ایتالیا جدید کروناویروس موارد در حال کاهش است. چگونه به زودی به زندگی عادی بازگشت ؟

فابیو Frustaci ANSA/خبرگزاری گتی ایماژ

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته احاطه شده است کف و اجتماعی فاصله وزرای دولت در طول یک آدرس به مجلس در روز چهارشنبه.

رم — ایتالیا در سراسر کشور مستند است که نشان اولین نشانه های کوچکی از نتیجه نهایی. تعداد coronavirus موارد است که هنوز هم در حال افزایش است اما در کمترین در روز سرعت پس از وقوع آغاز شد. سازمان جهانی بهداشت خواستار کاهش دلگرم کننده است. سلامت رئیس در سخت ترین ضربه منطقه می گوید وجود دارد “نور در انتهای تونل.”

وسوسه برای cooped و تاکید کرد-خارج کشور است به آغوش اولین نشانه آن است که این بحران ممکن است در گذشته بود کاهش.

اما در حالی که رئیس جمهور تهمت به صحبت در مورد دور تا اقتصاد ایالات متحده با عید پاک در ایتالیا تعیین کرده است هیچ جدول زمانی و کارشناسان می گویند این کشور هنوز هم در معرض خطر این ویروس از سرگیری آن فوق العاده مرگبار مسیر.

http://www.washingtonpost.com/video/world/inside-an-italian-hospital-with-an-influx-of-coronavirus-patients/2020/03/23/fb66373b-26e9-4ac6-97fb-770b2c5606b4_video.html

ایتالیا اولین کشور غربی به رقابت با یک توده شیوع و سفارش مستند. اما از آن است که در حال حاضر در خط مقدم در ساخت ظریف تر محاسبه: figuring چگونه محدودیت های گذشته باید.

“اگر ما شل [محدودیت] خیلی زود ما در معرض خطر به خطر اندازد همه این نتایج گفت:” روبرتو Burioni استاد میکروب شناسی و ویروس شناسی در Vita-Salute San Raffaele University) در میلان. “توصیه من این است: آیا پس از رفتن افکار واهی و پوچ. شما باید به صورت واقعیت” از تمدید مستند.

[ایتالیا coronavirus مرگ و میر سرسام آور هستند. آنها ممکن است بیشتر پیش نمایش از ناهنجاری.]

مارکو Bertorello

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

همین جوزپه Arnaudo یک کشیش در Santa Maria degli Angeli کلیسا در شمال ایتالیا دارای یک صلیب عیسی را به عنوان بخشی از صفوف به برکت خانه ها در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رسمی ایتالیا مستند — که محدود جنبش مردم را خارج از خانه و شامل بسته شدن رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی — قرار است برای پایان دادن به در مارس 3. اما دولت نشان داد که این اقدامات قطعا می تواند تمدید شود, چیزی کمی تعجب بسیاری از افراد در کشور است.

به عنوان یک راه برای محافظت در برابر پتانسیل بی قراری نخست وزیر جوزپه کونته در این هفته گفت که او در حال افزایش جریمه از 400 یورو به 3000 (حدود 440 دلار از 3300) برای افرادی که ترک آپارتمان خود را و یا خانه های بدون دلیل معتبر. جریمه ها تندتر هنوز هم برای افرادی که در وسایل نقلیه که نقض این مستند. افرادی که رفتن خارج بعد از تست مثبت برای coronavirus می تواند تا پنج سال در زندان است.

کونته مشخص نیست چه مدت این مستند ممکن است در گذشته اگر چه او ضربه زد پایین شایعات در رسانه های خبری که در آن ممکن است گسترش از طریق پایان ماه ژوئیه.

“ما در واقع اعتماد به نفس است که قبل از این فرضی مهلت ما واقعا می تواند به بازگشت به زندگی, عادات,” او گفت:.

[چگونه coronavirus غرق ایتالیا با بیش از 4000 مرگ و میر در یک ماه]

برخی از virologists می گویند که به جای پایان تاریخ و ایتالیا و کشورهای دیگر را مجبور به آزاد کردن ترمز به تدریج — چین در تلاش است تا انجام دهد. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ابهامات است که می تواند تحت تاثیر قرار زمانی که شروع به کاهش محدودیت از جمله این که آیا این ویروس به افول خواهد شد در طول گرم تر و مرطوب تر ماه.

حتی به اندازه ایتالیا شیوع بیماری ناشناخته است. مقامات دولتی و کارشناسان گفته اند که به دلیل محدودیت در تست گسترش ویروس می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر از داده های رسمی نشان می دهد. Andrea Crisanti یک virologist مشاوره منطقه ونتو گفت: کشور را مجبور به انجام گرانول تست برای این ویروس در چند حوزه جغرافیایی — به بهتر سنج اندازه واقعی از شیوع و سپس تعیین دقیق تر آن است که چگونه در حال تغییر است.

Matteo گوشه

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک بیمارستان صحرایی تنظیم شده است تا در کرما ایتالیا که در آن 52 پزشکان و پرستاران از کوبا به کار خواهد کرد.

