پس از راکد به مدت دو ماه بازار مسکن شده است تا در نهایت با توجه به چراغ سبز از دولت برای بازگشایی, البته با قوانین جدید در محل برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از اولین مرحله کاهش مستند محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون در اوایل این هفته مردم در انگلستان در حال حاضر مجاز به فروش و یا اجاره ملک و حتی حضور در یک خانه مشاهده.

شده است وجود دارد حدس و گمان است که پس از یک مکث طولانی در حال حاضر می تواند زمان ایده آل برای خریداران بار اول به کیسه های مقرون به صرفه. اما آیا واقعا این بهترین زمان برای خرید خانه اول خود را? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

باید قیمت خانه کاهش یافته است ؟

آن را از روی حیله و تزویر می گویند با توجه به کارشناسان. آنتونی Codling مسکن, بازار تحلیلگر و مدیر عامل شرکت املاک آنلاین پلت فرم Twindig می گوید: آخرین اطلاعات نشان می دهد که قیمت ها هنوز هم در حال افزایش است که داده است از آوریل سال 2020 است. با معاملات خشک شدن کمی وجود دارد که داده ها را بر روی بروید.”

قیمت خانه قرار بود تا قبل از lockdown; زمانی که بازار بسته و قیمت خانه را تغییر دهید به عنوان وجود دارد بدون فروش. دفتر آمار ملی حتی به طور موقت به حالت تعلیق در UK شاخص قیمت خانه تا اطلاع ثانوی به دلیل کمبود داده های موجود است.

آنها را از سقوط در آینده ؟

احتمالا اما نه لزوما – آن را به یک تصویر پیچیده. شده است وجود دارد غیر منتظره ای طیف گسترده ای از گمانه زنی ها از این صنعت در موضوع: مرکز اقتصاد و کسب و کار تحقیقاتی پیش بینی کرد که تا سال 2020 قیمت ها خواهد شد توسط 13 درصد “به عنوان عدم معاملات اطمینان بالا و کاهش درآمد عوارض خود را” در حالی که یک سوم از ارزیابی برداران در حال پیش بینی قیمت قطره فقط 4 درصد یا کمتر است.

نایت فرانک است که پیش بینی سقوط 7 درصد; Savills است که به دنبال در کوتاه مدت کاهش 5-10 درصد اگر چه معتقد است بازار خواهد شد که در پشت صحنه به طور کامل توسط 2022.

“نظر ما این است که به عنوان بازار بازگشایی در دو ماه آینده به 5 درصد سقوط در ارزش های ما دیده می شود از اواخر ماه مارس خواهد بود و نشان داد در زمانی قیمت گذاری – و در حالی که وجود دارد می تواند برخی از بیشتر فشار رو به پایین از طریق به تابستان از آن است که به احتمال زیاد محدود” گفت: فرانک نایت.

آقای Codling اضافه می کند که اگر چه او پیش بینی قیمت مسکن هستند به احتمال زیاد به سقوط به عنوان رویکرد ما یک رکود اقتصادی وجود دارد عوامل دیگر در بازی بیش از حد مانند عرضه و تقاضا است.

خانه حرکت می کند می توان به کسانی است که لازم است – برای مثال یک خانواده است که با داشتن یکی دیگر از نوزاد یک زن و شوهر که طلاق گرفتن یک فرد سالمند نیاز به حرکت به یک خانه مراقبت – و کسانی که اختیاری هستند – یعنی شما نمی نیاز به حرکت می کند اما شما می خواهم به عنوان مثال به بیشتر از فضای باز است. Twindig تخمین می زند که نیمی از خانه حرکت دوم; این نوع از حرکت تمایل به رها کردن یک صخره در زمان عدم قطعیت در نتیجه کمتر خانه در بازار و پتانسیل تثبیت قیمت ها.

“در طول بحران اعتباری معاملات مسکن کاهش یافت 50 درصد و ما بر این باورند که بازار مسکن در طول ‘Covid-بحران’ را پیروی از یک الگوی مشابه می گوید:” آقای Codling.

“با بیش از 25 درصد از این کشور نیروی کار در کردند و یک رکود اقتصادی فقط در اطراف گوشه, ترس از بیکاری رو به افزایش است و در حال افزایش سریع است. این واقعیت ساده است که مردم را انتخاب کنید به حرکت می کند اگر آنها نگران از دست دادن شغل خود هستند.”

MovingHomeAdvice.com’s راسل تغییر ناگهانی در ضمن پیش بینی نیست بیش از حد از تاثیر بر قیمت کلی: “قیمت ملک را نمی خواهد به نظر من در حال حاضر رها کردن به عنوان یک نتیجه از Covid عدم قطعیت و یا اضطراب است. تقاضای بیش از حد قوی است و اصول بازار که درایو تقاضا قوی باقی می ماند.”

در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید, برای اولین بار-تایمر?

در برخی موارد بله. در حالی که صاحب خانه ممکن است تصمیم به فروش اموال خود را با توجه به Covid-قطعیت housebuilders ندارد همان گزینه ای را برای نگه داشتن در فروش.

“در طول بحران اعتبار این housebuilders دو برابر سهم بازار خود را در بازار مسکن می گوید:” آقای Codling. “Housebuilders نیز بسیار واقع گرایانه را در قیمت از مالکان آنجا که آنها مجبور به فروش هستند و نه به عنوان عاطفی متصل به خانه های آنها در حال فروش است.

“بسیاری از housebuilders نیز حسابداری دوره منتهی به 30 ژوئن 2020 خواهد بود و به دنبال دیدار با اهداف فروش – این فراهم می کند اولین بار خریدار یک فرصت عالی برای مذاکره جذاب با قیمت پایین تر.”

هنگام خرید یک ساخت جدید برای اولین بار خریداران همچنین میتوانند از دولت کمک برای خرید طرح که حذف نیاز به یک بزرگ سپرده به علاوه آنها بهره مند از نام تجاری جدید لامپ و 10 سال گارانتی.

Mr تغییر ناگهانی موافق است که وجود دارد فرصت برای خریداران وجود دارد: “برای آن دسته از فروشندگان که wobbling در این زمان به خصوص خرید به اجازه صاحبخانه که همواره لگد توسط سیاست های دولت در سال های اخیر وجود دارد ممکن است یک معامله بود اگر خریداران بار اول به سرعت عمل می کنند.”

چه جنبه های منفی?

“وام دهندگان وام مسکن دریافت عصبی هنگامی که در حال رشد وجود دارد سیگنال از قیمت خانه می افتد و در حالی که ما در یک Covid بحران یک بحران اعتباری ما انتظار داریم به کاهش در دسترس بودن بالا وام به ارزش مسکن می گوید:” آقای Codling.

نتیجه ؟ خریداران بار اول نیاز به یک بزرگتر سپرده – برای کسانی که بدون دسترسی به بانک از پدر و مادر, آن ممکن است چالش به ساخت پول نقد به اندازه کافی برای به دست آوردن یک toehold در اموال نردبان.

اما کسانی که قادر به خرید در حال حاضر می تواند جمع اوری کردن پاداش. او می افزاید: “جالب اینجاست که اگر شما سپرده و شما را به خوبی ممکن است که ماهانه پرداخت وام مسکن پایین تر از اجاره شما در حال حاضر پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im