جک گریلیش قرار می دهد منچستر یونایتد نقل و انتقال در معرض خطر با نادیده گرفتن coronavirus مشاوره

آن بود که پس از آستون ویلا با تساوی 2-2 در اولدترافورد در ماه دسامبر که اوله گونار Solskjaer دنبال کردن تبریک به این بازیکن او در نظر گرفته شده man of the match. “شما بهترین بازیکن در زمین امروز” گفت: گلزن هدف باز, جک گریلیش.

Solskjaer بود کمی بیشتر محافظت در ستایش خود را از گریلیش در طول بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی. “من نمی توانم بیش از حد صحبت در مورد تیم های دیگر بازیکنان اگر آنها مرد, ایالات کالیبر و یا اهداف.” او نمی تواند کمک کند خود را هر چند.

“هدف فوق العاده,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم او به یکی از گوشه و کنار من برخورد یک زن و شوهر از بار. آن بزرگ به پایان برسد. ما باید در دفاع بهتر نشان دهد و او را به پایین سمت چپ اما چه هدف و او با بازی یک بازی خوب است.”

Solskjaer باقی مانده است تحسین بزرگ گریلیش از آنجا به نقطه ای که در آن 24 سال است که در میان یک گروه از بازیکنان جوان انگلیسی که سر از منچستر یونایتد در تابستان کوتاه.

چه چیزی بیشتر – در مقایسه با Jadon سانچو, James Donald و جود واشینگتن — او ممکن است بیشتر به راحتی قابل حصول از چهار به خصوص اگر ویلای خود را از دست دادن لیگ برتر وضعیت هنگامی که 2019-20 فصل از سر گرفته است.

اما به ناچار آخر هفته حوادث را رفته اند.

گریلیش در حال حاضر به عذر خواهی کرد برای ايميل خود فاصله دستورالعمل و گفت که او “عمیقا خجالت” تصمیم خود را برای رفتن به خانه یکی از دوستان در تعطیلات آخر هفته کمتر از 24 ساعت پس از او تا به حال گفته دیگران به دنبال دولت مشاوره و ماندن در خانه.

او در حال حاضر خواهد شد جریمه توسط خود باشگاه که در بیانیه ای گفت که آنها “عمیقا ناامید” توسط خود بازیکن رفتار و کمک مالی خواهد شد به یک بیمارستان محلی خیریه. ایران در ضمن باید به تماشای این آخر هفته را از نزدیک تحولات.

Solskjaer بسیار ایده خاص در مورد آنچه که “ایالات متحده player” است که هر دو در و خارج از زمین. همیشه پس از به دست گرفتن زمام را در اولدترافورد او علنا بر اهمیت هر امضای بودن “حق شخصیت” نقل مکان کرد و دیگران برای عدم دیدار با انتظارات است.

“ما سعی کرده ایم به آموزش بازیکنان ما و بچه های ما به مناسب, مردم,” نروژ گفت: سال گذشته است. “به نظر من بهترین بازیکنان همیشه بهترین مردم است. شما باید به آن ارزش سیستم و نوع خاصی از نگرش در مورد شما به ایالات بازیکن.”

استون ویلا کاپیتان جک گریلیش عذر خواهی برای شکستن coronavirus اجتماعی فاصله مشاوره (توییتر)

بازگشت در ماه نوامبر او رفت تا آنجا به او بگویید بازیکنان خسته کننده باشد. “گاهی اوقات شما یک فوتبالیست بنابراین شما می توانید تجربه بسیاری از چیزهای مختلف است اما باید آن را کاملا برعکس — هنگامی که شما یک فوتبالیست شما باید مناسب و خسته کننده است.

“شما رفتن به رختخواب شما استراحت بهبود می یابند شما را و شما آماده برای بازی بعدی. شما می توانید تمام چیزهای دیگر پس از زندگی حرفه ای خود را. که فرهنگ ما نیاز به به… من خسته کننده بود من ساخته شده بسیاری از زندگی حرفه ای من.

“من می خواهم این پسران برای دریافت بیشتر از حرفه خود و برخی از آنها شده اند بخشی از برنده شدن رونالدو در تیم و این بهترین احساس در جهان هنگامی که شما بخشی از برنده شدن رونالدو در تیم, زمانی که بار خوب است در اینجا و این چیزی است که ما در حال کار برای.”

گریلیش هر چیزی است اما خسته کننده است. که تا حدودی به همین دلیل بر روی زمین حداقل او را به خود جلب کرده از جمله بهره از اولدترافورد. او همچنان یک هدف حتی پس از تعطیلات آخر هفته ، اما از آن است که بی دلیل انتظار می رود که بذر تردید را کاشته شده است و این نیز زمان نامشخص در بازار نقل و انتقالات.

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که یونایتد در تابستان قصد دارد باید تغییر در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان رتبهدهی نشده است, اما هیچ باشگاه دست نخورده است این بحران است. این اثر که coronavirus را باید در توانایی بالای باشگاه ها به صرف این تابستان است که هنوز هم نسبتا نامشخص است. دانیل لوی قدرتمند نظرات در روز سه شنبه اعمال می شود در سراسر هیئت مدیره.

“وقتی که من خواندن یا شنیدن داستان در مورد نقل و انتقالات این تابستان هیچ چیز اتفاق افتاده است, مردم نیاز به خواب بیدار می شوید به عظمت آنچه اتفاق می افتد” از تاتنهام گفت. “با بیش از 786,000 آلوده تقریبا 38,000 مرگ و میر و بخش بزرگی از جهان در مستند ما نیاز به درک که فوتبال نمي تواند در یک حباب.”

اگر ایران تصمیم بگیرد در مقابل حرکت برای گریلیش آن به احتمال زیاد خواهد شد به این گسترده تر از عوامل هر بیمار توصیه سفر به یک دوست در قرنطینه. اما اگر گریلیش می خواهد در نهایت به ترک بچگی خود باشگاه در این تابستان او باید مراقب باشید به او خواستگاران بالقوه بهانه ای نیست به امضای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>