مقامات چینی این کشور تحت کنترل دولت رسانه راه اندازی یک ضد حمله, به شدت به عقب هل دادن در برابر خارجی انتقاد در حالی که تکثیر تئوری های توطئه که گفته ایالات متحده منبع به ویروس. در همان زمان مقامات چینی دیدن این همه گیر به عنوان یک وسیله نقلیه است که با آن خود را به ورزش نوپای قدرت نرم ارائه تجربه خود در محدود کردن گسترش ویروس به عنوان یک مدل برای دیگران و خود را به عنوان یک خوش خیم جهانی بازیگر مشتاق به آمدن به بقیه جهان را نجات.

اما این فقط آمریکایی ها که خود را شک و تردید در مورد پکن رویکرد. “واضح است که چنین روایاتی هستند که کار می کرد گفت: Heiko Maas در مصاحبه با اشپیگل هفته گذشته است. “اما من فقط می تواند هشدار می دهند در برابر هر کسی که در حال سقوط است.

در سراسر جهان, های مختلف دولت ها و سیاستمداران باید به طور مستقیم به چالش چین و یا در حال حاضر بیشتر با احتیاط از تعامل با آن رژیم است.

در برخی از مکان های ملی politicos در حال انعکاس آمریکا نارضایتی. برخی از مقامات در هند حاکم حزب BJP — و خود را در لژیون حاضر حامیان — باید در آغوش stigmatizing حرف از “چینی” یا “ووهان” ویروس محبوب در آمریکا جناح راست رسانه ای حوزه.

به عنوان بخشی از خود را در دشمنی با جناح های رقیب در, رم, Matteo Salvini راست, ایتالیایی, رهبر, تمسخر چینی ارائه می دهد کمک و متهم به مقامات چینی از مهندسی جدید ویروس را در آزمایشگاه به بهار در جهان ادعا می کنند که هیچ مدرکی وجود ندارد. “اگر دولت چین می دانستند [درباره ویروس] و نیست بگویید آن را علنا آن مرتکب جنایت علیه بشریت” Salvini گفت: در بحث ماه گذشته.

متحدان راست رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro — رهبر دیگری متهم به بی مهارت در کشور و پاسخ به همه گیر — به دنبال به نوبه خود توجه رسانه ایست. “این چین تقصیر” ادواردو Bolsonaro یکی از رئيس جمهور در پسران توییتی ماه گذشته در حالی که retweeting یک پیام است که گفت: “مقصر جهانی coronavirus همه گیر است نام و نام خانوادگی: حزب کمونیست چین.”

در هفته گذشته در برزیل, وزیر آموزش و پرورش ابراهیم Weintraub که بر خلاف برخی دیگر از کابینه در سطح مقامات همچنان به شدت وفادار به رئیس جمهور هشدار داد پکن دستکاری بحران به نفع خود. “Geopolitically که خواهد آمد قوی تر از این بحران جهانی” او نوشت: در یک صدای جیر جیر که بعدها حذف شده که در آن اصلی پرتغالی جایگزین “r” در “برزیل” با یک “l” — آشکار مسخره چینی لهجه. “چه کسی در برزیل است که متفقین با این ان طرح برای سلطه بر جهان?”

مقامات چینی بار دیگر اعتراض, آزرده توسط Weintraub را درک نژادپرستی. اما این اقدامات در چین است که دولت ها در آفریقا متهم پکن از بیگانه ستیزی. رسانه های اجتماعی در حرکت بود در طول تعطیلات آخر هفته با فیلم های از مهاجران زندگی در شهرهای بزرگ چین — به خصوص گوانگژو در جنوب شهر با احتمالا بزرگترین آفریقایی مهاجر در آسیا — خواب در پیاده رو نشسته اند و یا در خارج از ساختمان های که از آنها شده بود خودسرانه اخراج توسط مقامات.

یک تشدید ناسیونالیست آب و هوا در چین نیز منجر به گزارش های خارجی به خصوص آفریقایی در حال حاضر ورود در کافه ها و رستوران ها و یا به زور قرنطینه در آپارتمان خود را حتی اگر آنها نمی, سفر در هر نقطه که در آن آنها می خواهم که قرارداد این ویروس.

“مقامات چینی’ اقدامات باعث تظاهرات از دولت های آفریقایی — خجالت برای پکن آن را به عنوان به دنبال وو کشورهای آفریقایی با وعده وام و سرمایه گذاری و درخواست دیپلمات های ایالات متحده بیش از آخر هفته برای هشدار دادن به آمریکایی های آفریقایی تبار برای جلوگیری از گوانگژو منطقه” اشاره کرد همکار من آنا Fifield.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات