آیوی لیگ لغو مسابقات بسکتبال میان coronavirus نگرانی

آیوی لیگ مردان و زنان مسابقات بسکتبال شد برنامه ریزی شده بود در Cambridge, Mass., شروع در اواخر این هفته. تعدادی از آیوی لیگ مدارس و دانشگاه هاروارد در میان آنها لغو شده در کلاس های دانشگاه در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. روز دوشنبه پرینستون دانش آموزان را تشویق به “ماندن در خانه پس از رخصتی بهار” گفت که این مدرسه که “مطمئن شوید که شما قادر به پاسخگویی علمی خود را مورد نیاز از راه دور.”

مقامات لیگ اعلام کرد که دانشگاه ییل مردان را به طور منظم فصل لیگ قهرمان را پیشبرد به NCAA مسابقات مردان آغاز می شود که با چهار بازی در مارس 17 و 18 و در دور اول بازی ها در 19 مارس ، تصمیم گیری در خصوص rankled دانشگاه هاروارد (21-8, 10-4 در لیگ) به دلیل دو فصل به طور منظم پیروزی های بیش از Bulldogs (23-7, 11-3). این تصمیم چهار روز قبل از این کنفرانس و مسابقات برنامه ریزی شده بود برای شروع و سه روز قبل از لیگ آیوی زنان مسابقات است.

“وحشتناک, وحشتناک تصمیم گیری و در مجموع بی توجهی به بازیکنان و تیم ها قرار داده است که دل خود را به این فصل” هاروارد ارشد گارد برایس ایکن توییتی. “این اشتباه است در بسیاری از سطوح و @IvyLeague باید انجام علت سعی و کوشش برای پیدا کردن یک راه حل بهتر است. هر کس می داند که خطرات ناشی از بازی!”

استیو Donohue مردان مربی در پن تکرار است که گفت: “به جلو و این از بچه های ما آن را وحشتناک ترین چیزی که من در برخورد با زن به عنوان یک مربی است.” Donohue یافت ذاتی “تناقضات” در تصمیم گیری. “به به بچه ها فصل خود و حرفه خود را بیش از, در حالی که تیم چوگان سرپهن در حال رفتن به بازی و کشتی گیران در حال رفتن به اتباع,” او گفت:. “… اگر شما اجازه ییل رفتن به مسابقات NCAA — اگر آنها می گفت: در سراسر هیئت مدیره ما در حال بستن تمام رشته های ورزشی, شما می خواهم به درک.”

پرینستون زنان به طور منظم فصل قهرمان با 26-1, 14-0 رکورد پیشرفت خواهد کرد و به زنان NCAA مسابقات آغاز می شود که آوریل 20.

در علاوه بر این به لغو مسابقات بسکتبال لیگ مقامات اضافه شده است که آنها را “پیاده سازی بسیار محدود کننده در محل تماشاگر محدودیت برای بیش از همه آینده پردیس دو و میدانی حوادث” و لغو خواهد همه را-از-فصل شیوه ها و مسابقات.

در کالیفرنیا, میان, شهرستان سانتا کلارا, ممنوع گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم برای بقیه ماه یک تصمیم است که می تواند بر زنان NCAA بسکتبال بازی مسابقات در دانشگاه استنفورد و سه San Jose Sharks بازی NHL.

شهرستان سانتا کلارا تصمیم آمد دوشنبه شب پس از مدت کوتاهی عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد covid-19-مربوط به مرگ یک زن در 60s در این شهرستان برای اولین بار coronavirus مرتبط با مرگ است. این ممنوعیت که در زمان فوری اثر خواهد تا آوریل 1. شهرستان تایید کرد که شش بیشتر موارد تشخیص داده شده بود در مجموع از 43 در شهرستان است.

استنفورد زنان تیم بسکتبال رتبه هفتم در کشور توسط آسوشیتد پرس در انتظار میزبان افتتاحیه آخر هفته از مسابقات NCAA از مارس 20-22 در پالو آلتو. استنفورد نیز برنامه ریزی شده به میزبان بازی ها در چند ورزش در این ماه; مدرسه گفت: دوشنبه شب که همه حوادث باقی می ماند برنامه ریزی شده به عنوان در حال حاضر.

کوسه ها در حال برنامه ریزی برای میزبانی Montreal Canadiens مارس 19 Boston Bruins مارس 21 و آریزونا شغالها 29 مارس در سن خوزه در SAP مرکز. بعد از رویداد برنامه ریزی شده برای عرصه جزئی لیگ هاکی بازی بین سن خوزه کوترماهیان و کلرادو عقاب در 17 مارس است.

“ما خواهد شد به بررسی هر برنامه ریزی رویداد با توجه به محل برای بقیه ماه و ارائه به روز رسانی در روزهای آینده” کوسه در بیانیه ای گفت. “ما درک درک و صبر ما طرفداران مهمانان و همکاران در طول این زمان بی سابقه.”

کوسه ها شده اند به طور متوسط بیش از 16 ، 000 طرفداران در هر بازی در خانه. یک گزینه خواهد بود به بازی بازی های آینده ی خالی, عرصه, به عنوان بسیاری از فوتبال اروپا باشگاه انجام داده اند در میان شیوع.

“من فکر نمی کنم آن را یک تفاوت بزرگ اما این امر می تواند نوع خود عجیب و غریب به دلیل آن خواهد بود واقعا آرام” کوسه دروازه بان هارون دل گفت: “اما اگر این چیزی است که آنها باید انجام دهید و آنچه را که آنها باید انجام دهید.”

زلزله سن خوزه از لیگ برتر فوتبال تنها یک بازی خانگی در این ماه در 21 مارس برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی در زمین لرزه ورزشگاه که دارای 18,000.

“زلزله سن خوزه به طور کامل پشتیبانی شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت را اعلام اخیر محرومیت همه تجمع جمعی از طریق پایان ماه خواهد شد و مطابق بلافاصله” زلزله در بیانیه ای گفت. این تیم وعده داده شده به ارائه اطلاعات بیشتر به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im