مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نیروهای امنیتی اسرائیل کشته نسبی ارشد فلسطینی رسمی صائب صائب عریقات آنها گفت: حمله به یک پاسگاه, انتشار فیلم دوربین مدار بسته نمایش لحظه ای مرد ضربه ماشین پلیس غرفه.

این فیلم کوتاه نشان می دهد یک نقره هیوندای اکسنت نزدیک شدن به یک پلیس کوچک کلبه در نزدیکی اورشلیم روستا در کرانه در روز سه شنبه قبل از سرعت بالا veering به سمت و برخورد با آن مجروح شدن یک افسر زن. یک لحظه بعد افسران اسرائیلی شلیک و کشتن احمد جمال صائب عریقات, 27, او به عنوان خروجی خودرو.

خانواده آقای صائب عریقات که برادرزاده صائب صائب عریقات اصرار او از دست داده کنترل وسیله نقلیه است که او تا به حال استخدام برای حمل و نقل اعضای خانواده اش برای عروسی خواهرش بعد از آن روز. از مقامات فلسطینی خواست به دادگاه جنایی بین المللی به بررسی آنچه آنها به نام “قتل فراقضایی” مرد.

آقای صائب عریقات بستگان گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای سعی کنید به ضرر اسرائیل ماموران امنیتی اضافه کرد که او در راه خود را به جمع آوری مادر و خواهران او از یک سالن زیبایی در کرانه باختری پیش از ازدواج و مراسم آن شب. او در حال آماده شدن برای خود nuptials یک هفته بعد.

این ویدئو نشان می دهد که وسیله نقلیه به آرامی نزدیک شدن به ایست بازرسی قبل از swerving و بالا بردن سرعت آن را به عنوان قوچ به یک غرفه ارسال یک افسر زن در پرواز را از طریق هوا. مردی که چهره و بدن تاری بلافاصله از ماشین طول می کشد و چند قدم قبل از او است. آن معلوم نیست اگر او تا به حال هر چیزی را در دست خود را به خاطر این فیلم pixelated.

پلیس در بیانیه ای گفت که آقای صائب عریقات منتظر لحظه ای مناسب و “شدید فرو برد” خودرو به نیروهای در صحنه است.

میکی روزنفلد یک سخنگوی پلیس گفت که این حمله صورت گرفت در اورشلیم امنیت عبور و مرز پلیس زده بود به آرامی مجروح و بعد از درمان در بیمارستان است.

Hiba صائب عریقات مرد پسر عموی گفت: خانواده بود گیج تصویری.

“ما می دانیم احمد. او تا به حال هیچ دلیلی برای خودکشی. او در شرایط خوب با نامزدش و مردم در شهر خود,” او گفت:. “ما تعجب اگر او تا به حال هر گونه مشکلات شخصی و می خواست به فرار کنند.”

نورا صائب عریقات یکی دیگر از پسرخاله و حقوق بشر, وکیل محروم تصویری نشان داد شواهد از حمله کرد و گفت از آن ساخته شده حس. در توییتر موضوع او گفت که او ممکن است لحظه ای فشرده شتاب دهنده و یا از دست کنترل خودرو سوال که چرا پلیس به کشته شدن او و پس از او خارج شد خودرو.

صائب صائب عریقات ارشد فلسطینی رسمی و جانباز مذاکره کننده صلح نیز تردید در اسرائیل ادعا و خواست تحقیقات بین المللی گفت: این خودرو که قرار بود بیش از حد به آرامی به یک حمله.

از مقامات فلسطینی به نام ICC برای بررسی این حادثه.

شده است وجود دارد در کشت خودرو-رمنج از حملات تیراندازی و دارویی و نقدی انجام شده در سال های اخیر عمدتا توسط تنهاست فلسطینی حمله با ظاهری هیچ لینک ها به گروه های مسلح.

اسرائیل افسران بارها متهم شده است با استفاده از نیروی بیش از حد و در برخی موارد از باز کردن آتش سوزی در اتومبیل است که صرفا کنترل را از دست داده. وکلای حقوق بشر و فلسطینی ها نیز متهم نیروهای اسرائیلی با استفاده از نیروی مرگبار که جان خود را در معرض خطر نمی شد و زمانی که آنها می تواند بازداشت شده اند که مظنون است.

اواخر ماه گذشته پلیس اسرائیل کشته معلول فلسطینی ایاد Hallak در خارج از بیت المقدس شهر پس از اشتباه او را برای حمله به او در راه رفتن به کار خود را در یک مدرسه نیازهای ویژه.


او مراقب بود که با او در زمان حفظ او گفته پلیس او به شدت مبتلا به اوتیسم و قادر به برقراری ارتباط درست اما آنها او را به ضرب گلوله به هر حال.

تیراندازی کرده مقایسه به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و باعث یک سری از تظاهرات علیه خشونت پلیس نسبت به فلسطینی ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات