“این مهم است که به همه بگویم من تجربه’: ما که تست مثبت برای coronavirus گزارش های غیر معمول علائم

یک زن آمریکایی گزارش کرده است درد و رنج بسیار متفاوت علائم به دیگر افرادی که قرارداد Covid-19.

جولیا Buscaglia آزمایش مثبت برای coronavirus اما به اشتراک گذاشته شده در توییتر موضوع نشانه های غیر معمول او رنج می برد با, از جمله از دست دادن شنوایی.

20 ساله گفت: او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن نشانه های او چون “این مهم است که به همه بگویم من تجربه است.”

Ms Buscaglia قرارداد coronavirus در حالی که در ایتالیا اما تا به حال تنها یک تب است که همسان با علائم گزارش شده از “آنفولانزا – تب و خستگی و سرفه های خشک.”

او در توییتی که او را دیدم یک دکتر در ایتالیا که به او گفت که او تا به حال سرما و اضافه کرد: “من اقدام با روز من. در این نقطه من تا به حال شروع به از دست دادن شنوایی در گوش چپ, من نمیفهمد آن احتقان. هنوز هم من تا به حال هیچ سرفه.”روز قبل از او در سمت چپ ایتالیا او هنوز هم ندارد سرفه و توییتی که “من هنوز هم نمی تواند بشنود و در این مرحله من از دست همه توانایی چشایی و بویایی در عین حال من نیست که آبریزش بینی یا سرفه. من تا به حال سردرد به طور مداوم در طول روز که من فقط تحت درمان با تیلنول. من سمت چپ صبح روز بعد به بازگشت به آمریکا است.”

Ms Buscaglia گفت که او نمی شد برای بررسی Covid-19 در فرودگاه هنگامی که او پرواز از ایتالیا در 4 مارس.

“این روز نگاه میکنم و می ترسم. من پرواز کرد و نه یک نفر پرسید که در آن من تا به حال بوده است. حتی در آداب و رسوم. آنها نمی پلک زدن یک چشم در من. من تا به حال layovers در شهرستانها بزرگ است. دوباره وجود دارد بدون شک در ذهن من است که من باید این ویروس” او هنوز توییتی.

او می گوید با شنیدن بازگشت و او رنج می برد از یک مرطوب سرفه قبل از ده روز بعد آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در روز نتایج Ms Buscaglia می گوید: او تا به حال “هیچ علائم اندکی باقی مانده سرفه و اما نگرانی من فکر می کردم.”

او احساس می کند بهتر است در حال حاضر اما Ms Buscaglia هشدار داد دیگران از ادامه رفتن به شکستن بهار و قبل از سازماندهی سفر.

“من می دانم که بسیاری از شما معافیت بهار, سفر و کار و فعالیت های برنامه ریزی شده. اما من می خواهم شما را به درک بسیاری از افراد سن و سال من هستند و نه نشان دادن علائم. من می دانم که ما شوخی و خنده در مورد داشتن این ویروس. اما این یک شوخی نیست دیگر. لطفا با لغو سفر خود را,” او گفت:.

20 ساله افزود: “به کسانی که از شما در همان وضعیت که من برای شما آرزوی بهبود سریع و سالم ماندن. نوشیدن مایعات و شستن دست های خود را. لطفا به یاد داشته باشید فقط به خاطر اینکه شما در حال نشان دادن علائم معنا نیست که شما آن را ندارید.”

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 43, 214 نفر تست مثبت در ما. مرگ و میر رسیده است حداقل 533.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می شود دو هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به عنوان بخشی از نبرد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de