جک Del Rio بالا ستایش برای تعقیب جوان انتظار چیزهای بزرگ از Redskins’ خط

“من فکر می کنم آسمان محدود برای او در نظر آنچه که او قادر خواهد بود به ما گفت:” در مورد ایالت اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان که واشنگتن در زمان و با انتخاب دوم در ماه گذشته پیش نویس NFL.

صحبت کردن در یک ویدئو کنفرانس در طی چه بوده است offseason تمرینات است که لغو شده است چرا که از رمان coronavirus همه گیر Del Rio تاسف ناتوانی در دیدن جوان در میدان تمرین اما گفت که او خوشحال است با راه جوان شده است توجه در جلسات ویدئو با مربیان.

“ما را دیده اند او هنوز [در این زمینه] اما من تماشا کرده ام به اندازه کافی نوار” دل ریو گفت. “او واقعا بازیکن خوب برای ما است.”

در طول سال Del Rio مربی است چندین بالا عبور rushers یا به عنوان یک دفاعی هماهنگ کننده و یا یک سر مربی از جمله Julius Peppers, فون میلر و خلیل مک. او به نام همه سه “impactful” و “ویژه بازیکنان” و در حالی که او نمی خواهد رفتن تا آنجا که به تماس های جوان — که هنوز به تمرین ضربه محکم و ناگهانی — ویژه او گفت: همه تحقیقات این سازمان انجام داده است و در جوان او را باور جوان می تواند همان نوع از بازیکن.

“من معتقدم که او می تواند تاثیرگذار برای ما” دل ریو گفت.

دفاع او به ارث برده در حال حاضر چهار اول سابق دور میدارد که واجد شرایط به عنوان دفاعی linemen در 4-3 دفاعی او را نصب. علاوه بر این از جوان می دهد این تیم در پنج دور اول بازیکنان به جلو به راحتی ساخت آن تیم با استعداد ترین موقعیت ، او گفت: او را بپرسید linemen بازی را اجرا کنید در حالی که هل دادن از طریق خط حمله و به سمت کارفرمایی به عنوان مخالف به برگزاری بیشتر به عنوان دفاعی در مقابل آیا در سال های اخیر است.

او گفت که او امیدوار است افزایش خواهد فشار بیشتری را بر کارفرمایی و اجازه linebackers و دفاعی پشت به “بازی کردن از آن است.”

یکی از بزرگترین چیزهایی که دل ریو گفت که او تاکید کرده در تصویری جلسات با بازیکنان در ارتباط است. در سال های اخیر واشنگتن بازیکن دفاعی اغلب شکایت کرده است که هم تیمی نمی خواهد در سمت راست که منجر به خرابی است که اغلب منجر به بزرگ پخش یا touchdowns.

“این یکی از مسائل است که آشکار زمانی که شما در نوار” دل ریو گفت.

هفته گذشته ایمنی Landon Collins ستایش جدید مربیگری کارکنان برای ایجاد یک سیستم و ارائه آن در راه است که “به معنای واقعی کلمه همه می دانید چه شغلی خود است.”

اما حتی بیشتر از ارتباط Del Rio صحبت بیشتر در مورد رقابت. هر چند ریورا و معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل کایل اسمیت را ندارد بسیاری از بزرگ نام ها در دفاع از این offseason آنها را در بازیکنان با تجربه در کوتاه مدت می پردازد که می خواهد به مبارزه برای شغل. دل ریو گفت: او دوست دارد عمق او در حال حاضر می بیند در linebacker و در ثانویه و انتظار چندین جنگ بزرگ در اردوگاه های آموزشی.

او به نام linebacker گروه “یک ترکیب جالب” و به طور خاص در خارج linebacker کوین Pierre-Louis است که برای چهار تیم در شش سال به عنوان یک مثال از نوع بازیکنی که می تواند در اردوگاه گفت: Pierre Louis شده است “پرواز در زیر رادار” بود اما با بازی خوبی که داده شده به طور منظم در شیکاگو در پایان فصل گذشته.

دل ریو نیز گفت: او مشکل خواهد شد زمان بازی برای چند بازیکن او هیجان زده در مورد به ویژه در خط دفاعی که در آن بسیاری از بازیکنان با استعداد ممکن است مجبور به مبارزه در این زمینه تا آنجا که آنها در گذشته بوده است.

“این نوع مانند یک تیم بسکتبال نداشتن توپ به اندازه کافی برای رفتن به اطراف,” او گفت:. “شما یک دسته از ستاره. اما آن را خوب به بازیکنان خوب. ما بازیکنان خوب ما در جبهه ها بودند که به خوبی از فکر بیرون آمدن از پیش نویس آنها بالا گرفته و ما باید انتظار آنها را به بازیکنان واقعا خوب برای ما بود و واقعا یک پایه محکم برای ما ساخت و این که چگونه ما در حال رفتن به آن رویکرد است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>