‘آن را در مورد پول آن یک سوراخ را پر کنید’: چرا کسب و کار, ورزش, هرگز متوقف نمی شود

منتی بوده است 10 روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد یک “لحظه اضطراری ملی” و بریتانیا خواهد بود رفتن به lockdown برای مبارزه با گسترش Covid-19. ورزش به حال ساخته شده تماس یک هفته قبل است.

لیگ برتر بسته درهای خود را در 13 مارس. راگبی اتحادیه فوتبال به دنبال کت و شلوار چهار روز بعد. در 20 مارس, England & Wales کریکت هیئت مدیره اعلام کرد که شروع فصل خواهد بود تحت فشار قرار دادند از آوریل تا ژوئن در حالی که ویمبلدون با توجه به شروع در 29 ژوئن گذشته عمده دومینو به سقوط روز چهارشنبه.

انگلستان متحرک زمستان و تابستان جفت همه کنار گذاشتهشدن با مخاطبان خود گیر کرده در داخل خانه. این در حالی است که این عمل متوقف می شود به طور نامحدود همه چیز در اطراف آن باید همچنان به عنوان بهترین آن می تواند باشد.

هفته گذشته نشان داده است که چقدر عمیق ورزشی’ ریشه حفر کرده اند به این پارچه از جامعه ما است. صنعت اغلب به عنوان “انحراف” نشان داده است خود را به عنوان قلب تپنده اقتصاد بزرگ و کوچک است. یک ژنراتور از میلیاردها و میلیاردها دلار فراتر فوری آن برسد. در زمان بهتر و در حال حاضر قطعا برای بدتر است.

گام های بعدی را در حال دیکته در درجه اول دولت قانون است که به تدریج فیلتر پایین نردبان. دیگر تاخیر سخت تر از آن است که برای کسانی که بیشتر به ماندن در آن است.

این است که معمولا شروع فصل مشغول عوامل به خصوص کسانی که در فوتبال و راگبی اتحادیه به عنوان فصل به پایان رسیده است. قرارداد دریافت و مورد بحث قرار پسوند کشیده شده و نقل و انتقالات مذاکره.

در عین حال با وجود عدم جنبش در هر حس عوامل در حال کار سخت تر از همیشه. در میان قطعیت آنها هستند که باید با ارائه وضوح به مشتریان خود را.

در خارج از حباب از بالا, لیگ برتر, لیگ برتر راگبی و شهرستان کریکت تیم که می توانیم به نگه داشتن بازیکنان در کتاب ها و ارائه تضمین چیزهایی که هرگز بیشتر به مخاطره انداخته است.

مخفی نیوتن وضعیت در NFL ارائه می دهد یک شسته و رفته تصویر لحظهای از وضعیت فعلی برای کسانی که با نزدیک شدن به پایان قرارداد موجود.

کاریزماتیک کارفرمایی منتشر شد توسط Carolina Panthers هفته گذشته است. در 30 او هنوز هم به عنوان خیمه بازیکن که تحت مدیریت درست است بسیاری از سال های آینده. و وجود دارد لیگ خالی به ویژه در یک شرکت تام برادی-کمتر New England Patriots.

اما یکی از دلایل نیوتن راه مستقیم به رایگان آژانس به جای یکی دیگر از حق رای دادن است که به دلیل اجتماعی فاصله به معنای هیچ کس قادر بوده است تا او را برای یک ارزیابی در هر دو نگرش خود و سلامت فیزیکی.

Cam Newton دهکدهای از دست داده و بسیاری از حمایت های خود نظرات

تفاوت در اینجا این است که نیوتن است که یک میلیونر در یکی از بزرگترین لیگ های در این سیاره است. اکثر ورزشکاران حرفه ای نیست که امنیت از ثروت است.

عوامل تماس مستقل احساس خود را پایین تر-پروفایل بازیکنان به خصوص آنهایی که جوان و کسانی که در آینده به پایان معاملات هستند که در واکنش به کاهش پرداخت. بعضی از آنها حتی تا به حال وعده reneged.

“من یک پسر بچه در یک لیگ برتر باشگاه راگبی در آخرین ماه از قرارداد خود را که تا به حال فقط دو سال را گرفته روی میز” گفت: یک عامل. “پس از آن او می شود یک ایمیل گفت: باشگاه در حال اجرای کاهش پرداخت به حفظ آن جلو می رویم. تا زمانی که او صحبت می کرد به ما و او متوجه نیست که او مجبور به قبول آن است.”