“شما به شدت نمونه بخش بزرگی از جمعیت در چند مناطق آلوده” قبل از اینکه شما می توانید در نظر بگیرید تغییر مستند Crisanti گفت. “سپس شما شاید شروع به باز کردن برخی از کارخانه و تست همه مردم است. من فکر نمی کنم بلند کردن اجسام از قرنطینه خواهد بود در یک بروید.”

[قفل شده مثل بقیه از ایتالیا یک شاعر تساوی کشور خود نزدیک شده توسط تلفن]

در 4½ هفته پس از ایتالیا شناسایی شده برای اولین بار نشانه هایی از شیوع این کشور از دست داده است بیش از 8000 نفر به این ویروس. نرخ گسترش است و به نظر می رسد آهسته با موارد رشد در روز این هفته در حدود 8 درصد در مقایسه با 20 درصد تا دو هفته پیش. اما روزانه تلفات همچنان سرسام آور است. دولت ایتالیا روز پنج شنبه گزارش داد که 662 نفر فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت. آژانس خبری رویترز نشان می دهد که دولت در حال حذف 50 مرگ و میر در یک منطقه است و این تعداد باید بالاتر است.

اگر چه بسیاری از این مرگ و میر صورت گرفته در شمال کشور حس وحشت کمک کرده است تا با اجرای محدودیت. این مستند تا به حال حمایت گسترده: بین 76 و 90 درصد از تصویب این اقدامات با توجه به نظر سنجی های مختلف.

http://www.washingtonpost.com/video/world/life-under-lockdown-how-one-italian-family-is-focusing-on-the-positive/2020/03/26/87d6aa70-e660-4d76-bfe9-56466517ba70_video.html

و اگر چه برخی از سیاستمداران ایتالیایی از جمله شهردار میلان, تشویق مردم در روزهای اولیه وقوع به آرامش و معاشرت مسئولانه است که پیام را متوقف کرده است ؛ سیاستمداران ایتالیایی را نه در آغوش تهمت استدلال که اقتصادی قیمت از مبارزه با این ویروس ممکن است بدتر از این ویروس خود را.

[در شهر اعلامیه پر کردن روزنامه اما بازماندگان سوگواری به تنهایی]

حزب اصلی اپوزیسیون راست لیگ است و آن دژ در شمال منطقه سخت ترین ضربه توسط ویروس. لیگ منطقه ای فرمانداران در شمال متهم کرده اند کونته از سفارش مستند خیلی دیر شده و از ابتدا اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از نقاط ضعف است.

از لحاظ سیاسی این بدان معناست که کونته می کند در صورت فشار زیادی برای از بین بردن محدودیت های اعمال شده در موعد مقرر. اما ایتالیایی ها تحت عملا بازداشت خانگی برای بیش از دو هفته به طور طبیعی می خواهید برای بازگشت به زندگی عادی است.

“اگر در اولین نشانه های بهبود ما شکستن صفوف ما می تواند یکی دیگر از قله در دست ما در دو تا چهار هفته گفت:” پائولو Setti Carraro یک پزشک ایتالیایی که او نیز درگیر در واکنش جهانی به ابولا.

وسوسه به خارج شدن از خانه در اولین فرصت آشکار بود آخر هفته گذشته در توکیو که در آن شکوفه های گیلاس شد گل به عنوان مردم بسته بندی شده با هم در پارک ها و رستوران ها بدون توجه به پروتکل های اجتماعی فاصله. ژاپن تا به حال یک دور کوچکتر شیوع بیماری از ایتالیا اما کارشناسان وجود دارد نگران است که این انگیزه در میان مردم به معاشرت به عنوان آنها قبلا انجام می دهد این ویروس به سرعت در حال گسترش.

در جای دیگر, هنگ کنگ, سنگاپور و تایوان به نظر می رسد برای کنترل گسترش ویروس اما آنها دوباره دچار افزایش عفونت.

[ژاپن اجتماعی فاصله کاهش است به عنوان coronavirus نگرانی سهولت. بیش از حد به زودی؟]

“خطر است و برای این احساس عاطفی به غلبه و به مردم می گویند همه چیز بهتر است اجازه دهید برای خلاص شدن از این همه غم و اندوه’ “گفت: Paolo Cruciani استاد بازنشسته روانشناسی و معاون سابق روانشناسان’ association در ایتالیا لاتزیو منطقه است. “سپس رونق ویروس می آید. راه برای جلوگیری از این است که با دقت در نظر گرفته ارتباط جمعی برای تقویت منطقی خود را دید. این یک ظریف لحظه: مردم نمی توانید صبر کنید برای همه از این به پایان رسیده است.”

ادامه مطلب:

اسپانیا coronavirus مرگ و میر در چین پیشی بگیرد و آن را سخت ترین-آمار کشور ایتالیا

پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

اروپا به دنبال محدود کردن coronavirus با بحران بی سابقه ای را ارائه می دهد به پرداخت بخش خصوصی حقوق

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>