‘این راه از افتراق کار در روز و شب’: چگونه coronavirus مؤثر است راه ما نوشیدنی

Rebekah, 22, هرگز یک مصرفکننده بزرگ. “من از علاقه مندان تناسب اندام و به طور معمول رفتن به ورزشگاه پنج بار در هفته بازی فوتبال با یک تیم بانوان و باید به طور منظم جلسات با مربی شخصی” او می گوید. “پس از مهاجرت به لندن و گام گذاشتن در سفر تناسب اندام, من می خواهم قطع مقدار زیادی از نوشیدن و دیده می شود پیشرفت های عمده به سلامت جسمی و روانی – از آن ساخته شده من احساس بزرگ است. سپس مستند اتفاق افتاده است.”

در دوشنبه 23 مارس بوریس جانسون محدود انگلیسی ها به خانه های خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس. مردم در حال حاضر تنها مجاز به ترک خانه برای خرید مواد غذایی یا دارو انجام ورزش و یا سفر به کار به عنوان یک کلید کارگر. نیازی به گفتن نیست, این تغییر راه بسیاری از مردم زندگی می کنند نه ما چگونه زندگی اجتماعی کار می کنند. “آن انداخته است من به طور کامل خاموش روال می گوید:” Rebekah که دچار اضطراب است. “من می توانم هر یک از چیزهایی که من به طور معمول انجام دهید برای خودم آرام مانند رفتن به ورزشگاه و یا بازی های ورزشی با دوستان.”

به جای Rebekah می گوید که در صفحه اصلی در همه زمان ها که در آن الکل است که به راحتی در دسترس او شروع به نوشیدن تقریبا هر شب این هفته. و او است به دور از تنهایی.

از آنجا که مستند شروع مصرف الکل رسید در انگلیس در یک مطالعه پیدا کردن که 61 درصد از انگلیسی ها افزایش یافته بود مصرف الکل خود را پس از اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شدند. قانون در سراسر خاموش مجوز حتی تا به حال به مرور به عنوان آنها در ابتدا طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری مغازه ها. اما گزارش ها از سوپر مارکت ها در تلاش برای نگه دارید تا با الکل تقاضا به معنای آنها دوباره باز کرد.

در ضمن Google جستجو برای “شراب تحویل انگلستان” افزایش پیدا کرده 2,250 درصد در ماه گذشته در حالی که “الکل تحویل” جستجوها را افزایش 250 درصد در همان زمان. تقاضا نیز مشخصی به صورت آنلاین الکل خرده فروشان مانند Wineapp که ارائه می شود شراب خوب برای ساکنان لندن و دیده 1500 درصد افزایش در فروش, در حالی که ویسکی جهانی گزارش داد که 82 درصد افزایش در درآمد از مستند تحمیل شد. مجازی شراب و آبجو مذاقات در حال افزایش بیش از حد با فهرست شراب گفتن مستقل آن را دیده است “تقاضای” از راه دور و tastings در میان همکاران.

دینامو می گوید Instagram followers او آزمایش مثبت برای coronavirus

“به طور معمول من می خواهم تنها نوشیدنی هنگام معاشرت با دوستان است اما در حال حاضر پیدا کنم که rummaging از طریق نوشیدنی های کمد و ایجاد کوکتل است که یک منبع جدید خلاقیت می گوید:” الکس, 26, که همچنین تبدیل شدن به “قلاب” در مجازی کوکتل-ساخت کلاس ها و IGTV چشیدن شراب. Jess, 27, concurs: “من قطعا با نوشیدن بیشتر الکل در حال حاضر. من آن را به عنوان یک ‘درمان’, چیزی به افتراق کار در طول روز و استراحت در شب است.”

اجاره روانشناس بالینی دکتر کلودیا هربرت می گوید این جای تعجب نیست که در مستند اتحادش را تغییر بسیاری از مردم روابط با الکل. “هر فرد شرایطی از یک روانی, دیدگاه, در این زمان است که شمار زیادی از فشار و چالش برای بسیاری از مردم ممکن است اثرات این مستند به عنوان کاملا طاقت فرسا و حتی آسیب زا است. و یکی از عوارض مستند شده است که تقریبا تمام قبلی منابع از سرگرمی و حواس پرتی را به طور ناگهانی متوقف شده.”

هربرت اشاره می کند که افرادی مانند Rebekah نیز دیگر نمی تواند تکیه بر روش های معمول انهدام است. “بنابراین بدون معمول خارجی distractors مردم ممکن است احساس حتی بیشتر کشیده شده را به تلاش برای بی حس خود احساسات ناراحت کننده و مصرف الکل یکی از راه های انجام این کار است.” هربرت اضافه می کند که اگر مردم دیگر رفتارهای اعتیاد آور مانند ورزش بیش از حد که ممکن است کمتر به راحتی در دسترس به آنها را در لحظه ای آن را حس می کند به آنها می تواند انتقال به نوشیدن.

اما مقامات بهداشت و سازمان های خیریه را صادر کرد هشدار در مورد افزایش یک مصرف الکل در این زمان.

سازمان جهانی بهداشت به عنوان مثال مردم را به پرهیز از نوشیدن الکل در حالی که در مستند توصیف آن به عنوان یک “مدعی مقابله استراتژی”. در همین حال سازمان مانند دیر در حال تشویق مردم به چوب به الکل واحد دستورالعمل (بیش از 14 واحد در هفته) در حالی که الکل آموزش و پرورش خیریه Drinkaware مشتاق است که به مردم هشدار می دهند که بیشتر آنها نوشیدن بیشتر آنها افزایش تحمل خود را که در طول زمان می تواند منجر به وابستگی.

“داشتن الکل موجود در خانه برای بسیاری از مردم می تواند یک منبع از وسوسه و منجر به نوشیدن بدون فکر کردن می گوید:” ایلین Hindal مدیر عامل شرکت در Drinkaware. “چیزهای کوچک می تواند به سرعت تبدیل به عادات مانند باز کردن یک بطری شراب در بعد از ظهر زمانی که شما به طور معمول نمی خواهد با یک آبجو در حالی که شما کار می کنند و یا نوشیدن از خستگی.”

اما Hindal توضیح می دهد که کسانی که برای رسیدن به بطری برای تسکین افکار مضطرب در واقع می تواند خود را تشدید حالات ذهنی. “ما تحقیقات به ما می گوید در مورد چهار در ده UK مصرف کنندگان می گویند که آنها تا به حال یک نوشیدنی برای کمک به زمانی که آنها احساس اضطراب و افسردگی به خصوص استرس یا عصبی,” او می گوید. “اما الکل بهتر است اجتناب شود زمانی که شما مضطرب است. این در واقع افسردگی و آن را می تواند تداخل با فرآیندهای در مغز است که مهم هستند برای سلامتی روانی و همچنین کمک به علائم افسردگی شدید.”

نشانه هایی که در انزوا می تواند به داشتن یک تاثیر منفی بر عادات آشامیدنی خود را شامل باز کردن یک بطری یا می توانید در روز قبل از آن از شما معمولا پیدا کردن آن سخت به توقف در فقط یک یا دو نوشیدنی نوشیدن از خستگی نوشیدن برای آرام کردن اضطراب خود را و یا شاید احساس نیاز به نوشیدن بیش از هر زمان به همان احساس Hindal می گوید.

برای کسانی که فکر می کنم آنها ممکن است نوشیدن بیش از آنها باید Hindal نشان می دهد توصیه می کند پیگیری از مصرف الکل خود را با استفاده از برنامه های مانند برگ یا نوشیدنی ردیاب و تعویض به کوچکتر عینک هنگامی که مصرف شراب. “طرح حداقل سه روز در هفته برای رفتن نوشیدنی-رایگان” او می افزاید. “و به چالش کشیدن خود را به آمده تا با فعالیت های دیگر در صفحه اصلی به جای آن از نوشیدن الکل به عنوان مثال با داشتن یک شب بازی گرفتن یک حمام طولانی و یا تلاش یک دستور جدید.”

“طرح حداقل سه روز در هفته برای رفتن نوشیدنی-رایگان”

Drinkaware

اما فقط به عنوان انزوا باعث شده است تا افزایش مصرف الکل آن را نیز تسریع موج هوشیاری با بسیاری از مردم در نظر گرفتن این مستند به عنوان یک فرصت به یک استراحت از نوشیدن. قصه از انجام یک “خشک Covid” پدید آمده در رسانه های اجتماعی در حالی که غیر و کم الکلی مارک های چنین به عنوان پاک مشروب شرکت را دیده اند یک افزایش عمده در فروش در دو هفته گذشته.

مدل ویکتوریا رس, 25, یکی از مردم به ترک نوشیدن به طور کامل در حالی که در مستند. “قبل از همه گیر برنامه من بود عکس های روز, حوادث و برای اولین بار شب که به معنای جریان سریع شامپاین پذیرایی و سبک پنج عینک بدون توجه به. اما حالا که رفته من متوجه شدم فقط به خاطر محیط زیست من,” او می گوید.

