J. C. Penney فایل برای ورشکستگی قصد دارد به برخی از فروشگاه های

تشکیل پرونده آمد همان روز به وزارت بازرگانی داده ها نشان داد این صنعت ویرانگر کاهش است. خرده فروشی کاهش یافت 16.4 درصد در ماه آوریل تا کنون شدیدترین افت در رکورد فروش در فروشگاه های لباس — پایین 89 درصد از یک سال پیش — بزرگترین ضربه را.

J. C. Penney چهارم عمده — خرده فروش و بزرگترین وب به فایل برای فصل 11 حفاظت این ماه پس از J. Crew, Neiman Marcus و مرحله فروشگاه. تمام چهار سنگین حضور در مراکز خرید.

در آن تشکیل پرونده ورشکستگی, J. C. Penney گفت: این هر دو دارایی ها و بدهی های بین $1 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار است که آن را مدیون پول به بیش از 100 ، 000 طلبکاران. این شرکت که حدود 500 میلیون دلار به صورت نقدی در گفت و گو با تضمین 900 میلیون دلار به صندوق رسیدگی به ورشکستگی. همچنین گفت: این امر در برخی فروشگاه ها اما از ارائه جزئیات بیشتر در کدام مکان و یا زمانی که.

“تا زمانی که این بیماری همه گیر زده ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی بازسازی شرکت” جیل زواتاو این شرکت اجرایی در بیانیه ای گفت:. تشکیل پرونده ورشکستگی او گفت: “بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که JCPenney خواهد ساخت و در آن بیش از 100 سال سابقه خدمت به مشتریان خود را برای دهه های آینده است.”

تشکیل پرونده می آید روز پس از این شرکت اعلام کرد که آن را اهدا کرده بود $7.5 میلیون دلار پاداش به بالای آن چهار مدیران و گفت “با در نظر گرفتن گام های لازم” برای حفظ آن تیم مدیریت.

این پلانو تک.-بر اساس زنجیره ای است که حدودا از طریق چهار مدیران ارشد در هفت سال تلاش کرده است بارها و بارها به نوبه خود کسب و کار خود را در اطراف. این سرمایه گذاری در مو سالن ساخته شده است تا نوزاد خود را اداره و حتی شروع به فروش لباس های مورد استفاده از طریق همکاری با محموله سایت ThredUp.

اما تحلیلگران می گویند که تلاش های بیگانه اند این شرکت وفادار ترین خریداران و موفق به برنده شدن بیش از آنهایی که جدید است. این شرکت قیمت سهام کاهش یافته و 80 درصد در سال گذشته به کمتر از 24 سنت به اشتراک بگذارید.

“تجربه مشتری است فراموش شدنی” باب Phibbs, مدیر اجرایی, خرده فروشی, دکتر نیویورک-بر اساس شرکت مشاوره گفت واشنگتن پست سال گذشته است. “هیچ کس در حال رفتن به یک J. C. Penney و گفت:” شما رو به دیدن این محل است. آن را بزرگ.’ “

زنجیره ای خرده فروشی است که از دست دادن به رقبا مانند Walmart, Target و آمازون است که باید دو برابر کردن روی لباس و کالا و صرف میلیاردها ساختمان خود را آنلاین ، همچنین چهره های در حال رشد رقابت از قیمت خرده فروشان مانند T. J. Maxx و برلینگتون کت کارخانه که رونق پس از رکود بزرگ. (جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صاحب واشنگتن پست.)

به عنوان یک نتیجه از تحلیلگران می گویند شکاف را گسترش بین کشور موفق ترین فروشندگان و بقیه. صنعت شده است به خصوص سخت-برخورد با این بیماری همه گیر است که منجر به بسته شدن صدها نفر از هزاران نفر از فروشگاه ها و مراکز. و هر چند برخی — از جمله چند ده J. C. Penney مکان — آغاز بازگشایی تحلیلگران می گویند این می تواند سال قبل از خریداران احساس راحتی صرف آزادانه دوباره. یک رکورد 20.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در مارس که فرستاده نرخ بیکاری افزایش به 14.7 درصد در یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

“انشعاب است که در حال حاضر اتفاق می افتد در خرده فروشی است که فقط رفتن برای سرعت بخشیدن در طول همه گیر” گفت: میکی Chadha ارشد اعتباری افسر در رتبه آژانس مودی. “خرده فروشان که در حال حاضر ضعیف بودند — J. C. Penney, J. Crew, Neiman Marcus — در حال رفتن به بیرون می آیند و حتی ضعیف تر است.”

تحلیلگران می گویند J. C. Penney که در تاسیس Kemmerer, Wyo., در سال 1902 بارها امتحان شده و شکست خورده — برای تبدیل فروشگاه های آن در عصر حاضر خرید. در سال 2011 این شرکت به ارمغان آورد ران جانسون رئیس سابق اپل خرده فروشی عملیات به وصله پینه کردن کسب و کار خود را. او دور با کوپن و تلاش برای ساخت “فروشگاه در فروشگاه” با مارک های چنین به عنوان لوی و من شلوار جین توسط بوفالو. اما آن کار نمی کند: فروش کاهش یافت و در حدود 30 درصد و دیرین خریداران سوگند یاد کردن نام تجاری. او از کار اخراج شد 17 ماه بعد در سال 2013.

این شرکت رفت و از طریق دو اجرائی قبل از زواتاو قبلا از Jo-Ann پارچه و فروشگاه صنایع دستی در زمان راس در اکتبر 2018. او به تدریج بسته فروشگاه های بازسازی اتاق پرو و جایگزین مبلمان و لوازم خانگی با لباس. کسانی که در تلاش بهبود فروش در برخی از فروشگاه ها به گفته تحلیلگران ، اما نه به اندازه کافی به تشکیل پرونده ورشکستگی بود که سال در ساخت.

“آنها تا به حال یک مدیر عامل جدید برخی از ایده های خلاق, اما آنها فرار از زمان” گفت: Camilla Yanushevsky یک تحلیلگر برای CFRA تحقیقات در نیویورک است. “این شرکت به یک بمب ساعتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>