اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قصد دارد به حرکت به جلو با الحاق این شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی و بخش هایی از دره اردن خطاب به تازگی منتشر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته با توجه به سخنگوی خود را.

این حرکت پس از اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای که اجازه می دهد اسرائیل برای گسترش حاکمیت بر شهرک سازی در سرزمینهای مورد مناقشه آوردن آنها به اسرائیل مناسب و همچنین دره اردن گسترش شمال از دریای مرده.

در عوض پیشنهاد می دهد فلسطینی ها یک مسیر به یک دولت است که پوشش برخی از 70 درصد از کرانه علاوه غزه و جیب دیگر به جنوب اگر آنها به رعایت برخی پیش شرط.

اما مقامات ایالات متحده نیز نشان داد که آنها سازگار خواهد بود به اسرائیل در حال حرکت در حال حاضر به ضمیمه مناطق تحت پوشش این طرح است.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پس از انتشار این پیشنهاد سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن نشان داد که اگر اسرائیل تصمیم به تمدید قانون اسرائیل به مناطق مورد نظر از طریق دولت خود را فرآیندهای واشنگتن می شناسیم که به خاک اسرائیل حتی قبل از چهار سال از طرح صلح بسته است.

“اسرائیل نمی خواهد که به صبر در همه” فریدمن به خبرنگاران گفت.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im