J. C. Penney ورشکستگی ممکن است خرید به اندازه کافی زمان

زمانی که شرکت تحقیقات GlobalData, نظر سنجی آمریکایی ها که در آن فروشگاه های آنها بیشتر به دنبال به جلو به دیدن یک بار این Covid-19 همه گیر فروکش کرد, یک نام خانگی بیرون آمد و در نزدیکی پایین و زیر گروه آن-فروشگاه همسالان: J. C. Penney. که کمک می کند به توضیح جمعه دیر خبر که خرده فروش — که شروع زندگی در سال 1902 به عنوان یک فروشگاه به نام قانون طلایی — برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. تحت فشار قرار دادند به آستانه توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی J. C. Penney Co. به ظاهر چپ با هیچ انتخاب دیگری. اما سال مبارزه و استراتژیک اشتباه گذاشته بود در این زمینه.

پس از تامین امنیت 900 میلیون دلار تامین مالی, J. C. Penney باز خواهد ماند و در حال حاضر و بعد از آن مراحل عبارتند از: بسته شدن برخی از فروشگاه های برش بدهی خود را با چند میلیارد دلار و به دنبال راه های جایگزین از جمله فروش. با وجود آن برنامه ریزی بقا تلاش آن را سخت برای دیدن J. C. Penney داشتن یک آینده پر جنب و جوش.

حتی قبل از coronavirus بحران, خرده فروش, با کمتر از 850 فروشگاه ها در ایالات متحده و پورتوریکو در حال مبارزه می شود مربوط به خریداران. تغییر سلیقه مصرف کننده و تهاجم از فروشندگان آنلاین wreaked ویران در فروش آن است. و بنابراین در حال حاضر بر خلاف در مورد بخش لوکس-فروشگاه های زنجیره ای Neiman Marcus, گروه, Inc., که همچنین برای ورشکستگی زمینه این ماه ممکن است کمی به صورت بالقوه acquirer را انتخاب کنید تا.

سقوط J. C. Penney — یک زنجیره است که از یک فروشگاه افتتاح 118 سال پیش در Kemmerer وایومینگ توسط جیمز نقدی پنی — بخشی با طولانی کاهش آهسته از فروشگاه. مفهوم آن اوج از پایان جنگ جهانی دوم از طریق به 1980s. اغلب شروع زندگی در مرکز شهر به عنوان یک آمریکایی از نقل مکان به حومه, این, ارجمند, نام, به دنبال باز کردن در تازه ساخته شده و مراکز. آنها تا حد زیادی متمرکز بر روی لباس و آیتم های مورد نیاز برای تزیین خانه که آمریکایی ها بودند خرید. میان سن توده مالکیت خودرو آنها بیش از خوشحال به درایو به این خرده فروشی جاذبه های.

برای سال های بسیاری, J. C. Penney شناخته شده بود به عنوان یک خانواده فروشگاه. اگر نه جایی آمریکایی ها آرزو به فروشگاه آن ارائه شده ارزش خوب و جامد سبک. در واقع این یک بیت مانند بریتانیا, Marks & Spencer, گروه Plc مرتب کردن بر اساس محل شما رفت و برای بازگشت به مدرسه دنده و اصول. اما حداقل M&S فروش مواد غذایی — چون در 1980s محیط زیست برای فروشگاه های بزرگ در حال حاضر تیره. در سال 1988 خارج شده و با افتتاح آن برای اولین بار فوق العاده-مرکز اضافه کردن مواد غذایی به غیر از انتخاب غذا برای تشویق بیشتر به طور منظم بازدیدکننده داشته است. در همان زمان هدف Inc., یکی دیگر از جرم های تجاری که در ترکیب لباس, صفحه اصلی, مبلمان و مواد غذایی بود بی سر و صدا در حال گسترش در سراسر ایالات متحده

اواسط بازار که J. C. Penney تا به حال به طور سنتی تحت اشغال بود حمله نه فقط از ارزان فروشان اما بعد اینترنت بود که به سرعت در حال جابجایی فروشگاه به عنوان یک توقف فروشگاه و ارزان تر قیمت گذاری شفاف.

در سال 2011 در تلاش برای دوباره نویسی, J. C. Penney منصوب Ron Johnson, یک مدیر اجرایی از شرکت اپل است. ساخته شده است که این غول تکنولوژی را بسیار تحسین شبکه خرده فروشی. برخی از ایده های خود را در یک فضای جمعی در فروشگاه ها برای کلاس های یوگا و میله قهوه و مواد غذایی می ایستد خال خال در سراسر شدند directionally حق حتی اگر آنها هرگز از زمین. مفاهیم دیگر را به ثمر آمده بودند و فاجعه آمیز مانند فرار از کوپن است که تا به حال رانده خیلی از J. C. Penney ترافیک.

هنگامی که جانسون سرنگون شد و در سال 2013 این شرکت عذرخواهی به مشتریان در یک تلویزیون تجاری: “ما آموخته است که یک چیز بسیار ساده – برای گوش دادن به شما” آن گفت: در آگهی. “بازگشت به J. C. Penney.” متاسفانه آنها هرگز به همان اندازه.

در حالی که پس از آن رهبران ماروین الیسون در حال حاضر مدیر اجرایی خانه-بهبود زنجیره ای لاو Cos, Inc., و در حال حاضر مدیر عامل شرکت جیل زواتاو پیشرفت این شرکت هنوز به گشاد گشاد راه رفتن خود را بازیابند. آن دست و پنجه نرم فروشگاه های کثیف و نسبت پایین تر از خرید و فروش آنلاین — حدود 20 درصد — در مقایسه با 26 درصد در macy’s و 33% در Nordstrom.

اخیرا زواتاو قطع کرده و تنزیل و کاهش مقدار سهام زنجیره حمل. او همچنین در حال غرق لوازم الکتریکی که الیسون معرفی شده و به دنبال تقویت پنی هسته لباس ارائه شده است. اما تلاش های او اما شجاع بودند هیچ بازی برای هفته ها از فروشگاه ها بسته بودن. این گروه نیز بر دوش با بدهی خالص از 4.5 میلیارد دلار از جمله فروشگاه اجاره بدهی کمتر از 8 بار Ebitda از Feb. 1. پنی گفت: اواخر جمعه که آن را بدهکار وام 8 میلیارد دلار است.

با شرکت کمتر منقبض شده توسط بدهی ممکن است ممکن است برای زواتاو به turbocharge او recovery برنامه ای که در حال حاضر شامل میدارد مکان. یک فروشگاه در هرست تگزاس نشان می دهد که راه بسیار بهبود یافته طرح به عنوان به خوبی به عنوان یک ظاهر طراحی شده برای کافه و یک مرکز تناسب اندام و یک مغازه سلمانی. زواتاو اصرار دارد این یک نمونه اولیه است اما با سرمایه گذاری بیشتر آزادی او ممکن است قادر به تزریق عناصر به فروشگاه های دیگر. او همچنین در حال حاضر شروع به پاره بازگشت J. C. Penney فروشگاه پایه. مکان های بیشتر خواهد شد در مراحل.

استیسی Widlitz از SW خرده فروشی مشاوران برآورد J. C. Penney رد پای کوچک می تواند به فقط 150 فروشگاه. حتی پس از آن سخت است برای دیدن چگونه خرده فروش می تواند دفع بازار رو به کاهش ترافیک اگر عصبی خریداران خانه بمانند. تشخیص خود را از سایر اواسط بازار رقبا مانند macy’s, Inc., که در آن برنامه های خود را برای اختراع مجدد خواهد بود یکی دیگر از چالش است.

یک تجدید ساختار مالی نیست نوش دارو. برای خرده فروشان آن را از طریق یک فرایند و شکوفایی وجود دارد باید احیای عامل, کسب و کار بیش از حد. آن را به دور از روشن شدن این که آیا J. C. Penney — و یا هر صاحب جدید — می توانید بکشید که خاموش است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Andrea Felsted است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مصرف کننده و خرده فروشی صنایع. او قبلا در بار مالی.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de