این فقط یک مثال از اینکه چگونه یک عامل نقش به طور چشمگیری تغییر کرده. آنها را روشن از تسهيل مربیان در این فضا از یک هفته.

“نکته این است که” شروع می شود جیمز ولش یک مدیر در کوانتوم, ورزش, که همچنین دارای یک پس زمینه در قانون “بازیکنان واقعا نمی دانم چاپ خوب از قرارداد خود را یا از حقوق خود. بنابراین زمانی که یک وضعیت مانند این مطرح می شود – کاملا بی سابقه – آنها احساس به طور کامل در تاریکی. می توان آن را خسته کننده به خصوص برای آنها به این دلیل که باشگاه خود را هنوز هم در تلاش برای کار کردن چه اتفاقی می افتد.”

دولت Covid-19 امداد طرح یک مثال نخست از چیزی جدید برای کشف کردن. یک شرکت می تواند ادعا 80 درصد از حقوق و دستمزد تا £2,500 یک ماه, اگر کارکنان furloughed برای سه ماه آینده برای جلوگیری از شرکت ها از تخمگذار کردن کارگران است. در ورزش, با این حال, بازی, کارکنان ثابت-مدت قرارداد.

در سراسر راگبی و کریکت که در آن باشگاه ها سریع بوده کوسن های مالی ضربه – تمام لیگ برتر راگبی باشگاه نوار اکستر در حال درک می گرفته اند مالی کاهش در حالی که در یورکشایر و گلامورگان شد اولین استان ها را خاموش کردند-میدان کارکنان – دستمزد بیشتر در هماهنگی با “منظم” شغل هر چند بدون تضمین بیش نامحدود زمان دوره است.

برخی از بازیکنان در این موقعیت احساس ناتوانی و ترس از آنچه در پیش روست. چه آنها نمی دانند که آنها تحت هیچ الزامی به قبول بودن قرار داده بر روی کردند. این موضوع البته اپتیک دیده می شود و می شود سخت در یک زمان حساس.

یکی دیگر از جنبه عوامل باید در سراسر در حال حاضر این است که چگونه مشتریان خود را در حال دریافت این اطلاعات و پردازش آن است.

“بسیاری از بازیکنان جوان بیرون آمدن از این جلسات با جوخه خود احساس می ترسم” ولش همچنان ادامه دارد. “از آنجا که ما همه می دانیم که وضعیت هر دو شخصا و جایی که آنها ایستاده با باشگاه خود ما حداقل می تواند مقابله با همه چیز به صورت فردی.

“همه بازیکنان می خواهند به انجام کار درست. اما موضوع رفتن به جلو – و در واقع آن اتفاق افتاده است در حال حاضر این است که بازیکنان تحت فشار بودن به چیزی به عنوان یک گروه. نماینده گروه مانند بازیکنان انجمن کریکت و راگبی بازیکنان در انجمن سخت در حال کار برای آنها. ما به عنوان عوامل نیاز به حمایت ما افراد بیش از حد. “

در حال حاضر عوامل مانند ولش داشتن برای مقابله با این مسائل به صورت روزانه. سازمان در حال انجام بهترین خود را برای انطباق با کار از راه دور آنها بیش از حد در حال دعا برای پاسخ قطعی برای امرار معاش خود را. مانند هر کس دیگری آنها فقط می تواند آج آب. و مانند هر کس دیگری مناظر خود را برای بسیاری از روز را در مجموعه ای در رسانه های اجتماعی برای هر گونه بریدن از اطلاعات و همواره نور امداد.

که حسرت برای اطلاعات آورده رسانه های اجتماعی تولید به جلو در این دوران که آیا درگیر در انتقال خبر بد و یا کمک به ما را از طریق آن. برای کسانی که به طور مستقیم در پشت باشگاه لیگ و فدراسیون حساب آنها اولین پورت از تماس با خبر تعویق و لغو شد.

پس از یک دوره از adhoc مدیریت بحران برای این حساب تعهد منتقل شده به قرار دادن در یک شجاع ،

“برای ورزش در حال حاضر از آن برای اطمینان می دانم که طرفداران ما در حال تکان دادن پرچم سفید می گوید:” Pranav Soneji از بنیانگذاران و مدیر آژانس دیجیتال LiveWire ورزشی که طیف وسیعی از مشتریان با مشخصات بالا.

“کلید اصول تغییر ندهید در یک زمان مثل این. این است همه چیز در مورد تعامل و در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای درخواست مردم برای مورد علاقه خود را لحظه خاطرات مورد علاقه. و البته نگه داشتن آنها را پهلو به پهلو از تحولات است. آنها نمی خواهند به نگه داشته می شود در تاریکی است.”

نوستالژی پر کردن جای خالی به طور موثر است. در واقع اشتها برای محتوا است از شلاق تا به حدی است که تلویزیون آنلاین شرکت pandering برای پاسخگویی به این مطالبات و تعمیر خود را ویران برنامه.

بی بی سی در حال راه اندازی یک جدید “مسابقه روز” که بر کلاسیک لیگ برتر مسابقات ITV را نشان می دهد تمام 31 از مسابقات یورو 96 در ITV hub جای یورو 2020 در حالی که آسمان ورزش کریکت را پخش هر دو 2019, جام جهانی نهایی و آخرین روز از تابستان سال گذشته خاکستر سری هنگامی که بن استوکس را غیر قابل تصور است.

“آنچه شما را دیده ام در حال حاضر بهترین رسانه های اجتماعی زمانی که آن را می آید به ورزش می گوید:” Soneji. “مردم در حال صحبت کردن در مورد مورد علاقه خود را sporting moments با غریبه کامل است که در حال حاضر با ارزش تر از همیشه است. وجود پذیرش به عنوان خوبی است که ما همه در همان قایق است.”

علامت Gevaux شناخته شده است بیشتر آشنا را به عنوان “Ribman” شده است به یک جزء اصلی در وستهام بازی برای بیش از یک دهه. ایجاد خود را آسان نبود اما کمک جان سخت به طور منظم و حضور آنلاین قوی دیده می شود کسب و کار خود را رشد از اصطبل بازار به یکی از بدترین راز نگه داشته در خیابان مواد غذایی ،

مادام العمر West Ham فن و نجومی بلیط دارنده او استفاده می شود به کار در خارج از عقب Boelyn میخانه در روز مسابقه قبل از سوئیچ از آپتون پارک لندن ورزشگاه از فصل 2016/17. در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان دو نقطه در اطراف زمین این باشگاه نیز داوطلب خدمت سربازی خدمات خود را در Boelyn نوار مهمان نوازی suite.

“تجارت عاقلانه ما از دست داده اند و حدود 1000 بخش در هر بازی” Gevaux می گوید مستقل. “چیزهایی که واقعا مشغول فوتبال بازارها و برخی از رستوران ها من استفاده می شود به عرضه است. پس از آن همه ناگهان ما از دست آن همه است.”

اکثر matchday فروشندگان مانده است تلاش

خاموش از لیگ برتر فوتبال به معنای مبارزه برای هدف بیش از حد. Gevaux معمول او را به حال کار را از طریق شب از شنبه به طبخ یک تن از دنده جلو یک شنبه kick-off. او مجموعه در حدود 1 بعد از ظهر و معمولا از فروش در زمان را به صندلی خود را برای ضربه کردن. در بسیاری از جبهه فقدان فوتبال شده است یک ضربه چکش.

بر خلاف دیگران Gevaux متوقف معاملاتی هفته قبل از هر گونه رسمی shutdown داشتن سنجیده شدت از آنچه اتفاق می افتد در سرزمین اصلی اروپا از طریق همسر خود را با خانواده و دوستان او در اسپانیا. او در می یابد آن را عجیب و غریب دولت نیست سعی کنید جلوتر از منحنی به دلیل اینکه قاطعانه اجازه داده او را به درک چگونه او می تواند بهترین مقابله در این بدترین سناریو.

او هنوز هم قطره-خاموش “چند صد کیلو” از دنده ها به مردم در Hackney فتیله ایستگاه از بوت شدن از ماشین خود را. “Funnily enough, من طبقه بندی شده به عنوان یک کلید کارگر چون من در صنعت مواد غذایی,” او می گوید. اما تطبیق شده است مهم است. به عنوان به خوبی به عنوان او را از دنده او به خوبی شناخته شده برای طیف وسیعی از سس که انجام داده اند خروشان تجارت با مردم در جوراب زنانه ساقه بلند خود را در میان مستندات.

در روز شنبه او به فروش می رسد از خود مسیح بر روی یک دوچرخه مقدس F*** * * * و بیکن مقدس F*** سس همراه با خود مقدس F*** Rub دنده در فضای 15 دقیقه. دوشنبه و چهارشنبه شاهد فعالیت مشابه در کنار او. او می گوید: او در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا در بهترین راه ممکن است.

“فروش آنلاین واقعا خوب پس امیدوارم انگشتان عبور خواهد کرد که من از طریق. من واقعا هستم یکی از آنهایی که خوش شانس. بسیاری از معامله گران متکی فوتبال جمعیت سخت کار کرده اند برای سال. و آنها در حال رفتن به از دست دادن همه چیز کاملا همه چیز است.”

برای ورزش گر شده است وجود دارد هرگز یک زمان مانند حال حاضر. تمام وقت قماربازان خود را تخصص اما قادر به کار در سراسر چندین ورزشی کمک می کند تا اطمینان از درآمد خود را ثابت در سراسر سال است. زمان این خاموش شدن به فصل فوتبال شد و با توجه به ادغام سودآور تابستان کریکت نشده اند می تواند بدتر.

به عنوان با عوامل صنعت قمار بودن در نزاع نمی آورد و از ویولون. اما کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای پیدا کردن یک لبه و زندگی را از آن در حال حاضر روبرو ماه با درآمد بدون زمینه را برای هر گونه کمک به دولت است.

“من دو westies می خواهید برای دریافت بیشتر پیاده روی در حال حاضر برای یک استارت” جوک نیل تبادل bettor در کریکت, فوتبال و سیاست است. نیل رفته از وقت معاملات non-stop برای 12 سال را متوقف. “این واقعا unchartered خاک است.”

عدم کریکت نیل اصلی بگير ارائه یک مشکل بزرگ با لیگ برتر شروع یک دوره که دیدم حق رای دادن داخلی و بین المللی وسایل راست راه در طول تابستان است. معمولا بزرگترین مانع برای پول ساختن در کریکت است آب و هوا, اما حتی فراهم می کند که از این فرصت به سود نوسان قیمت قرعه کشی در یک مسابقه تست یا “تکمیل شده مطابقت بازار” برای مدت محدود-اور ثابت.

“کریکت [اصلی خود را نان آور] است چنین 365 روز از سال ورزش است که شما آن را برای مسلم است که وجود خواهد داشت یکی دیگر از بازی روز بعد. پس از یک روز بد و تجارت به آن یکی از چیزهایی که من اغلب خودم یادآوری کنم که وجود دارد یکی دیگر از بازی فردا.”

ورزشی bettors چهره ماه و بدون هر گونه حمایت

نیل تخمین اگر IPL نیست برو جلو که به نظر می رسد مجموعه ای به این امر هزینه او را در اطراف £5,000 سراسر این دو ماه و قدردانی از دیگران را از دست به طور قابل توجهی بیشتر است. معامله گر دیگری تماس مستقل برآورد او را به از دست دادن نزدیک به £40,000. متوسط پول معامله در Betfair ازای یک لیگ بازی می تواند به طور متوسط در £70m در سراسر مسابقات.

دیگر معامله گران شده است تنوع مهارت های خود را فراتر از ورزش است. “من باید نقل مکان کرد و به مالی و سهام” گفت: یکی دیگر از معامله گر. “متقاطع بسیار قوی در نظر به دنبال بهترین نقاط ورود در بازار و فروش درآمده است.” آنها اعتراف لذت بردن است نه کاملا همان است که تماشای ورزشی, اما صرفنظر کردن از نتیجه نهایی – پول در آینده است – همه که مهم است.

نیل اگر چه نگران است: “من هیچ درآمد تا کریکت می آید. از نظر مالی من می تواند ضربه اما صحبت از هیچ کریکت شاید تا پاییز بسیار مورد. این نه فقط در مورد پول هر چند. من دوست دارم آنچه من انجام دهید و از آن خواهد شد یک سوراخ بزرگ برای پر کردن. من می دانم آن خواهد بود برای بسیاری از ورزش های دیگر معامله گران که آنقدر از این کار.”

که چلیپا در تمام این. همه ما باید منافع مقرره در ورزش حتی اگر ما فکر می کنیم نیست. مشاغل معیشت و سلامت روانی تحت تاثیر قرار نبود آن, و اگر نه, سپس شما قطعا کسی که شما می دانید.

در سراسر هیئت مدیره از عوامل به انواع رسانه ها برای خدمات مواد غذایی به ورزش معامله گران به این دلیل که آنها در این مشاغل این است که به عنوان نزدیک به ورزش آنها را دوست دارم. Op تا به حال آن را به ارمغان آورده است و آنها را شادی فوق العاده ای.

در حال حاضر روز احساس خالی و با هر تغییر در دولت مشاوره و یا تغییر احتمالی برنامه از ورزش حاکم بر بدن افراد باقی مانده در حال انتظار در هر کلمه. تلاش برای حفظ روحیه خود را بالا و سر خود را بالای آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im