اسرائیل ترس از coronavirus گسترش جهش به عنوان روز انتخابات رویکردهای

Yonhap/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمبولانس حمل بیماران مبتلا به covid-19 coronavirus می رسند در یک بیمارستان در دائگو کره جنوبی در روز شنبه.

اورشلیم — نگرانی از گسترش تهدید از coronavirus مشخصی فقط به میلیون ها نفر از اسرائیلی ها در حال آماده سازی برای جمع آوری در حوزه های رأی گیری برای انتخابات ملی در هفته آینده گزارش زیر که یک گروه از کره جنوبی که در حال بازدید از برخی از کشور محبوب ترین مذهبی و نقاط توریستی آزمایش مثبت برای عفونت است.

ده ها تن از دانش آموزان مدرسه که ممکن است در نزدیکی به کره جنوبی گردشگران شد را به ماندن در صفحه اصلی بر اساس قرنطینه به مدت دو هفته به عنوان بودند هتل خانهدار و کارکنان Masada, تلفن Ber Sheeva و دیگر پارک های ملی است. مقامات که قبلا ابراز خوشبینی محتاطانه است که اسرائیل می تواند در جلوگیری از خطرات قابل توجهی از اپیدمی جهانی بلافاصله افزایش محدودیت در کسانی که از ورود به کشور.

غیر اسرائیلی مسافران از کره جنوبی و ژاپن منع شده اند از ورود به کشور با توجه به گزارش رسانه های محلی و اسرائیلی ها پس از رسیدن از چندین کشور آسیایی صورت دو هفته اجباری قرنطینه. مقامات گزارش اضافه شده کره جنوبی و ژاپن به این لیست که قبلا شامل چین, هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و ماکائو.

مقامات از چندین آژانس های درهم به آدرس ناگهانی افزایش در خطر است. یک وزارت بهداشت رسمی منتشر سفرنامه کره جنوبی در یک عجله به نام در کنفرانس خبری شنبه شب beseeching هر کسی که ممکن است ظرف شش پا را از این گروه برای حداقل 15 دقیقه به منزوی کردن خود برای دو هفته. به عنوان بسیاری از 200 نفر گزارش وارد قرنطینه بر اساس ضوابط.

دیگران که ممکن است همپوشانی با این گروه از یک فاصله بیشتر شد توصیه می شود برای نظارت بر خود را به صورت تب یا علائم دیگر covid-19 عفونت است.

“ما این فرصت را دارند که در اینجا به ماندن در بالای این ویروس گفت:” نوار Siman Tov وزارت معاون مدیر با توجه به اورشلیم پست. “پتانسیل است که کسی گرفتار این ویروس از گردشگران بالا است; هر کس نیست وارد قرنطینه است که به خطر انداختن مردم است.”

گروه 77 کره جنوبی شد این گزارش در نه روز زیارت از سایت های مسیحی در اسرائیل و کرانه غربی از جمله بیش از ده کلیساها در بیت المقدس شهر بیت لحم و الخلیل. این بود تنها پس از گروه پرواز در اواسط ماه فوریه که نه از مسافران آزمایش مثبت برای این ویروس باعث کره جنوبی دولت برای هشدار به اسرائیل است.

حرکت به نوار کره مسافران به سرعت موجب شکایت از سئول که در آن مقامات گزارش احضار اسرائیل و رئیس ماموریت به توضیح بعد از 200 کره جنوبی اتباع تبدیل شد و در فرودگاه بن گوریون. موارد عفونت کروناویروس باید رسید در کره جنوبی در روزهای اخیر با بسیاری از عفونت در اطراف محور یک جامعه مذهبی در جنوب شهر Daegu.

اخبار عفونی مسافران حضور در شلوغ سایت در اسرائیل آمد فقط به عنوان کشور گزارش اولین مورد تایید شده از عفونت کروناویروس. یکی از نه اسرائیل مسافران که خانه پرواز از یک رشته کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای ویروس جمعه.

افزایش خطر شیوع به وجود آمد که اسرائیل آماده برای سوم آن انتخابات در کمتر از یک سال افزایش ترس است که رای دهندگان در حال حاضر خسته از این کشور در طولانی مدت سیاسی به بن بست خواهد بود ترس دور از شلوغ حوزه های رأی گیری.

اورلی Ades سر اسرائیل مرکزی انتخابات کمیته رادیو ارتش گفت یکشنبه 20 رأی خواهد بود آماده برای رای دهندگان در انزوا به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض ویروس.

امنیت عمومی وزیر گیلاد Erdan گفت: پلیس آماده می شدند برای امکان اختلال در رای گیری از ترس از ویروس ها از جمله گسترش شایعات و یا عمدا اطلاعات نادرست با توجه به گزارش. افسران خواهد اجرای وزارت بهداشت قرنطینه سفارشات اگر آن دخیل حاضر به پیروی او گفت:.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت که برگزاری یک جلسه اضطراری یکشنبه در دولت coronavirus پاسخ.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im