آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

از آن زمان به صورت سیاه و سفید کار در کالج ورزشی به تقاضای جدید قوانین زمین

این واقعیتی است که پدر و مادر و سرپرستان از ورزشکاران که مربیان کالج در حال استخدام برای فوتبال و بسکتبال باید جسارت به مناسب در حال حاضر: “همین حالا بازی که در آن شما احترام نیست.” به عبارت دیگر اجازه ندهید که خود را پسر کار برای یک برنامه است که پشتیبانی نمی کند ارزش نهادن به زندگی سیاه.

آن طولانی بوده و زمان به تلنگر اسکریپت در دانشگاه, استخدام, به طور خاص برای کار فوتبال و بازیکنان بسکتبال — که تولید درآمد است که باعث می شود آن را ممکن است برای ورزش آنها را بازی نمی کند وجود داشته باشد و برای مدیران ورزشی و مربیان تبدیل به میلیونرهای. ورزشکاران باید, بازی, سیستم, البته خواستار آن نیازهای خود را. اگر کسانی که برنامه های ورزشی می تواند آنها را تبدیل به قهرمانان و همه آمریکایی ها و در دور اول پیش نویس میدارد و آنها نیز به نوبه خود می تواند آنها را به پژوهشگران و فارغ التحصیلان دانشگاه و هدفمند ذهن در اقتصاد به جای آنها را شکست.

اما در حال حاضر وجود دارد یک تقاضای جدید برای کسانی که ورزشکاران برای اضافه کردن به این لیست. آن است که مربیان و تیم ها که به شدت می خواهند آنها را در درک ارزش ورزشکاران نه فقط به عنوان دندان در چند میلیارد دلاری کالج, ورزشی, مجتمع صنعتی اما به عنوان شهروندان در نژاد بشر است.

یک گروه از بالا به فوتبال استخدام از جنوب کالیفرنیا اشاره به به اندازه چند هفته پیش زمانی که آنها تولید یک ویدیو در پی جورج فلوید را کشتن.

“من فقط یک بازیکن. من پسر کسی” یک نوجوان می گوید.

“برادر دوست” همسالان تکرار کنید.

اما است که چگونه بسیاری از مربیان که زمزمه کمی بیشتر از چیز شیرین در گوش راحتی تحت تاثیر قرار ورزشکاران جوان و بزرگسالان در خانه های خود آنها را ببینید. برای مطمئن شود, موجی از خشم و انزجار از قتل فلوید Ahmaud Arbery, Breonna Taylor et al. که شسته شده در سراسر کشور گذاشته است احساسات درونی لخت.

برای نمونه Clemson مربی Dabo Swinney که sported یک تی شرت های مزین با کلمات Football Matters — یک انکار از زندگی ماده درست مثل آبی زندگی می کند موضوع و یا تمام زندگی ماده مدت کوتاهی پس از پیوستن به گروه کر از مربیان صدور چه خواهد شد در نظر گرفته شود تا ثابت وگرنه بهر اظهارات در مورد ارزش سیاه و سفید زندگی می کند. Swinney بعد اقدام به توضیح خود لباس انتخاب در حالی که در پاسخ به یک اتهام که او نظم و انضباط یک مربی که تف نژادی لکه دار کردن در یکی از Clemson بازیکنان اکثر آنها سیاه و سفید هستند.

ایالتی فلوریدا مربی مایک Norvell گفت که او تا به حال صحبت با هر یک از اتهامات عنوان شده علیه او — که اکثر آنان سیاه هم مانند بسیاری از عمده کالج فوتبال — در مورد فلوید مرگ و شورش است که در گرفت. اما یکی از بازیکنان ستاره ماروین ویلسون, که سیاه و سفید است, در زمان استثنا در توییتر به مربی خود را ادعا می کنند و گفت که او و هم تیمی های خود به اعتصاب تا Norvell عذرخواهی برای دروغ گفتن. Norvell انجام داد.

Oklahoma State ستاره در حال اجرا پشت Chuba هوبارد عموم متنبه خود را اغلب تن-ناشنوا مربی مایک Gundy برای ورزشی تی شرت شعار یک امریکا شبکه خبر که spews نژادپرستانه تئوری های توطئه مانند یک پرسش جزئیات فلوید مرگ است. Gundy تلاش برای عذر خواهی.

هیچ دلیلی وجود ندارد, سیاه, بازیکنان باید نشانه ای به بازی برای این تیم است.

“من فکر می کنم مربیان’ پشتیبانی در پل جنبش قطعا تا به برخی از مرتب کردن بر اساس اثر در انتخاب من. وجود دارد برخی از موضوعات که من نیاز به حمایت” گفت: Ceyair رایت cornerback در لس آنجلس لویولا بالا که مشغول به کار در این ویدئو. “پل یکی از آنها است.”

و هیچ دلیلی وجود ندارد, سیاه, بازیکنان باید به ماندن در این تیم اگر آنها در حال حاضر وجود دارد. Kei’Trel کلارک و Tayvion زمین حاضر به ماندن در آزادی پس از آن سودایی جمهور جری فالول جونیور که اغلب ترافیک در متعصب فکر توییتی یک تصویر از یک ماسک صورت تزئین شده با یک تصویر از یک فرد در یک Ku Klux Klan ردا و دیگری در blackface. “با توجه به فرهنگی [بی کفایتی] در سطوح مختلف رهبری آن نه خط با کد اخلاق” کلارک نوشت: در اعلام خود انتقال دهید.

کالج فوتبال به عنوان یک کل در این لحظه, در این بیماری همه گیر در این حساب با سمی سیستمیک نژادپرستی است نه زندگی کردن را به بشر منشور اخلاقی است. چگونه می توانید آن را باز کنید آن عمل امکانات دانشگاه برای بازیکنان فوتبال در حالی که دانشگاه در آن کسانی که امکانات استراحت بسته به دانش آموزان و محدود به کارکنان و اعضای هیات علمی به دلیل نگرانی های بهداشت و درمان? زندگی بازیکنان فوتبال — بیشتر از چه کسی باید آن را تأکید دوباره سیاه — و نه به عنوان ارزش به عنوان کسانی که از هر کس دیگری خواهد بود که در محوطه دانشگاه که عمدتا نه از رنگ ؟

وجود دارد هیچ کس در کالج دو و میدانی به جز کسانی که در طول تاریخ سیاه Morehouse که لغو آن سقوط ورزش فصل حساس به نامتناسب تاثیر رمان coronavirus در خانواده ،

پس از دانشگاه آریزونا رئیس جمهور رابرت رابینز هفته گذشته اعلام کرد که دانشگاه نمی بازگشایی در این زمان به دلیل از دولت سنبله در coronavirus موارد Wildcats cornerback ملک هاسمن پرسیدم پس چرا [در حال] من و تیم من در دانشگاه ،

هم تیمی خود را Issaiah جانسون توییتی پاسخ او: “NCAA و دانشگاه ها می خواهند ما را به بازی در جهانی همه گیر به طوری که آنها نمی خواهد از دست دادن میلیون ها دلار …”

زمان در حال حاضر که سیاه, ورزشی, کار در دانشگاه, ورزش تعیین خطوط از محیط زیست که در آن شرکت خواهد کرد. باید آن را تقاضا به مجموعه ای از قوانین زمین و بی توجهی کسانی که حاضر به جای آنها. کالج, ورزشی بدون آن نمی تواند زنده بماند.

مانند که همبرگر ایستادن روی تو خیابان, کسانی که برای اجرای این بازی ها باید برای تنظیم. که مدیر استخدام خود سه, سیاه, کارگران است.

Kevin B. jacob dean, ESPN, روزنامه نگار و استاد مدعو در فیلیپ مریل دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه مریلند می نویسد: تفسیر ورزشی برای واشنگتن پست.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول