“این یک قتل عام’: سهام شاقول و حتی بیشتر به عنوان coronavirus چوک ما اقتصاد

میانگین صنعتی داو جونز در ادامه به شیرجه رفتن در روز پنج شنبه به پایین یک امتیاز 1,192 یا 4.42% به 25,762 به عنوان ترس در مورد تاثیر coronavirus در اقتصاد ادامه داد.

این است داو بزرگترین روز نقطه کاهش در تاریخ فراتر روز دوشنبه 1,031-نقطه قطره.

S&P 500 با کاهش 4.4% در حالی که نزدک کاهش یافته است 4.6% —همچنین هر دو از بزرگترین آنها یک روز به نقطه کاهش می یابد.

تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آرام کردن بازار و نگرانی از گسترش ویروس در آمریکا خنثی شد با سرفصل از جمله کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم به صورت بالقوه عفونت است.

اواسط صبح داو پایین بود 900 امتیاز. پس از مبارزه برخی از کسانی که ضرر و زیان در اوایل بعد از ظهر آن ادامه داد: به نازل شدن.

امروز ضرر و زیان قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 و Nasdaq در اصلاح خاک — کاهش بیش از 10% از رکورد خود را می بندد — در آن زمان داو فقط در 10 جلسه به سقوط به اصلاح.

CNBC گزارش می دهد که هر دو شاخص Dow و S&P 500 به حال خود بدترین روز از ماه فوریه 2018 در حالی که نزدک ارسال شده بزرگترین آن یک روز دست از اوت 2011.

دوشنبه و سه شنبه دیدم دو تا از بزرگترین نقاط قطره در تاریخ داو. در هفته گذشته بازار بسته در 28,994.

هراس سرمایه گذاران در حال رانده تحقق چقدر این ویروس است که تأثیر اقتصاد چین و جهانی زنجیره تامین و همچنین شدت شیوع بیماری در ایتالیا و ایران و کره جنوبی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه شب که در آن او منصوب معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت را پاسخ.

مقامات در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) باید گفت: این یک موضوع است که اگر آمریکا می بیند بیماری های جدی است. رئیس جمهور در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید گسترده شیوع.

رویترز گزارش می دهد که صندوق بین المللی پول است به احتمال زیاد به جمع و جور کردن آن پیش بینی رشد به عنوان نتیجه سرعت گسترش ویروس.

“به وضوح این ویروس در حال رفتن به تاثیر بر روی رشد” سخنگوی صندوق بین المللی پول برنج جری گفت: به طور منظم جلسه. او به هیچ جزئیات خاص.

آقای رایس همچنین گفت که او انتظار می رود به زودی تصمیم در مورد تاثیر coronavirus برای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بهار جلسات در ماه آوریل اشاره کرد که طیف وسیعی از گزینه های تحت نظر است. مقامات با توجه به پوسته پوسته شدن جلسات و یا نگه داشتن آنها را با تلفنی.

Facebook به لغو آن F8 کنفرانس توسعه بزرگترین رویداد از آن سال بیش از نگرانی های بهداشتی. در این سال آن را جایگزین خواهد شد کوچکتر رویدادهای محلی و محتوای آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im