اسرائیل در آستانه بحران قانون اساسی مجلس به عنوان سخنران بلوک های رای است که می تواند جایگزین او

اریک Feferberg خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیل رئیس مجلس Yuli Edelstein حضور در جلسه مجلس ملی فرانسه در پاریس به عنوان بخشی از 2018 امور خارجه فرانسه دیدار کرد. کنست سخنران هجوم دیوان عالی کشور به منظور اجازه می دهد یک رای برای او جایگزین.

اورشلیم — اسرائیل مسابقه شامل یک رمان شیوع کروناویروس و در درک یک ماه طولانی سیاسی, بن بست بود و در آستانه یک بحران قانون اساسی روز شنبه به عنوان رئیس مجلس قول داد به زودی یک دیوان عالی کشور جهت است که او باید اجازه دهد که نمایندگان مجلس به رای دادن برای او جایگزین.

کنست سخنران Yuli Edelstein گفت که همچنان به حرکت بلوک در پارلمان تازه انتخاب شده برای انتخاب رهبر جدید بدن با وجود اضطراری حکم دادگاه که رای برگزار شد چهارشنبه.

باریک اکثریت کنست بود که قسم خورده در هفته گذشته از احزاب مخالف به نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود که Edelstein یک عضو. شصت و یک نفر از اعضای 120-صندلی بدن امضای نامه ای خواستار Edelstein جایگزین می شود.

Edelstein با استناد به coronavirus بحران و نامشخص شانس نتانیاهو برای رقیب Benny Gantz برای ساخت یک ائتلاف حاکم در حال حاضر به تشکیل جلسه کنست و اجازه می دهد که رای دادن.

او می گوید که آن را از بین ببرد در حال انجام مذاکرات برای تشکیل یک دولت وحدت ملی در یک زمان از یک ملی اضطراری است. دادگاه اقدام به دادخواست بیش از آخر هفته توسط اعضای کنست و طرفدار دموکراسی گروه گفت: سخنران امتناع “به رهبری پایه از روند دموکراتیک” و دستور داد که رای به رفتن به جلو.

[چگونه سیاستمداران با استفاده از coronavirus برای به دست گرفتن کنترل]

Edelstein متهم دادگاه از دخالت در قوه مقننه کسب و کار گفت: مطابق با آن “حجت.” دیگر رهبران حزب لیکود نیز ناودان دادگاه گفت که می خواهد تحریم کنست مذاکرات.

“در یکی از سخت ترین بحران های نظام عدالت است ترویج یک کودتا در اسرائیل گفت:” وزیر حمل و نقل Bezalel Smotrich یک عضو از ملی گرایان افراطی Yamina جناح با توجه به “هاآرتص”.

اما فعالان گفت که Edelstein را تهدید به چشم پوشی از بالا حکم دادگاه که در تسریع یک بحران است.

“این نشانه پایان برای همه ما و آغاز هرج و مرج” مفسر بن کسپیت نوشت: در روزنامه معاریو. “علنا مقامات منتخب دعوت یک شورش.”

سابق دیوان عالی کشور رئیس جمهور Dorit Beinisch شنبه هشدار داد که بن بست را تهدید می کند اسرائیل vaunted پایبندی به حاکمیت قانون است.

“پیامدهای خود را امتناع از قبول دادگاه عالی عدالت حاکم به معنی هرج و مرج مطلق به این معنی شکستن پایه چارچوب دموکراتیک رژیم” Beinisch گفت: در مصاحبه با KAN رادیو.

درام در حال وقوع است در میان بدتر coronavirus بحران است که شهروندان اسرائیلی تا حد زیادی محدود به خانه های خود را به عنوان تعدادی از عفونت های soars. بیش از 200 موارد مثبت گزارش شده یک شب جمعه به ارمغان آورد و کشور را در مجموع به بیش از 1,650. کنست تلاش برای کار تحت شرایط است که ممنوعیت تجمعات عمومی از هر نوع.

سیاستمداران در هر دو طرف از بن بست سیاسی استناد بلندی های بهداشتی و اقتصادی برای توجیه اعمال خود بی باک امید اسرائیلی که جرات به خواب همه گیر خواهد متحد کردن کشور شکسته رهبری است.

اسرائیل دارای سابقه بسته شدن صفوف در زمان بحران به عنوان رقیب سیاستمداران را در طول جنگ های 1967 و 1973 و در طول یک فروپاشی اقتصادی در سال 1980 گفت: Amotz Asa-El, یک مورخ و محقق شالوم هارتمن موسسه.

در این زمان با وجود زودگذر نشانه هایی که یک معامله در یک برق اضطراری وگو بین حزب لیکود و Gantz آبی و سفید حزب ممکن است این اختلافات را تحمل کرده است و حتی به عنوان سطح از هراس افزایش یافته است بیش از این رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19.

“این است که عمیقا نگران کننده” گفت: Asa-ال. “به عموم آن است که غیر قابل تحمل است که آنها از ادامه این جنگ سیاسی در وسط پزشکی جنگ است.”

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

بی سابقه سیاسی بن بست به طول انجامید بیش از یک سال به سه جداگانه در انتخابات شکست خورده اند برای تولید یک ائتلاف حاکم. نتانیاهو جناح راست بلوک از احزاب موفق به کسب بیشترین کرسی کنست در مارس 2, رای, اما هنوز هم سقوط کردیم. هفته گذشته Gantz اعطا شد اولین ضربه در به هم چسباندن یک دولت است.

پس از رای گیری نتانیاهو تبدیل به چهره اسرائیل را تهاجمی پاسخ به شیوع بیماری است. ظاهر شدن در تلویزیون تقریبا شبانه او اعلام کرده است تا کنون محدودیت های جنبش و گسترده عمومی نظارت از جمله استفاده از سازمان های امنیتی برای ردیابی تلفن همراه داده ها از شهروندان بدون رضایت خود را. دادگاه عالی حکم داد که برنامه نمی تواند همچنان بدون نظارت پارلمانی.

مخالفان شکایت کرده اند که نتانیاهو با سازماندهی یک قدرت گرفتن نام مبارزه با ویروس. خود را دستچین وزیر دادگستری و ناگهان به حالت تعلیق در تمام دادگاه فعالیت های دو روز قبل از سخنرانی برنامه ریزی شده برای شروع محاکمه خود به اتهام فساد مالی.

و نخست وزیر متحدان باید به شدت در برابر از سرگیری کنست فعالیت های که در آن آنها خواهد شد و احتمالا از دست دادن خود را به مدت طولانی اکثریت وضعیت. یک قطعه از پیشنهاد قانونی آن را غیر قانونی برای تحت تعقیب نخست وزیر برای تشکیل یک دولت جدید که مانع نتانیاهو امیدوار است از ماندن در اتاق.

خانه نشین اسرائیلی را برگزار مجازی اعتراض تجمع برای مخالفت با اقدامات است. و چند صد با تشکیل یک کاروان از خودروهای بسیاری در پرواز پرچم های سیاه عنوان برای کنست در اورشلیم قبل از آنها متوقف شده توسط پلیس در خارج از شهر است.

“کسی که در حال رفتن به مجبور به بالا رفتن از نردبان” Asa-El گفت: از سیاسی brinkmanship. “و من نمی دانم که در آن است رفتن به.”

ادامه مطلب

اسرائیل مهر و موم خود را از مسافرت های بین المللی

اسرائیل است که با استفاده از تلفن همراه و نظارت برای هشدار دادن به شهروندان: شما در حال حاضر ممکن است آلوده

اسرائیل تبدیل به ضد تروریسم ابزار در مبارزه با کروناویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>