منt بود که رابرت داونی جونیور دکتر جان Dolittle انجام کولونوسکوپی پس از یک CGI اژدها که روح من در نهایت در سمت چپ بدن من.

و تا من بازم تا زمانی که آن را به نظر می رسید من شناور بالای غربالگری اتاق. پایین – so far away – یک بار (و به طور بالقوه در آینده) تونی استارک اولین پست-Marvel پروژه استارت از طریق چرخ دنده های وجودی ترسناک. من می خواهم در حال حاضر تجربه یک یا دو wobbles کیهانی ترس نشسته طریق Dolittle (باز جمعه). برای اولین بار آمد به عنوان نامزد جایزه اسکار شد, Ralph Fiennes تبدیل شده تا ابراز دیجیتالی ارائه ببر – با مسائل روانی به نام “بری”. دیگری وجود دارد بال بال زدن تقریبا-وحشت زمانی که Jason Mantzoukas buzzed به عنوان یک عاشقانه نا امید سنجاقک و دوربین اصرار بر زوم کردن در خود و نگران کننده حشرات ، فورا من اشکال هراس داشتند به ضرب گلوله به منطقه قرمز.

اما هیچ چیز می تواند آماده unsuspecting cinemagoer برای پرپا بشر-سطح انزجار در حال حاضر اتفاق می افتند. داونی جونیور مسلح بود با یک غول تره و ویلز اهنگ 10 درصد تام جونز انجام “Delilah” 90 درصد آنتونی هاپکینز انجام Hannibal Lecter.

این wedged سبزی تا به حال فقط از نظر ناپدید شد اعزام به حذف انسداد از افسرده آتش-خرناس مارمولک. اژدها شد ابراز شده توسط veteran بازیگر و سه بار Olivier برنده جایزه Frances de la Tour. در دهه هفتاد زمانی که او مشهور شد برای بازی اموزش جونز در طنزهای خام افزایش, او مطمئنا نمی توانست تصور کرده اند که این چیزی است که او آینده برگزار می شود. برای همه نگران آن بود که تبدیل به یک روز بسیار بد در روزنه.

هنوز هم به عنوان راه با واقعا نگران کننده تابلو بود مسحور کیفیت. شاید این است که چگونه بازی تاج و تخت باید به این نتیجه رسیدند پیشنهاد یک فکر ولگرد. با Jon Snow استفاده گسترده سبزی به Drogon را بیکار و تنبل است. آن شده اند که بهتر از واقعی ، به خصوص اگر به عنوان مورد در اینجا از آن به اوج خود رسید در ما قهرمان دهنی, انگشت کردن مجموعه ای از bagpipes که تا به حال تسلیم شدن در.

آیا من ذکر است که رابرت داونی جونیور – تصویر دکتر که صحبت کردن می تواند با حیوانات – به نظر می رسد به لقب داده اند صدای او را در پس از آن? این صدا به عنوان اگر روح خود را کاملا در خود بدن یا نه.

بیست و چهار ساعت بعد من هنوز کمی متزلزل. و به فکر می کنم چقدر بدتر از آن می شده اند. زودتر قطع ظاهرا تا به حال داونی جونیور از بین بردن – و در اینجا من قول خبرنگار هالیوود – “یک تخته سنگ به اندازه مدفوع کردن اژدها”. بچه ها طرفداران را به وضوح در نقل مکان از همکاران و The Neverending Story.

ساخت Dolittle است که خود یک بیت از یک نخ که برای همیشه رفت. داونی جونیور در نظر گرفته شده هرگز آن را به عنوان خود را پس از مارول بیرون آمدن تصویر. قرار بود آن را به عنوان یک فوق برنامه شوخی است که در آن بزرگترین بازیگر از نسل او تا به حال سرگرم کننده با متفرقه CGI حیوانات.

این خواهد بود ابراز شده توسط وحش از ستارههای که در final cut شامل Emma Thompson به عنوان یک طوطی های رامی ملک به عنوان یک خجالتی, گوریل, تام هلند به عنوان یک lurcher, سلنا گومز به عنوان یک زرافه و ماریون کوتیار به عنوان یک روباه. سنگین بازیگران پر شده توسط Michael Sheen به عنوان Dolittle را تلخ رقیب بلر Müdfly آنتونیو باندراس به عنوان doc دزدان دریایی father-in-law, Jim Broadbent به عنوان یک سلطنتی مشاور و جسی Buckley به عنوان ملکه ویکتوریا.

Dolittle شده بود pencilled برای انتشار در اوایل سال گذشته زمانی که آن را بازی دوم کمانچه به Avengers: Endgame. بود که قبل از مدیران در جهانی تصاویر نشستم در مقابل این فیلم و به سرعت به این نتیجه رسیدند مدیر Stephen Gaghan به حال خودش تولید یک بیت از یک تخته سنگ به اندازه مدفوع.

Gaghan بهترین و شناخته شده به عنوان مدیر 2005 خاورمیانه, هیجان انگیز Syrianaیک انجام پارانویا-حاوی عصب-jangler اما نه لزوما چیزی است که شما می خواهم بچه های خود را به روز یک شنبه صبح. این Dolittle قطع او فرستاده شده بود و بنا به گزارش ها کم طنز glossing بیش از صحبت کردن حیوانات و به جای تمرکز بر روی مسائل روانی دچار داونی جونیور ، احتمالا چیزی نیست که شما می خواهید از یک فیلم به نام Dolittle.

جهانی حل شد به چتر نجات در Seth Rogen به “پانچ” اسکریپت – یعنی نوشتن برخی از جوک برای این ادعا کمدی. اما پس از آن او را به انجام کاری جالب تر (مانند نوشتن نیست جوک برای یک Robert Downey Jr خودرو صحبت کردن در مورد حیوانات).

او جایگزین لگو بتمن فیلم کارگردان Chris McKay. مدت کوتاهی پس از آن مک کی ترک قفس بیش از حد به کار با کریس پرات در داستان های علمی تخیلی حماسی از فردا جنگ. ظاهرا آن است که بیشتر حماسه حتی از مرد آهنین از بین بردن bagpipes از اژدها برگشت گذشت.

گسترده reshoots شد و در حال حاضر در جریان است. برای این داونی جونیور بود و نیاز به بازگشت به مدت سه هفته به Cumbria, Windsor, پارک بزرگ در ساری و به معی پل معلق در شمال غربی ولز. فیلم جدید شد نظارت Jonathan Liebesman مدیر لاک پشت های نینجا. او استخدام شده بود در يک Downey Jr, شرکت های تولید کننده این ویژگی با همسرش سوزان خود را از طریق تیم داونی مشارکت. جایی در طول راه به عنوان تغییر کرده بود بیش از حد – از سفر Doctor Dolittle به بیشتر stripped-down Dolittle.

هنوز حتی به عنوان فیلمبرداری مسائل با اسکریپت همچنان ادامه داشت. وارد McKay را Lego Batman Movie co-writer John Whittington. به لندن پرواز کرد با یک فیلمنامه جدید برای رابرت داونی جونیور در عین حال پس از لمس کردن او کشف بازیگر تا به حال برخی از ایده های خود را.

رابرت داونی جونیور در کنار Chee-Chee ابراز شده توسط Rami Malek (AP)

داونی جونیور در حال حاضر مشغول به کار سخت برای قرار دادن مهر در این بازگویی Doctor Dolittle. اول یک سال 1967 موسیقی بازیگران رکس هریسون بدنام با صدای تلپ افتادن. بود که پس از سال 1998 Eddie Murphy, کمدی, که شد با وجود آمار – احتمالا به دلیل داشتن هیچ ربطی به اصل Hugh Lofting رمان از 1920s.

در حال حاضر داونی جونیور بود مشتاق به حک کردن خود را در Dolittle جهان گسترش. برای قرار دادن خود را چرخش در, دکتر, او تصمیم گرفت به بازی او به عنوان یک “ویلز neo-Druidist”.

“من فقط گوگل” عجیب ترین ویلز دکتر’,” او می گویند. “من فقط می خواستم به فکر می کنم من نمی خواهم به فقط یکی دیگر از لهجه انگلیسی… بنابراین وجود این مرد بود به نام ویلیام قیمت که یک دیوانه ویلز دکتر او neo-Druidist او بر این باور است که او می تواند به برقراری ارتباط با همه طبیعت و همه چیزهای که پس از من فرستاده شده [Gaghan] یک تصویر از این وحشی به دنبال پوشیدن این نوع کت و شلوار با ستاره ها بر روی آن و مانند یک هیات را در دست خود.”

او فقط گرفتن آغاز شده است. Gaghan که می خواهم به سرعت ثابت بیمار-مناسب برای کودکانه موضوع به پایان رسید این فیلم با احساسی لحظه ای بین Dolittle و یک اژدها حفاظت جادویی گرو دکتر نیاز به رسیدن به. در این برش یکی بلافاصله رد Universal – دو تا به حال پیوند می خورند weepily خود را دوست دارد. آن را تیره و تار; نه آنچه شما می خواهید از یک خانواده فیلم.

داونی جونیور تا به حال یک رادیکال پیشنهاد برای Whittington به عنوان فیلمنامه نویس در لندن وارد شد. در اولین جلسه تازه وارد به تولید شده بود بلافاصله زده بازیگوش چشمک زدن در بازیگر چشم. “من چند ایده گفت:” داونی جونیور او قطعا انجام داد.

چه Downey Jr پیشنهاد شد بلند پروازانه تعمیرات اساسی اژدها صحنه و با آن پروژه های عاطفی هسته. وجود دارد مقدار زیادی از سابقه برای این کار در هالیوود است. براد پیت ذخیره کرده بود جنگ جهانی Z توسط re-قطعه سازی نهایی قانون به طور کامل به طوری که آن را به پایان رسید در satisfyingly بدبینی توجه داشته باشید. آخرالزمان در حال حاضر اصل در نظر گرفته شده برای پایان دادن به در یک انبوه نبرد تن به تن قبل از فرانسیس فورد کاپولا انجام عمل جراحی اورژانس در اسکریپت.

داونی جونیور بود در مورد به جلو و یک فرانسیس فورد کاپولا خود را توسط bunging در یک مجموعه-قطعه ای است که در آن Dolittle و تره دریافت از نزدیک و شخصی با اژدها. اما در عین حال رادیکال, میگم, فرو کردن, آن می تواند کمی کار را انجام اسکراب دور پوسیدگی در حال حاضر gnawing عمیق است. شاید گناه اصلی بود استخدام Gaghan ماهر مدیر که فاقد تجربه به چوپان یک CGI جیغ وداد بازی کردن. هر چه دلیل آن بود که در نهایت یک مورد از Dolittle بیش از حد دیر است.

“این نوع از فیلم او باید به کارگردانی” خودی از تولید گفت: خبرنگار هالیوود. “مردم در حمایت از او تفکر” ما می خواهیم او را احاطه کرده با بهترین تیم,’ اما در یک نقطه خاص مشخص شد این کار نبود. و سپس آن را خیلی دیر شده بود. و آن همه دست به دست در عرشه.”

Dolittleجای تعجب نیست ثابت بزرگ بدترین بازیکن میدان آزادی در ایالات متحده در اواخر ماه ژانویه است. آن را تا به امروز به دست آورده $126.6 m در بودجه از $175m. انتقادی است و شتاب گیری روند رشد بیش از حد. داونی جونیور عملکرد شده است به طور خاص به عنوان به خصوص ناامید کننده است. چه اتفاقی افتاد به آسان جاذبه است که مشخص می شود او دهه به علاوه به عنوان مرد آهن? (او است که شایعه بازگشت به بخشی از تونی استارک از طریق یک cameo در آینده بیوه سیاه prequel.)

“به لرزش خود را در دهه گذشته از کار به عنوان محبوب تونی استارک او تا به حل و فصل در یک عملکرد است که تنها می تواند به عنوان ضد جذاب; او را بیشتر از مجموعه ای از تیک و grunts از یک انسان” آغاز آتلانتیک. “ویلز خود لهجه پوچ است – هنگامی که آن را قابل شنیدن است. بیشتر از اغلب نمی داونی جونیور به نظر می رسد خسته unamused توسط CGI antics چرخش در اطراف او و حتی کمتر علاقه مند در هر شل و ول و عمل او قرار بود به رانندگی رو به جلو است.”

“چشم خطوط بین انسان و CGI حیوانات هرگز کاملا به نظر می رسد برای مطابقت می گوید:” مستقل‘s Clarisse Loughrey در یک دو ستاره را نقد کنید. “نه نشانی از این گفت و گو به راحتی با حرکت لب خود را. Emma Thompson صدای طوطی که روایت پر کردن شکاف بین به وضوح از دست رفته صحنه است.”

جهانی ‘گربه’ نیز با شکست مواجه در پایان سال گذشته (Universal Pictures)

و در عین حال شاید از آن است که بیش از حد به زودی اعلام Dolittle یک فاجعه کامل. به عنوان با گربهتام هوپر را جنایت علیه اندرو لوید وبر و خود طبیعت وجود دارد بالقوه برای این فیلم به زندگی در فرومایه infamy. واقعا بیش از حد بد است به این باور به ویژه هنگامی که Dolittle چوب که تره که در آن نور ایجاد نمی کند shine (تحریک تقریبا یک دقیقه از پایدار اژدها نفخ شکم).

این به طور بالقوه می تواند داونی جونیور پایدار سهم به سینما. میراث او حتی. آن بود که او پس از همه, که مبارزه برای معاینه. به عنوان یک ناشناس عضو خدمه گفته خبرنگار هالیوود: “زمانی که مرد آهنین به شما می گوید چیزی است که شما گوش دادن به مرد آهن است.”

Dolittle است که در سینماها در روز جمعه 7 فوریه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de