آیوی لیگ بازیکنان متهم لیگ نفاق, راه اندازی, درخواست برای بازگرداندن مسابقات بسکتبال

“من شگفت زده شد که اولا به نوعی یک بازی و رقابت و اجازه می دهد که به تصمیم می گیرید که می رود به مسابقات NCAA,” Donahue گفت: در طول یک ظاهر در فیلادلفیا 97.5 این متعصب.

پس از پیروزی نهایی خود را در سه بازی از فصل به طور منظم Donahue را کویکر بودند که در چهارمین دانه در آیوی لیگ چهار تیم مردان مسابقات که قرار بود در Cambridge, Mass., شروع شنبه. در عوض آیوی لیگ اعلام کرد که در آن فصل به طور منظم قهرمانان ییل مردان و پرینستون زنان را دریافت اتوماتیک اسکله به مسابقات NCAA.

Donahue گفت: “نبود یک چشم خشک” در اتاق او پس از شکست اخبار را به خود بازیکنان است که خود را NCAA tournament امید نقش برآب شد. او گفت: در Philadelphia Inquirer که “این وحشتناک ترین چیزی که من در برخورد با زن به عنوان یک مربی است.”

در پاسخ به آیوی لیگ تصمیم مردان و زنان تیم بسکتبال در پن شروع یک درخواست برای بازگرداندن لغو مسابقات است. “هم تیمی های من و سایر ورزشکاران در این تیم سزاوار شانس خود را برای رقابت در این دوره از مسابقات” لیز Satter ارشد در پن تیم زنان توییتی همراه با لینک به درخواست.

“نفاق ما آیوی لیگ جمهور است گیج کننده و هشدار دهنده” در این طومار که نوشته شده بود در Change.org شده در بخش. “ما در حال نا امید و دلسرد است که آنها را در برابر تبعیض یکی ورزشی و اجازه می دهد دیگران برای ادامه به رقابت بپردازند. دیگر کنفرانس ها مانند SEC و Pac-12, هنوز برنامه ریزی برای میزبان بسکتبال قهرمانی مردان مسابقات. این مسابقات در حال برنامه ریزی برای شروع مارس 11 یا بعد. هر تیم در این لیگ اختصاص داده است خود را در تمام طول سال برای رسیدن به این سطح از رقابت. ما احساس می کنیم این تصمیم به لغو این مسابقات شده بود بدون به اندازه کافی توجه جدی برای ورزشکاران دانش آموز و سرمایه گذاری است که ساخته شده اند تا به این نقطه ما در فصل. این است اوج آنچه که ما کار کرده اند و برای پس از ماه اوت است.”

در این طومار همچنین سوالات منطق پشت این آیوی لیگ اجازه می دهد خود را به طور منظم قهرمانان فصل به شرکت در مردان و زنان بسکتبال NCAA مسابقات که در حال برنامه ریزی برای شروع هفته آینده در بیش از دو دوجین سایت در سراسر کشور از جمله در شهرستانها شده اند که ضربه سخت تر توسط coronavirus از کمبریج.

“من دوست دارم که ما زنان و مردان تیم پیوند می خورند با هم” Donahue گفت. “آنها آمد تا با یک Change.org صفحه توضیح داده شده و موقعیت خود را به عنوان شما انتظار می رود آیوی لیگ بچه ها به انجام. آن فوق العاده بود و من فقط باید احترام زیادی برای آنها و آنها در حال تلاش برای انجام آنچه آنها می توانند.”

“حتی مردمی هوشمند انجام خنگ چیز” ESPN college basketball تحلیلگر Fran Fraschilla که پسر متی, بازی بسکتبال در دانشگاه هاروارد توییتی در مورد آیوی لیگ تصمیم. “امر شده ام آسان و امن برای بازی در خالی ورزشگاه. و من نمی دانم چرا آن را امن برای ارسال تیم خود را به مسابقات NCAA هفته آینده.”

NCAA در پاسخ به آیوی لیگ را لغو تکرار کرد که NCAA عضو مدارس و همایش ها “تصمیم گیری خود را در مورد فصل به طور منظم و کنفرانس مسابقات بازی کند.”

“همانطور که ما اعلام کرده اند ما را به تصمیم گیری در رویدادهای ما بر اساس بهترین زمان سلامت عمومی راهنمایی در دسترس” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت.

بعد سه شنبه اواسط آمریکا کنفرانس و غرب اعلام کرد که برگزاری مسابقات خود را در کلیولند و آناهایم, کالیفرنیا., بود — بدون تماشاگر. Donahue تعجب شنبه چرا آیوی لیگ نمی منتخب به حرکت سایت خود یا مسابقات و یا آن را نگه دارید در خالی ورزشگاه.

“این فقط به نظر می رسد مانند آنها نمی نوبه خود بیش از هر سنگ به پیدا کردن آنچه که ما می تواند انجام دهد این اتفاق می افتد,” Donahue گفت. “نوع دیگر از نفاق در همه این است که همه ما در ورزش های دیگر ادامه دارد. … آن را سخت به بلع قرص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>