تل آویو اسرائیل — بیش از 2000 اسرائیلی به خیابان های تل آویو روز یکشنبه نشان دادن در برابر نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در تلاش برای تشکیل “اورژانس” دولت با رئیس خود را رقیب و او را متهم به استفاده از coronavirus بحران برای فرار از محاکمه به اتهام فساد مالی.

تظاهرکنندگان عینک ماسک صورت و تا حد زیادی نگه داشته و فاصله آنها از یکدیگر در راستای اجتماعی-فاصله, قوانین, به عنوان سخنرانان با انتقاد نتانیاهو ممکن است همکاری با رقیب Benny Gantz. برخی از برگزار پرچم های سیاه که تبدیل به نماد مبارزات انتخاباتی خود را در هفته های اخیر.

Gantz که در طول سه تلخ مبارزات انتخاباتی سال گذشته قول داد که هرگز به نشستن در یک دولت با نتانیاهو به دلیل مشکلات قانونی اعلام کرد در ماه گذشته است که او پذیرفته است نخست وزیر پیشنهاد تشکیل “اورژانس” دولت برای مقابله با کروناویروس بحران است. اعلام خشم بسیاری از Gantz حامیان و ناشی از خود آبی و سفید به شکستگی.

“شما لازم نیست مبارزه با فساد از درون. اگر شما در داخل شما بخشی از آن گفت:” یائیر لپید Gantz سابق سیاسی شریک زندگی که خارج از آبی و سفید داد در ماه گذشته.

نتانیاهو متهم شده است با نقض عدالت و پذیرش رشوه. او با رد این اتهامات می گوید: او قربانی یک رسانه خصمانه و تهاجمی پلیس و دادستان.

معترضان روز یکشنبه متهم کرد نتانیاهو از بهره برداری از بحران به فرار خود را از بلندی محاکمه و سیمان خود را طولانی حکومت.

با استناد به این بیماری همه گیر نتانیاهو دست برداشت وزیر دادگستری با تاخیر نخست وزیر محاکمه فقط دو روز قبل از آن به شروع و تا اواخر ماه مه.

پس از آن نتانیاهو ائتلاف با ایران Gantz گزارش متوقف شده با توجه به خواسته های نخست وزیر برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر قضایی قرار ملاقات و اطمینان داد که او می تواند در دفتر باقی می ماند حتی اگر او می دهد تا نخست وزیر را در یک پیشنهاد قدرت های آرایش با Gantz. حمله اسرائیل به قانون مقامات دولتی به غیر از نخست وزیر باید استعفا دهد اگر متهم به جرم و جنایت.

تظاهرکنندگان بارها و بارها شعار “دموکراسی” و متهم نخست وزیر از به خطر انداختن کشور نهادهای دموکراتیک. “تاج برابر ویروس در خدمت دیکتاتور” گفت: یکی از نشانه.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات