یک کلیسا در برلین افتتاح شد درهای خود را به مسلمانان نیاز به یک محل به دعا که می تواند طولانی تر فشار به خود مسجد پس از اجرای اجتماعی فاصله مقررات.

آلمان آغاز شده است و کاهش آن coronavirus مستند به عنوان مرگ و میر ناشی سقوط, با, مذهبی, خدمات مجاز به راه اندازی مجدد از 4 مارس هر چند نمازگزاران باید 1.5 متر دور از یکدیگر.

مارتا کلیسای لوتری در مرسوم منطقه Kreuzberg ارائه شده به میزبان افرادی که می خواستند به حضور در نماز جمعه در پایان ماه رمضان اما مسدود شد از رفتن به مسجد با توجه به کروناویروس قوانین.

تاریکی Assalam مسجد در برلین Neukolln منطقه در حال حاضر می تواند تنها مقدار کمی از آن معمول بازدید کنندگان است.

“این نشانه ای بزرگ است و آن را به ارمغان می آورد شادی در ماه رمضان و شادی در میان این بحران است. این بیماری همه گیر ساخته شده است که ما در یک جامعه است. بحران های مردم را هم” امام در مسجد به رویترز گفت.

Samer Hamdoun یک عضو جماعت افزود: “این یک احساس عجیب و غریب به دلیل سازهای تصاویر. اما زمانی که شما نگاه کنید زمانی که شما را فراموش جزئیات کوچک این است که خانه خدا در پایان.”

مقامات روز شنبه گفت که بیش از 40 بازدید کنندگان که با حضور در یک کلیسا در فرانکفورت پس از Covid-19 مستند بود کاسته تا به حال گرفتار این ویروس با وجود پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

رستوران ها و کافه ها در برلین بودند مجاز به باز کردن درهای خود را از 15 مارس اما با سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل که از مردم باقی می ماند 1.5 متر دورتر از یکدیگر و نیروی پیشخدمت به پوشیدن ماسک.

با توجه به رابرت کخ موسسه 8,216 مردم در آلمان فوت کرده اند از coronavirus در حالی که وجود داشته است 177,850 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات