خانه خود را با پوشیدن را از فشار ناشی از انزوای اجتماعی? سعی کنید این پروژه های DIY به آن صنوبر.

با گسترش آن نقش به عنوان دفتر و مدرسه خانه شما احتمالا نشانه هایی از ساییدگی و پارگی زودتر از شما فکر می کنید از فشار اعضای خانواده کهنه هم 24/7.

یا شاید خانه شما به سادگی نیاز به کمی کمک برای تبدیل شدن به بیشتر های کاربردی و راحت برای پاسخگویی به نیازهای همه.

اما استخدام کسی به تعمیرات ساده و یا برای انجام برخی از به روز رسانی ممکن است از این سوال در حال حاضر. شاید پول تنگ است. یا شاید شما فقط لازم نیست در عین حال احساس راحتی آوردن یک غریبه به خانه خود را.

وجود دارد هیچ کمبود منابع برای کمک به شما در مقابله با بسیاری از پروژه های خود را. یوتیوب به عنوان مثال مجموعهای از انجام آن را به خودتان پروژه اگر چه قابلیت اطمینان برخی از آنها سوال برانگیز است.

ما DIY رفتن به Tim Carter نویسنده “از سازنده” ستون هشدار داده خوانندگان به این باور همه چیز را ببینید و بشنوید در یوتیوب. کارتر — که چند دهه تجربه به عنوان یک سازنده لوله کش و remodeler — گفت: او cringed در مشاوره داده شده توسط برخی از به اصطلاح کارشناسان با موارد زیر.

“من احتیاط مالکان باید بسیار مراقب باشید در مورد توصیه های زیر از هر تعداد از منابع آنلاین. این مطالب نوشته شده در یک وب سایت ممکن است ایجاد شده توسط کسی که هرگز انجام وظیفه در ظرفیت های حرفه ای,” کارتر گفت: در یک ایمیل. “همان درست است برای یوتیوب. من به تماشای صدها YouTube فیلم ها نمایش دقیق راه اشتباه برای انجام کاری.”

به عنوان یک سرویس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کارتر ارائه شده است شخصی گام به گام توسط به گام دستورالعمل از طریق تلفن برای خوانندگان علاقه مند در گرفتن خود به خود صفحه اصلی پروژه است. به عنوان او به تازگی اعلام کرد او را ضبط دستورالعمل (نگه داشتن تماس گیرنده ناشناس) و ارسال ویدئو در وب سایت خود را AsktheBuilder.com.

علاقه مند در مقابله با یک پروژه DIY? ما جمع آوری برخی از کارتر محبوب ترین ستون به سه دسته آسان, متوسط و دشوار است.

برای راه های آسان برای ساختن خانه خود را راحت تر:

این flushable دستمال مرطوب به نظر می رسد بی ضرر در مواد غذایی در قفسه های فروشگاه. آنها تیک تاک بمب ساعتی در خود لوله های تخلیه و فاضلاب.

در آسان مقیاس دو هستند 10 — شما حتی نمی خواهد که برای رفتن به جعبه ابزار خود را برای این.

رفع مسدود توالت: اگر شما در حال تجربه یک پشتیبان در توالت خود را و یا سیستم سپتیک شما ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا کودک دستمال مرطوب هستند و در حال سرخ کردن. یکی از کارتر خوانندگان در کارولینای جنوبی گفت: “flushable” دستمال مرطوب ناشی از $3,000 در آسیب به سیستم سپتیک.

کارتر بود بنابراین با وسواس مشکل این است که او ابداع خود را تدبیر — کامل با لوله کشی و آب برای شبیه سازی آنچه flushable دستمال مرطوب نگاه کنید مانند در خود سیستم فاضلاب. به آن بازی در سمت امن است کارتر توصیه می کند به سادگی اجتناب از قرار دادن دستمال مرطوب بچه — flushable یا nonflushable در توالت خود را.

ياوه توالت مسدود است و هیچ کس ایده سرگرم کننده — به خصوص برگشت-پخش از همه که خرمن کوبی و نیاز به تمیز کردن لاستیک بخشی از ابزار. کارتر انجام یک آزمایش دیگر و در بر داشت که با ریختن یک سطل آب به مسدود خواهد شد اغلب به انجام ترفند.

دیگر رفع آسان-بالا پروژه را در نظر بگیرید: جایگزینی آشکارسازهای دود و از بین بردن است که بوی نامطبوع در دفع زباله است.

