آن را نمیگیرد طولانی برای بسیاری از به اشاره است که تمسخر تصاویر و تفسیر شد و در طعم و مزه.

مانند بسیاری از شکیرا به طور گسترده ای منادی عملکرد که پر بود از گره به کلمبیا و لبنان میراث به ظاهر تصادفی trill در واقع عمیق فرهنگی اهمیت است. برای کسانی که آشنایی با خاورمیانه, فرهنگ, صدا شبیه به یک سنتی عربی بیان شادی و جشن به نام zaghrouta. آن را نیز تفسیر به عنوان یک مرجع جهانی-معروف Carnaval de Barranquilla است که برگزار می شود در زادگاه شکیرا در کلمبیا.

طرفداران تنظیم به روز یکشنبه بازی بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers احتمالا می دانستند که آنها می تواند برای درمان در حاصل کار دو تیم. در ماه سپتامبر شکیرا و خواننده و بازیگر مشهور جنیفر لوپز اعلام شد که نشان می دهد headliners مارک اولین بار, لاتین, خوانندگان خواهد انجام می شود در این رویداد با هم. جلوتر از یکشنبه جفت ارز وعده داده شده به ارائه یک “توانمند سازی” نشان می دهد و آنها را نا امید.

فراتر از عینک های پر تلالو لباس, چراغ های لیزری و پر انرژی رقص نشان می دهد یک تاثیرگذار 15 دقیقه ای-طولانی ادای احترام به خوانندگان ریشه. شکیرا فلفلی عملکرد خود را با خاورمیانه, موسیقی و رقص در حالی که همچنین شامل عناصر از فرهنگ آمریکای لاتین. لوپز متولد و در برانکس به پورتوریکو پدر و مادر او را خواند نمودار-شکوه سرود “جنی از بلوک” و بعد از آن ملبس به خاک ایالات متحده را پرچم به عنوان یک برگشت کیپ.

اما به عنوان شب رفت و روسای دور آمد چشمگیر 31-20 پیروزی بر 49ers آن به نظر می رسد که بسیاری تبدیل شده بود با وسواس یک لحظه از حاصل کار دو تیم نشان می دهد: شکیرا “زبان چیز” به عنوان یک تعداد بینندگان آن را توصیف کرد.

“Omg شکیرا چی شد که زبان چیز” یک نفر پرسید. یکی دیگر پرسیدم خوبه شکیرا من واقعا نیاز به دانستن آنچه که زبان چیزی بود.”

به زودی, واکنش در زمان دیگری شکل: تمسخر.

“شکیرا انجام این زبان چیزی باید یک الگوی رفتاری در 5 … 4 … 3 … 2 …,” توییتی نوازنده کوین Skaff.

مردم با آگاهی از عربی و کلمبیا فرهنگ به سرعت تحت فشار قرار دادند. آنها با عجله به ارائه متن به شکیرا عملکرد و اواخر یکشنبه, توضیحات خود را به حال تبدیل به یک روند حاضر در توییتر.

“من واقعا نمی طرح به اب راه رفتن به سوپر باول توییتر اما این شکیرا بسیار زبان-y تلاش در zaghrouta یا helhoola,” سیاتل تایمز با خبرنگار کوکب Bazzaz توییتی. “… این یک ترکیه تماس بگیرید.”

حاتم Bazian مدرس ارشد در خاور نزدیک و مطالعات قومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت واشنگتن پست که او بلافاصله به رسمیت شناخته شده غیر معمول سر و صدا به عنوان یک zaghrouta.

بیان یک “دیرینه فرهنگی حضور” در کشورهایی مانند سوریه و اردن و لبنان Bazian گفت. این است که اغلب مورد استفاده توسط زنان در مراسم عروسی در تماس-و-پاسخ فرم اما این تغییرات که حضور در فارغ التحصیلی و جشن های تولد.

“این قطعا یک سابقه طولانی بدون قرار دادن یک تاریخ خاص به آن” او گفت:. “به طوری که هیچ عروسی یا جشن خواهد بود کامل بدون داشتن یک zaghrouta بیان وقوع است.”

شکیرا استفاده را می توان نزدیک ترین نسبت به یک کابوی آمریکایی فریاد “یی-haw!” در جشن Bazian گفت.

در رسانه های اجتماعی بینندگان که درک معنای صدا نشئه تفسیر آن را به عنوان هر دو یک zaghrouta و اشاره به یکی از رقصهای سنتی انجام شده در طول Carnaval de Barranquilla.

“شکیرا بود و همه ما تا به حال برای طولانی ترین زمان” یک فرد است. “هر خاورمیانه آمریکا به ویژه لبنان اشاره به شکیرا به عنوان یکی از سرگرم کننده با درخواست تجدید نظر جهانی و محبوبیت است. به فرهنگ ما و ما ریتم نمایندگی وجود دارد حتی در کوچکترین راه عظیم است.”

در توییتر کاربر دیگری نوشت: در اسپانیایی “… او او افتخار میهن” مرجع شکیرا. وی افزود: در یک جداگانه جیر نیز در اسپانیایی “ما باید برای جلوگیری از خودمان و شروع به احساس افتخار از آنچه مال ماست.”

تفسیرهای مختلف کنار Bazian ستایش شکیرا تصمیم به ویژگی های بیان به طوری برجسته در عملکرد خود خواستار آن را “بسیار قابل توجهی اشاره به تنوع فرهنگی است.”

“من امیدوار هستم که این مکالمات را در یک فرصت بهتر به درک و مربوط به تنوع فرهنگ ها را ساخته اند که امریکا آنچه در آن است و در ادامه به شکل تنوع است که ما باید در جامعه ما,” او گفت:.

تئو Armus کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im