اسرائیل به رئیس جمهور می دهد Benny Gantz اولین فرصت در تشکیل دولت

نیر الیاس ایسنا

فایل عکس: رهبر آبی و سفید, پارتی, Benny Gantz به نظر می رسد در پس از رای گیری در یک مرکز رای دهی در اسرائیل انتخابات در روش هعاين اسرائیل در مارس 2 سال 2020 است. رویترز/Nir الیاس/فایل عکس

اورشلیم — پرزیدنت رئوبن ریولین گفت: یکشنبه او را نظامی سابق رئیس ستاد Benny Gantz اولین فرصت در تشکیل آینده دولت اسرائیل پس از دو هفته یک سوم انتخابات عمومی در کمتر از یک سال تولید شده هیچ برنده مداوم سیاسی کشور فلج شود.

اما Gantz که قادر به تشکیل یک دولت پس از رای قبلی در ماه سپتامبر هنوز یک ماموت وظیفه جلوتر از او در تامین پشتیبانی از بعید و ایدئولوژیک احزاب مخالف که ممکن است یا ممکن است نه توافق به خدمت در یک ائتلاف. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بوده است و به همین ترتیب قادر به تشکیل یک دولت.

اسرائیل را به بن بست سیاسی شده است و تشدید در هفته های اخیر توسط coronavirus بیماری همه گیر. روز شنبه, اسرائیل افزایش یافته در سراسر کشور اقدامات اضطراری را امیدوار می کند از گسترش این ویروس از جمله سازندگان: مدارس و دانشگاه ها و همه مکان سرگرمی. تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در اسرائیل در حال حاضر در 213 بدون تلفات.

[نتانیاهو نمرات گشت در اسرائیل انتخابات هنوز از آشکار اکثریت]

بلافاصله پس از مارس 2, رای, این به نظر می رسد که نتانیاهو حاکم لیکود به دست آورده بودند لبه بیش از Gantz آبی و سفید داد تامین امنیت 36 کرسی در اسرائیل 120 کرسی مجلس کنست برای تبدیل شدن به بزرگترین جناح. چهار کوچکتر جناح راست مذهبی احزاب بلافاصله انداخت حمایت خود را پشت سر نتانیاهو به او امن بلوک 58 کرسی است.

اما Gantz که حزب برنده 33 کرسی به نظر میرسد که جعلی اتحاد در روزهای اخیر با دو بعید است همکاران: لیست مشترک عربی با اکثریت احزاب که به دست آورد 15 کرسی و ناسیونالیست راست حزب سکولار به رهبری آویگدور لیبرمن که موفق به کسب هفت. این جناح را wildly ناسازگار ایدئولوژی اما آنها را به اشتراک هدف از برکناری نتانیاهو و طلوع در رهبری جدید در اسرائیل است.

هر دو طرف توصیه می شود به رئیس جمهور روز یکشنبه که Gantz تبدیل شدن به نخست وزیر بعدی. با پشتیبانی از شش نفر از اعضای جناح چپ کارگری-Meretz جناح (یکی از اعضای تصمیم به پرهیز), او تا به حال 61 رای باریک اکثریت که در سمت چپ Rivlin با هیچ چاره ای جز به دست او دستور به تشکیل یک دولت.

[نتانیاهو خود اعلام کرد به دنبال پیروزی کمتر خاص به عنوان رقیب خود می رسد به احتمال شرکای ائتلاف]

اما آن را به دور از خاص است که Gantz خواهد موفق این زمان یا نه. هر چند Gantz نیاز به تنها یک اکثریت ساده هیچ عرب و اکثریت حزب را از اسرائیل در سال 1948 ایجاد شده است دعوت و یا مایل به پیوستن به یک دولت است.

برای بسیاری در اسرائیل یهودی اکثریت این ایده از نمایندگان مجلس با درگیر شدن در چنین سطح بالایی از حکومت باعث نگرانی عمیق ایدئولوژیک و روانی بر سرنوشت اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی. وجود دارد قانونگذاران در Gantz خود آبی و سفید که گفته اند که آنها نمی خواهد حمایت از چنین آرایش.