این 50 سال دو چرخ کامیون دست نادیده گرفته شد و چپ در خارج از منزل برای چند سال. با کمتر از دو ساعت کار این نگاه با نام تجاری جدید. (Tim Carter)

از بین بردن زنگ از فلز و جایگزینی خارجی کاشی و ملات: این می تواند آزار دهنده برای پیدا کردن برخی از قابل اعتماد, اما, پیر ابزار در خود ریخته و یا یک صندوق پستی را توسعه داده اند لکه های زنگ. آیا شما آنها را دور بیندازید و یا سعی کنید به آنها را تعمیر? کارتر پیدا کرده است در یک خانواده مشترک محصول می توانید با انجام ترفند در از بین بردن قدیمی زنگ: سرکه سفید. کارتر در مورد یک کامیون دست او دوباره با استفاده از سرکه سفید. پس از از بین بردن زنگ زدگی کارتر repainted دست کامیون که در حال حاضر به نظر می رسد به خوبی به عنوان جدید.

شاید شما مانند یک سانتا باربارا کالیفرنیا زن با کاشی اسپانیایی پاسیو مخدوش توسط ناخوشایند ملات. هیچ چیز به نظر می رسید به کار برای او به طوری که او بود با توجه به تعویض کل پاسیو — چیزی به او گفت: می توان پر هزینه است. کارتر توصیه می شود یکی دیگر نسبتا به سادگی پاسخ: اکسیژن محلول سفید کننده. او گفت: مطمئن شوید که برای دریافت اکسیژن سفید کننده اشتباه با کلر سفید کننده مضر است که به پوشش گیاهی است. “ادامه مطلب.

برای پروژه های DIY که نیاز به کمی تلاش بیشتر

یک لایه 2 اینچ از شن شسته اندازه رایج انگور قرار داده شده است در پایین سنگر و پس از آن 4-اینچ قطر سوراخ تخلیه لوله قرار داده شده در این شن. (Tim Carter)

نشت آب از زیر زمین خود را و weatherstripping درب: بهار به ارمغان می آورد دوش. متاسفانه برای بسیاری از مالکان این بدان معناست که آب گرفتگی زیرزمین. بهترین راه برای ضد آب در زیر زمین خود را برای جلوگیری از باران از آمدن به آن را در وهله اول. اگر شما نمی توانید لوله ناودان خود را به طوفان تخلیه و سپس شما باید با استفاده از برنامه های افزودنی خود را در ناودان به قیف آب به عنوان دور از پایه خود را به عنوان امکان پذیر است. راه حل دیگر این است که برای حفاری شش اینچ گسترده سنگر در مورد دو پا به حیاط خود را به نگه داشتن آب دور از خانه خود را.

اگر شما نادیده گرفته شده برای weatherstrip درهای خود را در زمستان آن را خیلی دیر است. پس از همه فقیر سازی می تواند تهویه مطبوع خود را به کار اضافه کاری اجازه می دهد هوای سرد به فرار به خارج از منزل. کارتر توصیه می کند که نوار آلومینیوم با یک لوله بلند از تراکم لاستیک را می توان مورد استفاده برای ایجاد یک مهر و موم تنگ در مقابل درب. “ادامه مطلب.

نگاه از نزدیک در ملات در بین پاسیو کاشی. آن فقط نیاز به تمیز کردن عمیق و نه جایگزینی. (Tim Carter)

این مسدود کردن ظروف سرباز یا مسافر می تواند اجتناب شده است با ملات اسفنج و کمی غرور در کار. (Tim Carter)

سمت چپ: نگاه از نزدیک در ملات در بین پاسیو کاشی. آن فقط نیاز به تمیز کردن عمیق و نه جایگزینی. (Tim Carter) سمت راست: این مسدود کردن ظروف سرباز یا مسافر می تواند اجتناب شده است با ملات اسفنج و کمی غرور در کار. (Tim Carter)

تعمیر بد درزبندی و سون کاشی و سرامیک: اگر شما شده است انجام پروژه های DIY در حالی که دیر یا زود شما باید سعی کنید برای خنثیسازی botched یکی. یک خواننده به نام انجی نوشت: در درخواست برای کمک به رفع شوهرش کثیف درزبندی در حمام با دوش. کارتر ارائه پیشنهادات در پیدا کردن یک حلال برای نرم کردن پیر درزبندی خراش دادن آن دور و درخواست مجدد caulk — راه درست در این زمان است.

یک خواننده به نام اندرو در استرالیا نوشت: برای پیدا کردن که آیا او می تواند نجات یک “زرق و برق دار” سفید کاشی و سرامیک در کف با یک تراشه در آن است. او تعجب که آیا او باید به حذف تمام کاشی و جایگزین کردن آن با یکی از جدید. نگرانی او این بود که آیا او می خواهم که قادر به پیدا کردن یکی که همسان بقیه از زمین است. کارتر گفت: هیچ نیاز به تعویض کاشی; او پیشنهاد کرد که اندرو تعمیر تراشه با برخی از سریع-تنظیم روشن یا سفید اپوکسی.

با تجربه دلال بالا

که تمیز کردن خشک کن شلنگ: پاکسازی خشک کن لباس شلنگ بیش از حد کهنه است که یک کار مهم به دلیل آن می تواند به جلوگیری از آتش سوزی. اما می توان آن را دشوار است برای گرفتن پشت کن به شلنگ است که اغلب در سطح طبقه. آن اغلب نیاز به حرکت کن از راه برای به دست آوردن دسترسی به شلنگ. کارتر آمد تا با یک راه حل منحصر به فرد: نصب شلنگ بالا و ساخت یک قفسه برای پنهان کردن آن است. ایده او این اطمینان خواهد داد که شلنگ می شود تمیز کردن بسیار بیشتر است.

نگاه پیچیده ظروف سرباز یا مسافر از یک دریچه خشک کن لوله. این ظروف سرباز یا مسافر می تواند اجتناب شود. (Tim Carter)

این تصویر مرز با درختان نخل اضافه شده در سمت راست را لمس کنید به این پودر ، (Tim Carter)

سمت چپ: نگاه پیچیده ظروف سرباز یا مسافر از یک دریچه خشک کن لوله. این ظروف سرباز یا مسافر می تواند اجتناب شود. (Tim Carter) سمت راست: این تصویر مرز با درختان نخل اضافه شده در سمت راست را لمس کنید به این پودر ، (Tim Carter)

نصب تصویر زمینه مرز: خسته از به دنبال در همان دیوار ؟ شاید این ایده از نصب تصویر زمینه ها را تحت الشعاع شما.

کارتر گفت wallpaper مرزها هستند یک راه ارزان برای اضافه کردن تلون مزاج و شخصیت به مطلوب دیوار نقاشی شده است. بهترین بخش, گفت, است, بر خلاف پوشش کل دیوار نصب تصویر زمینه مرزهای این است که “تقریبا غیر ممکن است به خیط و پیت کردن است.” “ادامه مطلب.

ارزیابی این که آیا شما کانالهای هوا نیاز به تنظیم

بودن در خانه تمام وقت, شما احتمالا متوجه شده ام که همیشه بیش از حد گرم یا خیلی سرد. که احتمالا به معنی خود را از کانالهای هوا نیاز به تنظیم. شانس هستند که این یک کار است که شما باید به یک پیمانکار برای.

اما شما ممکن است قادر به حداقل بفهمم مشکل خودتان است. وجود دارد در حال حاضر ایدز برای کمک به شما محاسبه که آیا هوا به اندازه کافی است که رسیدن به هر اتاق از کانالهای هوا خود را. کارتر گفت: به دنبال یک دستی J کتاب حاضر به شما کمک کند با محاسبات. “ادامه مطلب.

این تیغه به پایان رسید که در یک خانه جدید. ورق سنگین هستند و شما نیاز به هماهنگی دست و چشم آن را به پایان برساند. (Tim Carter)

بزرگ ورق از تیغه ها بسیار سنگین است. شما می توانید اجاره ماشین آلات که نگه ورق برابر سقف. (Tim Carter)

سمت چپ: این تیغه به پایان رسید که در یک خانه جدید. ورق سنگین هستند و شما نیاز به هماهنگی دست و چشم آن را به پایان برساند. (Tim Carter) راست: ورق بزرگ از تیغه ها بسیار سنگین است. شما می توانید اجاره ماشین آلات که نگه ورق برابر سقف. (Tim Carter)

جدید نصب drywall: مایک در تایلر Tex., خواسته در مورد نصب drywall. مایک گفت: او در حال تماشا DIY نشان می دهد در تلویزیون و تماشای برخی از فیلم ها به صورت آنلاین و فکر کردم آن را به نظر نمی آید بیش از حد سخت است.

حق کردن خفاش کارتر کنار او که مفهوم: “این آسان برای به دست آوردن رای پس از تماشای صفحه اصلی بهبود را نشان می دهد و چنین. اما بیش از حد اغلب تولید کنندگان تمایل به براق بیش از چیزهای سخت. و این که عمدی: اگر تصور شما در زمان دور از تبادل نظر و تلویزیون را نشان می دهد این است که کار بیش از حد سخت است به انجام, شما احتمالا می خواهم توقف تماشای. من می توانم به شما بگویم که این آخرین چیزی است که نشان می دهد تولید می خواهم شما را به انجام!” نصب تیغه دشوار است — به ویژه هنگامی که با قرار دادن در یک سقف. شما باید برای نگه داشتن سنگین ورق سنگ بالای سر خود را در حالی که برش و درهم کوبیدن آن در. اگر شما هنوز هم در اینجا دستورالعمل های خود را — و هشدارها — در drywall نصب و راه اندازی.

ادامه مطلب صفحه اصلی بهبود از املاک و مستغلات:

چه در مورد نشت سقف اتوبوس

چگونه برای ساخت یک ریختن که باقی می ماند سرد در گرمای

چرا مهر و موم خود را blacktop جلوی خانه بی معنی است

چگونه به نصب عرشه خود را به درستی به طوری که آن را نمی خواهد سقوط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net