بدترین از Coronavirus پشت سر ما در حال حاضر ؟

داستان Covid-19 بوده است بسیار تلخ از مقیاس رمان coronavirus مرگ و میر به درد شدیدی مستندات اعمال شده توسط در بسیاری از موارد آمادگی و زیر منابع دولت است.

اما چند هفته پس از آزمایشی بلند کردن اجسام از رابطه جنسی خشن, اقامت در خانه محدودیت های مهم و متعددی از کشورهای اروپایی وجود دارد دلیل برای خوش بینی در مورد خطر موج دوم از موارد — با دوز مناسب احتیاط.

در فرانسه دولت این است که جعل آینده با بازگشایی, میله, رستوران ها و موزه ها و پارک ها و صلیب کشور سفر پس از اولین مرحله از “deconfinement” رفت بسیار بهتر از انتظار می رود. روزانه افزایش موارد در اینجا به طور متوسط در حدود 0.5 درصد در هفته گذشته با توجه به بلومبرگ داده و این ویروس را پایه نرخ تولید مثل زیر است 1 با توجه به دولت فرانسه و دیگر برآورد بر اساس بستری شدن در بیمارستان.

در جای دیگر و ایتالیا و آلمان و اسپانیا نیز اجتناب جدی شعله ور شدن یو پی اس در موارد و مرگ و میر به عنوان محدودیت ها کاسته. آن را مشابه در اتریش و دانمارک که برداشته مستندات در ماه آوریل است. هفتگی موارد تایید شده نشان می دهد ادامه کاهش روند. که با وجود مردم بیرون رفتن و در مورد یک بار دیگر و البته با ماسک و ژل دست و اقامت در بزرگ-جمعیت رویدادهای در حال حاضر.

خرده فروشی و تفریحی بلند را در این کشور که نزدیک به صفر در طول مستند, بهبود به حدود 50 درصد کمتر از قبل از بحران ابتدای کار با توجه به گوگل داده است. در پارک ها و فضاهای عمومی آن را به حالت عادی بازگشت. مصرف کنندگان و حتی رزرو پرواز دوباره. سند چشم انداز کاملا جدید در جامعه در حال ظهور از آوار Covid-19 ممکن است باید افکار.

هیچ اجماع و در عین حال چرا همه چیز نسبتا خوب است. برخی از کارشناسان می گویند این ویروس به خودی خود ممکن است تغییر کرده احتمالا ضعیف گرمای تابستان و یا در حال جهش به یک فرم خوش خیم. جامعه تغییر کرده است ، بیشتر اجتماعی فاصله بیشتر شستن دست و بیشتر ابزارهای تست و تماس با ردیابی در حال اثبات ارزش خود را.

هر چه دلیل پزشکان به طور فزاینده ای ابراز امداد و خوش بینی. “البته ما نباید پایین تر ما گارد…اما در حال حاضر آن را به عنوان اگر این بیماری همه گیر شد و پشت سر من” فرانسه پزشکی پروفسور فردریک Adnet گفت: در هفته گذشته. روز جمعه مسیحی Drosten یک virologist در Charite بیمارستان دانشگاه در برلین گفت: Der Spiegel او با اعتماد به نفس شیوع بیماری می تواند تحت کنترل نگه داشته و بدون یکی دیگر از مستند: “وجود دارد که از لحاظ تئوری امکان است که ما می توانیم چشم پوشی موج دوم.”

هیچ یک از این بدان معنی است که این ویروس ناپدید شده است. در مناطقی مانند آمریکای لاتین هنوز در حال ضربه سخت است. سازمان بهداشت جهانی می گوید قدرت این ویروس در جهان در حال توسعه نشان می دهد ما در سطح جهان هنوز در موج اول به جای آن گذشته است.

و نه آن را حس برای همه کشورها به لغو محدودیت به همان اندازه. دانشمندان در انگلستان که در آن روزانه مورد رشد بوده است و بالاتر از کشورهای همسایه ابراز نگرانی در مورد محدودیت کاسته شود بیش از حد سریع است. آن را بسیار بعید است که ما در هر نقطه در نزدیکی گله ایمنی و اگر ویروس فصلی است که در یک بازگشت در ماه های زمستان را نمی توان رد کرد.

هنوز کشورهایی در اروپا هستند و اثبات آنها می تواند بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی در حالی که حاوی ویروس را گسترش و توسعه بسیار مثبت. ما به مراتب بهتر آماده شده شامل “فوق العاده-پخش” حوادث از ابتدای اپیدمی زمانی که ویروس رونق در زیر سطح. در اوایل این ماه بیش از 100 عفونت ترسیم شد به یک سرویس در یک کلیسا که بسته درهای خود را به عنوان یک نتیجه.

و فعالیت های اقتصادی است و دوره نقاهت را به عنوان اسیر کاملا منطقی تجمع در بازارهای مالی است. بانک مرکزی امریکا تحلیلگران انتظار دارند شاخص های کلیدی برای اشاره به گسترش اقتصاد منطقه یورو در ماه سپتامبر در آخرین.

اگر عفونت از رمان های کروناویروس و یا یکی دیگر مثل آن را انجام سنبله دوباره ما را به حال زمان بیشتری برای نگه داشتن تحقیق در مورد داروهای موجود برای درمان ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان کار بر روی بیشتر از هدف دور از واکسن. منابع اضافی ریخته بودن به تست تحقیقات پزشکی و بیمارستان ها باید به ما کمک کنید جلوگیری از بدترین های هر دو جهان بالا و بیش از حد مرگ و پتو اقتصاد-قتل مستند اقدامات — حتی اگر موارد بالا رفتن.

سناریو از این ویروس به سادگی ناپدید شاید در راه 2003 سارس بیماری انجام یک رویا باقی مانده. بیماری های همه گیر معمولا در پایان هنگامی که وجود ندارد مردم به اندازه کافی از چپ به آلوده یا زمانی که دخالت انسان از طریق واکسن یا brute-force اقدامات مانند انزوا و یا قرنطینه — نمرات یک پیروزی قاطع. ما هنوز وجود ندارد. اما این احساس از نزدیک قابل لمس است و ارزش relishing.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیونل Laurent یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بروکسل. او قبلا در رویترز و فوربس.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>