استخر

ایسنا

فایل عکس: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می رسد برای یک سخنرانی در بیت المقدس دفتر در خصوص اقدامات جدید است که خواهد شد به مبارزه با کروناویروس, مارس 14 سال 2020 است. گلی Tibbon/استخر کرج/فایل عکس

برای اسرائیل و اعراب باقی مانده در خارج از دولت است که بخشی از ایدئولوژیک در اعتراض به اسرائیل اشغال نظامی فلسطینی ها و درمان آن از شهروندان عرب. آن را نیز بعید مشترک لیست خواهد حمایت از یک دولت که شامل لیبرمن یک متهاجم وزیر دفاع سابق که روشن ساخته است تحقیر خود را برای این کشور به 1.8 میلیون اقلیت عرب.

در یک حرکت غیر عادی در روز یکشنبه Rivlin دعوت هر دو Gantz و نتانیاهو به محل اقامت خود را برای یک جلسه مشترک. تحلیلگران بر این باورند که رئیس جمهور را تحت فشار قرار دادن رهبران دو کشور برای پیدا کردن یک راه برای پیوستن به نیروهای به خصوص به عنوان coronavirus بحران عمیق تر.

[Coronavirus ارائه می دهد امکان آب شدن یخهای سیاسی در اسرائیل]

“برخورد با شرایط اضطراری شده است هرگز در هزینه اسرائیلی دموکراسی است اما به جای تقویت آن و ساخته شده در کشور ما بیشتر انعطاف پذیر” رئیس جمهور گفت: پیش از این نشست است. “ما متعهد بیش از همیشه در نور نیاز فوری برای, دولت برای برگزاری ضروری فرایندهای دموکراتیک حتی در زمان بحران.”

نتانیاهو خواسته Gantz هفته گذشته برای پیوستن به او در مواقع اضطراری دولت وحدت ملی برای مقابله با این بیماری همه گیر. رهبران دو کشور صحبت کرد پنج شنبه شب.

اما بیش از آخر هفته Gantz به نظر می رسد به سوال نتانیاهو انگیزه نشان می دهد او نه جدی در مورد تقسیم قدرت است.

آبی و سفید را در انتخابات متمرکز شد نه پیوستن به یک ائتلاف با نتانیاهو که در ماه نوامبر شد اولین نخست وزیر اسرائیل بود تحت تعقیب در سه کیفری پروب.

[بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تحت تعقیب به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد]

پس از روز شنبه را اعلام تدابیر جدید برای مبارزه با کروناویروس وزیر دادگستری امیر Ohana یک متحد نزدیک نخست وزیر مسدود دادگاه سیستم به طور موثر به تعویق انداختن سخنرانی نتانیاهو در آزمایشی که تعیین شده بود را پذیرفتند.

“نتانیاهو اجازه نمی دستکاری عمومی” Gantz توییتی یکشنبه. “اگر شما علاقه مند در unity به همین دلیل به تعویق انداختن محاکمه خود و ارسال پیشنهاد برای یک “اضطراری دولت” به مطبوعات و نه از طریق مذاکره تیم ؟ مخالف شما من ادامه خواهد داد برای حمایت از هر دولتی مناسب اندازه گیری کنار گذاشتن ملاحظات سیاسی. هنگامی که شما را جدی ما می توانید صحبت کنید.”

در یک پاسخ حزب لیکود گفت: “در حالی که نخست وزیر نتانیاهو است که مدیریت بی سابقه جهانی و ملی بحران Gantz دارای چهار نعل به سوی یک دولت اقلیت است که بستگی به حامیان ترور به جای پیوستن به یک ملی اضطراری دولت است که زندگی را نجات دهد.”

پس از جلسه با Rivlin, Gantz و نتانیاهو صادر نادر بیانیه مشترک ضمن تشکر از رئیس جمهور و گفت: خود مذاکره تیم دیدار خواهد کرد در روزهای آینده. این بود که آیا آنها تا به حال ساخته شده است هر گونه پیشرفت در پل زدن شکاف بین آنها را.

ادامه مطلب

اسرائیل تبدیل به ضد تروریسم ابزار در مبارزه با کروناویروس

با رای شمارش به پایان رسید, پنج راه اسرائیل می تواند در نهایت به یک دولت

اسرائیل دوباره سعی خواهد کرد برای رای دادن به یک دولت — این بار با coronavirus نگرانی در مخلوط

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>