این است که یک ربات در میز من? چگونه برای زنده ماندن در دیوار خیابان

روبات ها وارد شده اند در وال استریت و انسان نیاز به یاد بگیرند که چگونه به کار با آنها. JPMorgan Chase & Co. است نورد از دستیاران مجازی برای حفظ میز کمک, پیگیری خطاها و مسیر سوالات. بانک مرکزی آمریکا شرکت های بزرگ مشتری ساخته شده 1.6 میلیارد دلار پرداخت از طریق تلفن همراه. AllianceBernstein برگزاری LP, ربات, Abbie می تواند جمع آوری 4 میلیون نقطه داده در یک روز و اجرای باند معاملات به طور مستقیم با مقابل رباتها. بانک های ایالات متحده می تواند تبر حدود 200,000 شغل طی دهه آینده با شعبه بانک تماس با مرکز و شرکت کارکنان تحمل فشار از این کاهش به عنوان وام دهندگان به طور خودکار به عقب دفتر توابع با توجه به Wells Fargo & Co. اما همه امید از دست داده است.

1. چه چیزی باعث می شود روبات واجد شرایط برای وال استریت کار می کند ؟

هوش مصنوعی شاخه ای از علوم کامپیوتر است که هدف آن به رسوخ کردن ماشین آلات با جنبه های استدلال است. امروز اصطلاح شامل یادگیری ماشین است که توانایی برای کامپیوتر برای یادگیری با خوردن داده ها و پردازش زبان طبیعی توانایی خواندن و یا تولید متن. آنچه شناخته شده به عنوان رباتیک اتوماسیون فرآیند یک فرم ساده از هوش مصنوعی است که انجام rote وظایف مانند پاسخگویی اداری درخواست.

2. که بیشتر در معرض خطر از دست دادن کار خود به یک ربات ؟

برای اولین بار برای رفتن خواهد بود که با نقش های که تکراری در طبیعت: پشتیبانی از توابع دفتر پردازش تولید گزارش می دهد که تکیه بر داده های ساخت یافته. بیش از 50 درصد از وظایف انجام شده توسط وام افسران مشاوران مالی بانکی, سرپرستان, وام کارمندان و پیشگویان می تواند به صورت خودکار و یا تکمیل شده توسط تکنولوژی تا سال 2025 با توجه به Accenture. در بازار سرمایه بیش از نیمی از کار انجام شده توسط تحلیلگران مالی نمایندگی فروش کارگزاری کارمندان و آمار می تواند به صورت خودکار و یا تقویت. سرشماری برای معتبر تر جلو-کارمندان-مانند معامله گران و سرمایه گذاری بانکداران که تولید درآمد — می تواند با کاهش تقریبا یک سوم با توجه به McKinsey & Co. جی پی مورگان مدیر ارشد اجرایی جیمی Dimon گفت: این شرکت در ارزیابی که از شغل خود بیشتر مستعد ابتلا به حال از دست رفته از طریق هوش مصنوعی به طوری که آن را می توانید به آموزش مجدد نیروی کار خود را.

3. چه کس دیگری باید نگران ؟

در نظر گرفتن تاریخ و بانکدار سرمایه گذاری که بخش عمدهای از زمان خود را جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و سپس ایجاد گزارش. حتی بالاترین شغل پرداخت برای مدیران نمونه کارها می تواند ناپدید می شوند به عنوان شرکت های با استفاده از داده های دانشمندان برای حل برخی از پیچیده ترین مشکلات سرمایه گذاری با توجه به مارکوس لوپز ده پرادو یک کرنل استاد دانشگاه و رئیس سابق یادگیری ماشین در AQR مدیریت سرمایه LLC. بسیاری از 6.1 میلیون نفر شاغل در امور مالی و بیمه صنایع را از دست دادن شغل خود را به دلیل آنها آموزش دیده برای کار در کنار الگوریتم های Lopez de پرادو گفت. در یک نظرسنجی از موسسه CFA اعضا و داوطلبان 43 درصد گفت: آنها انتظار دارند نقش خود را به تغییر به طور قابل توجهی در پنج تا 10 سال است. سه نقش به احتمال زیاد به ناپدید می شوند در حال عوامل فروش و معامله گران و عملکرد تحلیلگران گفتند. برای خرید به سمت معامله گران که در حال حاضر استفاده از تجارت خودکار بیش از 20 درصد از اوراق قرضه شرکت های بزرگ معاملات در حال حاضر اتفاق می افتد با کمی و یا بدون تعامل انسان با توجه به گرینویچ همکاران.

4. است وجود دارد یک خبر خوب برای کسی هست ؟

مشاغل جدید مانند ماشین-آموزش مهندسین و دانشمندان داده به طور فزاینده ای در تقاضا. وال استریت را فن به دست آوردن شهرت و ادارات خود را فرمان بزرگتر همیشه بودجه. امور مالی را junior صفوف در حال تورم با نیروهای آموزش دیده در کمی رشته هایی مانند ریاضیات یا علم است.

5. چه قوی ترین مورد برای نگه داشتن انسان ها در چرخ?

آن را هنوز هم سخت به طور خودکار همدلی یا اعتماد, بنابراین تا زمانی که مشتریان می خواهید به تلفن فروشنده از مردم می خواهد که شغل. معاملات که در حال بزرگ و پیچیده و یا در محل جامد بازارهای در حال سخت تر به طور خودکار. کامپیوتر در حال یادگیری به درک پیوند پیمان و اسناد دادگاه اما تفسیر قرارداد یک چالش باقی مانده است. هنوز انسان باقی می ماند که در این صنعت نیاز به “از یاد بردن” انتظارات خود را در مورد جایزه فرهنگ به عنوان ماشین را بیش از.

6. چگونه باید با کسانی که با شروع کردن در امور مالی تهیه کنم ؟

نگاهی به یک اشاره از آنچه بانک ها گفت: Citigroup Inc. برنامه ای برای استخدام 2,500 برنامه نویسان این سال است. آن را نیز آموزش آن معامله گران به کد در حالی که مطمئن شوید آن coders می دانم که چگونه به تجارت. Goldman Sachs Group Inc.’s trading بخش نیز اضافه مهندسین. یادگیری به کار با فن آوری آن را به عنوان مستقر در سراسر کسب و کار. تمرکز بر مدیریت ارتباط با, که احتمالا نمی تواند انجام شود توسط کامپیوتر. و یا تمرکز بر روی داده های علمی کمک به بانک ها تجزیه و تحلیل اطلاعات است که هوش مصنوعی نیاز دارد. یادگیری پایتون.

برای تماس با خبرنگاران در این داستان: Lananh Nguyen در نیویورک در [email protected];جنی Surane در نیویورک در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Michael J. Moore در [email protected] جان اونیل دانیل Taub

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>