این بدترین هفته برای اقتصاد در دهه. درد تازه شروع شده است.

چه مجموعه این رکود از هم جدا است که چگونه به سرعت ویروس — و اقتصادی درد — گسترش یافته اند. آن باقی مانده است باز سوال که آیا این تبدیل خواهد شد و به مدت طولانی رکود و یا کوتاه مدت فلش رکود است.

اقتصاددانان می گویند که مدعیان گزارش روز شنبه که منعکس کارگران به دنبال بیمه بیکاری در هفته گذشته شروع سنبله عظیم بیکاری است که می تواند در نتیجه بیش از 40 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود را از اواسط ماه آوریل است.

اگر چه هیچ آمار رسمی وجود داشته باشد و در عین حال نرخ بیکاری به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به حداقل 5.5 درصد اقتصاددان می گوید: مارتا Gimbel اشمیت آتی یک سطح دیده نمی شود پس از 2015 و بالاتر از 3.5 درصد در ماه فوریه.

“وحشتناک ترین بخش در مورد این است که این احتمال وجود دارد فقط آغاز از اخراج” Gimbel گفت.

که قتل عام تنها به احتمال زیاد تا حدی ameliorated با 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه که در مجلس سنا تصویب اواخر شنبه شب و در خانه است که با هدف به تصویب جمعه.

این لایحه که به اکثر آمریکایی ها چک به ارزش 1200 دلار یا بیشتر را فراهم می کند و میلیاردها دلار در کم هزینه وام به کسب و کار است به احتمال زیاد به ارائه یک راه نجات برای کارگران و شرکت های رو به ویرانی است, اما آن را نمی خواهد متوقف کردن یک رکود اقتصادی شدید و نه توان کافی برای حفظ کارگران اگر coronavirus بحران بهداشتی طول می کشد بیش از یک ماه یا دو.

“همه ما فکر می کنم از یک رکود اقتصادی به عنوان یک زیر بنای اقتصادی, اما این است چیزی برای انجام با اقتصاد است. این به معنای واقعی کلمه در مورد تلاش برای دور ماندن از مردم” گفت: Aparna ماتور یک محقق در آمریکا سازمانی موسسه.

Image without a caption

بسیاری از ملت ساخته شده از روده غم انگیز انتخاب برای متوقف کردن حدود نیمی از اقتصاد و ترغیب بیشتر کارکنان به ماندن در خانه در تلاش برای به عنوان ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است.

LaTonua Bowens از دست داد او را در باغ زیتون در Shreveport, La., یک هفته و نیم پیش. او از رئیس خود را به عنوان او را از هدف دست خالی پس از یک تلاش ناموفق برای پیدا کردن کاغذ توالت و ضد عفونی کننده. رئیس به او گفت به درخواست بیمه بیکاری زیرا هیچ کس نمی داند چقدر طول خواهد کشید.

خراشیده Bowens سوار به باغ زیتون پارکینگ که در آن او commiserated با دیگری گذاشته کوک بود که او نیز به رستوران آمده است چرا که او نمی تواند بر این باورند که زیان کار است یا نه. آنها نشسته در اتومبیل های خود را با ویندوز نورد پایین در تلاش برای درک اینکه چگونه این رونق به رکود اتفاق افتاده است.

“این مرا به افسردگی گفت:” Bowens. “من نگران هستم اگر من قصد دارم به هنوز کار. من در کار من برای 10 سال است.”

Bowens می گوید او راند و ساعت را صرف استفاده از لوئیزیانا کمک بیکاری به خاطر سایت خیلی آهسته است. به تازگی کارگران بیکار در سراسر کشور گفت: در مصاحبه را ساعت ها یا حتی روزها در برخی از موارد به درخواست هفته گذشته به خاطر سایت خیلی آهسته یا پایین به طور کامل.

هنگامی که او در ابتدا اعمال لوئیزیانا بود هنوز هم نیاز به افرادی که به دنبال بیکاری کمک برای اثبات آنها به طور فعال به دنبال کار حتی در این بیماری همه گیر. دولت در حال حاضر به چشم پوشی است که مورد نیاز است. Bowens و همسرش تعمیر و مرد هر دو از کار, اما آنها هنوز برای دریافت هر گونه پرداخت. Bowens فقط می خواهد خود را.

“من در خانه نشسته نوع فرد” Bowens گفت. “من فقط یک آشپز خط. من فکر راه اندازی شده است. در خدمت. عهد بوق. من می تواند میزبان و یا به متخصص. من آموخته اند که هر کار دارند.”

متوسط بیکاری بررسی است و در حال حاضر $385 یک هفته است که کمتر از نیمی از بارگیری در این نمونه چک در ایالات متحده است. مقدار است که میله میله به افزایش اضافی 600 دلار در هفته یک بار رئیس جمهور تهمت نشانه های امداد لایحه به قانون افزایش قابل توجهی به معنای جزر و مد کارگران به عنوان آنها مجبور به ماندن در خانه.

اما این نگرانی وجود دارد که آیا این پول را در زمان می رسند. برخی از ایالت ها باید چشم پوشی هفته مدت زمان انتظار قبل از اولین پرداخت می رود اما دیگران نه. بوون شوهر طول می کشد نه قرص در روز برای فشار خون بالا و دیگر شرایط. او در حال حاضر سهمیه بندی آنها به عنوان زن و شوهر نگران کشش امور مالی خود را.

حتی در کسب و کار است که در نظر گرفته “ضروری” و باز باقی می ماند, زندگی به طور چشمگیری تغییر کرده. اسکات DeHenau که اجرا می شود یک بسته بندی صنعتی شرکت به نام Pak-مراسم در ویموکس, Mich., می گوید شرکت او باز است چرا که کار برای پزشکی و صنایع دفاع. اما DeHenau تقریبا خواسته های آن بسته شد.

همه کارکنان در حال حاضر درجه حرارت خود را مورد آزمایش قرار در راه به انبار. او تا به حال بحث های طولانی با هر کارگر در مورد اینکه آیا آنها باید خطر سلامت از آمدن به محل کار. آنها در حال حاضر اجرای دو شیفت و قیمومیت که کارکنان ایستاده حدود 10 فوت از یکدیگر است. بین تغییرات آنها پاکسازی کل تسهیلات — دستگیره های درب, سطوح, حمام, ابزار.

با وجود همه این کسب و کار پایین است 40 درصد از آن بود که این زمان در سال گذشته است. برخی از مشتریان لغو در آخرین لحظه. منابع از آسیای خشک شده اند و گاهی اوقات تحویل نمی توان از تامین کنندگان یا مشتریان خود را به عنوان شرکت های حمل و نقل لازم نیست به اندازه کافی سالم رانندگان و یا ظرفیت.

“این covid-19 چیزی که واقعا پرتاب یک آچار در آمریکا وری. ما یکی از آن شرکت هایی است که بسیاری از ذخایر” DeHenau گفت. “ما روز به روز در اینجا. آن است که بسیاری از بی قراری شب.”

DeHenau سعی کردم به درخواست برای مدیریت کسب و کار کوچک وام در این هفته اما سایت خیلی شلوغ بود او تنها موفق به دریافت یک ورود قبل از ایجاد آن را مسدود. تا کنون او تنها مجبور به اخراج یکی از 30 کارمند اما همه نیروبخش است برای اطلاعات بیشتر اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد ،

میشیگان یکی از 21 کشور که گفته است همه غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه. DeHenau کسب و کار تاسیس شد و در سال 1946 توسط پدر بزرگ خود را, و او نمی خواهند به اجازه میراث پایین.

“کوچکتر این شرکت آسیب بیشتر این است که به علت” سعید یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM یک شرکت حسابرسی که دارای تخصص در midsized شرکت. “آنچه ما در حال شنیدن از مشتریان کوچکتر است و برای برخی از آنها خیلی دیر است.”

Brusuelas نیز مشاهده تجاری بازار املاک و مستغلات نزدیک به عنوان یک شاخص خوب از اینکه رکود است و تبدیل به چیز سخت خواهد بود که به گزاف گویی کردن از. کیک پنیر کارخانه را متوقف کرده است و پرداخت اجاره در تمام خواص خود را در سراسر کشور و بسیاری از صاحبان کسب و کار می گویند که آنها ممکن است انجام همان دلیل کمک دولت به احتمال زیاد نمی خواهد در زمان وارد آوریل 1 پرداخت. تجاری املاک و مستغلات و سهام را به عنوان آنجا که 60 درصد این سال است.

یک علامت هشدار دهنده است که شرکت ها شروع به بریده بریده پرداخت. Occidental Petroleum است برش تمام ایالات متحده کارگر حقوق 30 درصد و بسیاری از کسب و کارهای کوچک می گویند آنها با توجه به چیزی مشابه آن بدانند این است که بهتر از اخراج است. این پرداخت کاهش راه دیگر این بحران به سرعت در حال تغییر اقتصاد این مسیر پس از سال ها از سود ثابت و به احتمال زیاد ساخت آن را سخت تر برای مردم را به گزاف گویی حق بازگشت به خود را قبل از گذراندن سطوح حتی اگر آنها خود را نگه داشته است.

هفته آینده و هفته بعد را به تعداد مدعیان بیکاری اعداد نیز به احتمال زیاد گفتن. در حالی که 3.3 میلیون سود جدید برنامه هفته گذشته یک شکل تکان دهنده آن را تنها نشان دهنده کسری از تعداد افرادی که شغل قطع شده است در این رکود اقتصادی تا کنون.

پم مسی یک آرایشگاه در Gig Harbor, Washington نشده قطع هر کسی مو از مارس 13. درآمد او ناپدید شده است, اما او شده است قادر به درخواست برای دولت مزایای بیکاری چرا که او از لحاظ فنی خود را به کار. فرفره کارگران خود اشتغالی و افرادی که تنها کار می کرد برای چند ماه به طور معمول نمی واجد شرایط برای بیکاری دریافت کمک از دولت است.

این لایحه در مجلس سنا تا حد زیادی گسترش می یابد که می تواند مزایای شامل خود اشتغالی کارگران مانند مسی اما او در حال حاضر از دست رفته نیم ماه از درآمد و او را به صبر برای به تصویب این لایحه و دولت برای اجرای تغییر دهید.

“من نگران در مورد وام مسکن. من در تلاش برای آماده شدن برای بازنشستگی. این است که رفتن به آن را بکشند گفت:” مسی. “اما اگر ما را متوقف کند این ویروس در حال حاضر آن را ادامه خواهد داد فقط خدا می داند چه مدت. بیایید مبتلا به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث تلاش برای بازگشایی بخش هایی از این کشور توسط, عید پاک, اما اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که می تواند باعث از دست دادن بیشتر از زندگی و حتی تا پایان طولانی تر شدن رکود اقتصادی اگر coronavirus موارد سنبله دوباره.

در اولین حضور خود را در تلویزیون صبح روز شنبه فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد که این کشور “ممکن است در یک رکود اقتصادی” در حال حاضر اما ساخت کشور امن است به نگرانی است.

“اول منظور از کسب و کار است که به این ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

اندرو ون سد و الهام Fowers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>