از طریق پیش نویس و یا یک عامل ثبت.

“در حال حاضر اگر ما رفت و به بازی گاردنر Minshew ما مرد و من بسیار هیجان زده هستم که در مورد” Marrone گفت. “اما من می خواهم رقابت برای او ؟ کاملا. شما می خواهید رقابت برای هر کس. من نمی خواهم به آن را که در آن من پاسخ دادن به این سوال و [مردم می گویند], ‘Marrone را به اعتماد به نفس [در Minshew].’

“من می خواهم [رقابت] نه فقط برای کارفرمایی اما من می خواهم رقابت برای همه است.”

Fournette چهارم کلی انتخاب توسط پلنگ در سال 2017 پیش نویس NFL و نشان میدهد که او تا به حال بالغ فصل گذشته, گزارش, به اردوگاه های آموزشی در شکل و گم شده و تنها در فصل آخر برای 6-10 تیم به دلیل بیماری.

این پلنگ باید نهم کلی انتخاب در پیش نویس و چندین پیش نویس ساختگی آنها را مصرف کارفرمایی. ESPN تاد McShay پیش بینی کرد این تیم خواهد شد پیش نویس مصرف اورگان جاستین هربرت. نوشتن برای پست, جان کلیتون پیش بینی جکسون را Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای با آن انتخاب کنید. با 20 انتخاب کنید به طور کلی کلیتون معتقد است که پلنگ را پیش نویس TCU cornerback جف Gladney.

بیشتر NFL پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات