ایتالیا و اسپانیا دیدن اولین نشانه های مثبت در coronavirus بحران سفرای می گویند

ایتالیایی و اسپانیایی سفرای ایالات متحده گزارش داد نشانه هایی از بهبود در coronavirus وضعیت در کشور خود روز شنبه که در آن تعداد تایید عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بالا باقی می ماند اما در حال شروع به ایجاد ثبات در.

“این فقط اولین نشانه های مثبت و آنها باید گرفته شود با احتیاط” سفیر ایتالیا آرماندو Varricchio گفت. “اما آنها نشان می دهد که اقدامات انجام شده در هر دو سطح ملی و در سطح محلی شروع به پرداخت کردن.”

اسپانیا و ایتالیا حساب برای اکثریت بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در اروپا با بیش از 10 ، 000 در اسپانیا و 13,000 در ایتالیا اگر چه آمار و ارقام در بریتانیا و فرانسه در حال بالا رفتن است. همه تحمیل ملی stay-در-خانه سفارشات و بسته شدن.

دولت اسپانیا در این هفته با صدور دستور منع خانه اخراج و یا قطع آب و برق برای عدم پرداخت.

هر دو Varricchio و سفیر سانتیاگو Cabanas صحبت از ایران و خانه ها در یک فروم آنلاین برگزار شده توسط مرکز بین المللی مریدین تاکید نیاز به همبستگی بین المللی و همکاری است. اما آنها با اشاره به خطر رشد استبداد از جمله اقدامات اعمال شده در مجارستان که در آن نخست وزیر ویکتور اوربان را از جناح راست با یک قانونی اکثریت بسته شده است مجلس به طور نامحدود به تعویق افتاد انتخابات و به او داده گسترده قدرت های جدید.

ویروس Cabanas گفت: “قرار دادن فشار نه تنها بر سلامت شهروندان ما بلکه بر سلامت ما دموکراسی. . . . گاهی اوقات فرایند تصمیم گیری در دموکراسی های ما ممکن است به عنوان آهسته یک ناکارآمد” او گفت: “اما از آن است که قیمت های کوچک به پرداخت برای مطمئن شوید که شهروندان می تواند به طور کامل درگیر است.”

[نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus]

این دیپلمات ابراز قدردانی از کمک های حمل و نقل و مشاوره از چین کرده که یک تیم از پزشکان به ایتالیا اما گفت: دولت خود را به طور کامل آگاه است که دولت چین می بیند کمک های خود به عنوان بخشی از رقابت های جهانی است.

“ما باید سعی کنید برای خرید به [چینی] روایت است که ممکن است سقوط در زیر چتر دیپلماسی عمومی” Varricchio گفت. “ما ساده لوحانه نیست و ما آن را درک بسیار خوبی است.”

“وجود دارد که نیاز به همکاری . . . مطمئن شوید که کالا و تجهیزات حمل هستند,” او گفت:. “در همان زمان ما نمی خواهید به سقوط به این نوع از تله. ما بسیار واضح و روشن در مورد ارزش های ما و روشن در مورد منافع ما. . . . این است که هیچ زمان برای سیاست است.”

اما او گفت که بحران در معرض حفره های غربی و نهادهای بین المللی ایجاد شده پس از جنگ جهانی دوم است که باید پس از همه گیر شده کاهش خواهد یافت.

هر دو سفرای sidestepped سوال در مورد تهمت و دولت گاهی اوقات نامنظم پاسخ به این ویروس. “من فکر نمی کنم این زمان برای دادن مشاوره” Varricchio گفت. او و Cabanas گفت: خود کشورهای جلوتر از ایالات متحده در نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر شده است در ارتباط نزدیک با دولت آمریکا و مقامات بهداشتی.

“این بسیار سازنده و کارآمد مکالمه و گفت و گو در تمام سطوح; ما بسیار سپاسگزار” Cabanas گفت. مقامات ایالات متحده, او گفت:, گفته اند در اسپانیا است که یادگیری از تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im