“بدون فشارهای اجتماعی من احساس می کنم هیچ تمایلی به نوشیدن. حتی اگر من یک نوشیدنی کابینه در خانه من تنها برای رسیدن به teabags.”

سفر بلاگر تام Bourlet, 32, نیز داده می شود تا پس از نوشیدن این مستند. “من در ابتدا فکر می کردم خودم و دختر را تا پایان نوشیدن کمی بیشتر به کار بود آرام تر و ما بسیار به انجام,” او می گوید. “اما ما بازدید محلی ما Morrisons در برایتون و صف شد حدود 40 دقیقه. ما سپس به Co-op و آنها نیز از الکل است. در نهایت ما تصمیم به نوشیدن و صرف تعطیلات آخر هفته ما نوشتن پست های وبلاگ کار کردن و تمیز کردن خانه است.”

بسیاری از مردم نیز با توجه به الکل به دلایل بهداشتی جسمی و روانی. “من استفاده می شود به نوشیدن بسیار کمی در تعطیلات آخر هفته می گوید:” بن, 24. “من سر در روز جمعه و شنبه و طی روز یکشنبه بیش از حد. اما از آنجا که مستند من تصمیم به قطع آن را بسیاری به عنوان من احساس الکل باعث افزایش اضطراب و در یک زمان که در آن جهان است در شار و خبر بد سرچشمه در, روزانه, من می خواهم را امتحان کنید و حد چیزهایی که من اضطراب چفت بر روی.”

یاس, 25 بود به طور مشابه زیاده در مصرف الکل قبل از همه گیر. “من زندگی می کنند برای مدت طولانی شام با دوستان و نوشیدن چند بطری شراب با هم و یا سرد جین و تونیک در تابستان. اما من تصمیم به رفتن مشروب الکلی-رایگان برای مستند عمدتا به دلیل من می خواهم به نگه داشتن به عنوان مناسب و سالم به عنوان من می توانم و چون من تنها زندگی می کنند و هرگز به تنهایی نوشیدن. من کاردانی نوشیدن با معاشرت (زوم به حساب نمی کند) و پس از آن به پایان رسیده بنابراین من نوشیدن.”

گربه ها بسیار مستعد ابتلا به کروناویروس

هربرت توضیح می دهد که برای برخی از مردم این مستند می تواند الهام بخش مردم برای کشف عادات جدید و مکانیسم های مقابله ای ساخت که انعطاف پذیری و تقویت سیستم ایمنی بدن. این افراد او می افزاید: به احتمال زیاد کمتر به نوشیدن بیشتر. “راه های بسیاری وجود دارد که در آن این می تواند انجام شود مانند خاص تنفس یا مدیتیشن یا ورزش ملایم مثل یوگا یا چیگونگ و اتخاذ یک رژیم غذایی سالم,” او می گوید. “افرادی که در حال حاضر ممکن است شروع به حرکت در این مسیر خواهد بود کمتر کشیده به افزایش مصرف الکل خود را به عنوان یک نتیجه از وضعیت فعلی است.”

در حالی که ما زمان و شیوه زندگی ممکن است بی سابقه و تغییرات لازم خواهد بود ساخته شده است آن را به ارزش به خاطر سپردن است که دستورالعمل کشوری مصرف الکل یکی از چند چیز به همان باقی می ماند. “آن است که امن نیست به نوشیدن بیش از 14 واحد در هفته به طور منظم به طور مساوی در طول هفته” Hindal روشن. “این معادل حدود شش پیمانه نیم لیتری 4 درصد بزرگتر یا شش متوسط (175ml) از 13.5 درصد شراب است.”

در این زمان های عجیب و غریب در حالی که شما ممکن است اغوا به طور موقت anaesthetise خود را با الکل آن را قطعا عاقلانه نیست. و آن را احتمالا انجام نمی شود سیستم ایمنی بدن شما هر نعمت یا, که, اجازه دهید آن صورت می تواند بدون هر گونه فشار اضافی در حال حاضر.

Drinkaware آنلاین خود ارزیابی است که می تواند کمک به شما در شناسایی اگر رابطه خود را با الکل است در مورد حق و یا اگر شما مقدار نوشیدنی خطرناک برای سلامت خود را. اگر شما یا کسی که شما می دانید خواهد نگران است در مورد مصرف الکل و تماس با Drinkline در 0300 123 1110 یا صحبت کردن با یک روت مشاور خرید آنلاین از طریق Drinkchat.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de