دولت اسلامی شورش زندانیان در یک زندان در سوریه

آلیس Martins برای واشنگتن پست

14-year-old boy peeks از یک سلول نگه داشتن مردان و پسران را متهم داعش در یک انتقادی به سر می برند زندان تحت کنترل کردستان به رهبری, دفاع از نیروها در نبرد با تروریست ها, سوریه در اکتبر. 28 سال 2019.

بیروت — کردی-رهبری نیروهای مبارزه دوشنبه به سرکوب یک شبه شورش در یک زندان در شمال شرقی سوریه پس از سابق دولت اسلامی مبارزان شکایت در مورد شرایط کنترل ضبط از قطعات تاسیسات.

ایالات متحده-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک (SDF) در بیانیه ای گفت این زندان آورده شده است تحت کنترل شنبه صبح و که همه زندانیان را به خود اختصاص داده است. اما یک SDF رسمی در منطقه بعد گفت که حدود 1000 نفر از زندانیان هنوز در شل در داخل این تاسیسات پس از آنها خراب شد درهای زندان ها و دیواره های داخلی.

کردی مقامات گفت: پیش از آنها بودند نیز شکار برای تعداد نامعلومی از بازداشت شدگان که موفق به فرار در آنچه به نظر می رسد شده اند به جدی ترین اقدام برک آوت هنوز توسط هزاران نفر از سابق جمهوری بازداشت و پس از شکست نظامی در سال گذشته است.

[جهادی است که هیچ کس می خواهد]

شورش صورت گرفت در یک زندان در شهر + تصاویر که خانه حدود 5000 دولت اسلامی مبارزان از چندین ملیت اسیر گرفته شده بودند که پس از این گروه موضع نهایی در روستای Baghouz کردی مقامات و روزنامه نگاران محلی گفت.

“داعش تروریست ها موفق به گرفتن بیش از طبقه اول + تصاویر زندان” نوشت: SDF سخنگوی مصطفی بالی در حساب توییتر خود را. “برخی از آنها موفق به فرار و نیروهای ما در حال جستجو برای دستگیری آنها.”

سرهنگ Myles B. Caggins III سخنگوی ائتلاف بین المللی گفت: آمریکا نیروی ارائه SDF با نظارت هوایی به دنبال فراری و نظارت برای هر نشانه ای که ممکن است نشان می دهد یک “توطئه بزرگتر.”

شورش همزمان با نصب ترس در سراسر شمال شرقی سوریه که coronavirus خواهد رسید در جنگ زدگان منطقه به طور بالقوه عواقب ویرانگر در سر می برند زندان ها و اردوگاه های مسکن در بازداشت دولت اسلامی مبارزان. مقامات ایالات متحده می گویند حدود 10000 جنگجویان خارجی و اعضای خانواده برگزار شد در زندان و اردوگاه در سراسر منطقه همراه با دهها هزار نفر از سوری ها و عراقی ها.

فیلم ارسال شده توسط یک روزنامه نگار در صحنه در اوایل صبح روز دوشنبه نشان داد اعضای کردی-led SDF خزنده در اطراف خارج از دیوار زندان نشان می دهد که آنها تا به حال هنوز هم نمی آورد این تاسیسات تحت کنترل است. زندانیان کنترل ضبط از یک بخش از زندان پس از آنها غیر فعال دوربین های مدار بسته را شکست درب فلزی و استفاده از آنها را به سر و صدا کردن دیوار در بین سلول های زندان است. “شورش است که هنوز هم در حال انجام” روزنامه نگار گفت.

نظارت تصویری و فیلم از داخل زندان در شب یکشنبه نشان داد زندانیان با پوشیدن لباس نارنجی محکم کهنه هم در یکی از سلول های زندان و نگه داشتن نشانه ای جذاب برای مداخله بشردوستانه بین المللی و نیروهای ائتلاف به کاهش شرایط خود را.

قبلی فیلم از سلول های زندان دیده توسط واشنگتن پست و خبرنگاران در سفر سال گذشته نشان داد که مردان با هم بسته بندی شده آنقدر محکم است که آنها افتاد بیش از یک دیگر به عنوان آنها سعی در حرکت در سراسر اتاق. برخی از نشست های کوچک, تنگ, محافل, عمیق در گفتگو. دیگران دراز خیره به فضا و چند دیده می شود می تواند چنگ در چهره خود را.

کردی مقامات در شمال شرقی سوریه را به دادگاه تجدید نظر به دولت ها در سراسر جهان برای بازگرداندن اتباع خود که داوطلب برای پیوستن به دولت اسلامی اما بسیاری از کشورها حاضر به انجام این کار ترس است که داعش را یک تهدید امنیتی هنگامی که آنها بازگشت.

کردها به همان اندازه ترس است که آنها فاقد منابع برای برگزاری این شبه نظامیان به طور نامحدود و که در نهایت این زندانیان موفق خواهد شد در شکستن تهدید ثبات شکننده در این منطقه است.

Spain agent گزارش از لندن است. Asser خطاب در پاریس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در داخل سوریه پرتکاپو داعش زندانها: مردان شکسته کودک زندانیان و سفارشات برای شکستن رایگان

با وجود بغدادی حمله برخی از تحلیلگران سوال ایالات متحده توانایی برای جلوگیری از داعش تجدید حیات

ترس در شمال سوریه به عنوان نیروهای ایالات متحده عقب نشینی و آتش بس به پایان می رسد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>