دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او اغلب تاسف برخی از توییت خود و بستری برای همیشه توجه زیادی به کسی که او رسانهها به 84 میلیون پیروان.

“این توییت این رسانهها که شما در مشکل او گفت:” روز شنبه در مصاحبه با Barstool ورزش در کاخ سفید است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک پرکار کاربر از سایت های شبکه های اجتماعی است که اغلب در بر داشت خود را در آب گرم برای retweeting حاشیه مفسران با متعصب انداز شد در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا او همیشه آرزو او نداشته ایم.

“بیش از حد اغلب,” او گفت:. “از آن استفاده می شود در روز های قبل از این شما می خواهم نامه نوشتن و شما می خواهم می گویند:” این نامه را واقعا بد و شما می خواهم آن را روی میز کار خود را و شما می خواهم به فردا و شما می خواهم می گویند: “آه من خوشحالم که من این ارسال.’ اما ما نمی با توییتر درست است؟”

“ما آن را بلافاصله و ما احساس بزرگ و سپس شما شروع به گرفتن تلفن تماس: ‘آیا شما واقعا به این می گویند؟’ من می گویند: “چه چیزی اشتباه است با که؟”

آقای ترامپ شناخته شده است به صدای جیر جیر بیش از 100 بار در روز. گاهی اوقات او شناخته شده است به retweet حساب است که شناخته شده برای گسترش تئوری های توطئه است.

او اعتراف کرد در طول مصاحبه روز جمعه به همیشه به دنبال نزدیک در که ترویج است.

“شما نگاه کنید به چیزی است که به نظر می رسد خوب و شما نمی آن را بررسی کند و شما لازم نیست نگاهی به آنچه در این کلاه دقیقا همان است که در مینیاتور و شما منفجر نمی,” او گفت:.

رئیس جمهور آخرین tweetstorm شد در زمانی که او در توئیتر خود نوشت بیش از 100 بار. بسیاری از آن خروجی بود که رسانهها با تمرکز بر ادعاهای بی اساس در مورد رسیدگی به تبانی بین مبارزات انتخاباتی خود و روسیه.

که نه کاملا رسیدن به رکورد او پس از 142 — که قرار بود در طول استیضاح در ماه ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات