رونالد Wittek سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک ماشین پلیس برگ دادگاه عالی فدرال در کارلسروهه آلمان روز چهارشنبه پس از پلیس فدرال دستگیر و پنج تاجیک از اتباع مشکوک اعضای یک دولت اسلامی همراه است.

برلین — مقامات در آلمان روز چهارشنبه بازداشت چهار عضو مظنون یک دولت اسلامی همراه متهم به توطئه حمله به ایالات متحده و پایگاه های نظامی در کشور است.

تاجیک اتباع بازداشت شدند در صبح زود حملات در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دادستان در بیانیه ای گفت. پنجمین مظنون به عضو سلول شناسایی شده به عنوان Ravsan B. دستگیر شد یک سال قبل از آن بیانیه ای گفت:.

جزئیات منتشر شده توسط prosectors نشان داد که این برنامه در حال حاضر در جریان است: همراه بود scouted نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در آلمان به دست آمده و سلاح گرم و مهمات.

Prosectors گفت Ravsan B. شد و در اختیار داشتن راهنمای تولید دستگاه های منفجره دست ساز بود و تهیه برخی از لازم bomb-مصالح ساختمانی آنلاین. او همچنین متهم به موافقت با قرارداد کشتار در آلبانی برای $40,000 برای تامین مالی طرح اگر چه قتل انجام نمی شد.

مقامات آلمانی را آزاد جزئیات است که ایالات متحده در پایگاه هوایی مورد هدف قرار گرفتند. دهها هزار نفر از نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان بزرگترین حضور در هر کشور دیگری از ژاپن است. Ramstein پایگاه هوایی در جنوب غربی آلمان به عنوان ستاد مرکزی نیروی هوایی ایالات متحده در اروپا است.

مظنون هستند متهم به پیوستن به داعش در ماه ژانویه 2019 داشتن در اصل برنامه ریزی شده برای سفر به تاجیکستان برای انجام “جهاد” قبل از اینکه به جای تبدیل مناظر خود را به اهداف در آلمان است. همراه بود در تماس با مقامات ارشد دولت اسلامی رهبران در سوریه و افغانستان, به گفته مقامات آلمانی که گفت این گروه همچنین قریب به سلول از طریق عوامل در ترکیه است.

همراه بود و همچنین برنامه ریزی برای کشتن یک فرد در آلمان که علنا “به انتقاد از اسلام” بیانیه ای گفت:. آن اضافه شده است که یک عضو از سلول تا به حال جاسوسی بر روی فرد ناشناس.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات