جک Del Rio ایجاد یک هم بزنید با توییتر فعالیت; Redskins هیچ نظر

“واقعا شخص WTF?” دل ریو نوشت: در پاسخ این پست در مورد والاس. اصلی tweet به نظر می رسد حذف شده و معلوم نیست که آیا دل ریو بود کارگردانی نظرات خود را در والاس و یا کسی که انتقاد والاس. FBI تحقیقات نشان داد که طناب دار بخشی از کشش رسیدگی به گاراژ درب بوده و در محل پس از پاییز گذشته قبل از والاس تیم اختصاص داده بود گاراژ.

یک Redskins گفت: این تیم نمی خواهد اظهار نظر در دلم ریو توييتها. هیچ Redskins بازیکنان به نظر می رسد به واکنش نشان می دهند به آنها در رسانه های اجتماعی.

والاس داستان که به دست آورده توجه ملی در بخشی به دلیل تشویق نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث را دریافت کرده است حمایت گسترده از رانندگان و دیگر ورزشکاران حرفه ای در هفته های اخیر.

دل ریو که مربی Jacksonville Jaguars برای نه سال و اظهارات اوکلند دو و دیده می شود به عنوان یکی از NFL بالا دفاعی ذهن است و به طور کلی بدست خوبی با بازیکنان خود و دیدگاه های سیاسی خود را به نظر نمی رسد ناشی از یک مشکل مهم در گذشته است.

“من در همه زمان ها” جک Del Rio گفت: در ماه گذشته در یک ویدئو کنفرانس که در مورد خواسته خود را به tweeting. “من بیا من خاموش من پاپ در گاهی و ذخیره کردن چیزی در خارج وجود دارد. من واقعا نمی باید یک رویکرد است. من فقط لذت بردن و من می خواهم به دنبال و خواندن مردم و جمع آوری اطلاعات و فقط شرکت کنند. بچه ها من سعی کنید و نگه داشتن من در چک. نمی توانید خود را در مشکل به طوری که آنها نمی خواهید به بیش از حد. اما من فقط سعی کنید و از آن لذت ببرید با آن و هنگامی که آن را ناراحت کننده و یا زمانی که از آن می رود مکان من نمی خواهم برای رفتن من فقط خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات