اسمیت دلیلی برای باقی می ماند خسته شده اید. اگر همه به خوبی می رود با هفته آینده پیش نویس NFL وجود دارد فرصت خوبی است تا مربی جدید Ron ریورا را Smith حق رای دادن سوم-قدرتمند ترین مرد پشت صاحب دانیل اسنایدر و ریورا یا با اضافه کردن عنوان مدیر و یا انتخاب به استخدام یک جنرال موتورز و ترک اسمیت به عنوان سازمان برتر پرسنل اجرایی است.

به تازگی به عنوان یک ماه پیش چندین سابق و فعلی NFL پیشاهنگی و مدیران گفت: آنها انتظار ریورا که ندارد قبلی مقابل دفتر تجربه به استخدام یک مدیر از خارج از سازمان است. باور این بود که 58 سال ریورا می داند که این ممکن است آخرین شانس را به یک سر مربی و او که قرار بود برای پیدا کردن کسی که با تجربه به اجرا در مقابل دفتر, زیر نویس زمانی که از جمله استخدام اغلب ساخته شده است.

اما این بحث را متوقف کرده است و در هفته های اخیر. ریورا بارها و بارها به ستایش اسمیت از طریق آنچه که مربی گفته بسیاری از است یک “آزمون” اسمیت توانایی این تیم پرسنل رئیس پس از سه سال به واشنگتن مدیر کالج پرسنل. مردم آشنا با دو مرد رابطه می گویند ریورا شده است تحت تاثیر قرار با اسمیت طرح برای بازسازی تیم و همچنین به عنوان راه او به کار گرفته شده رایگان آژانس و آماده برای پیش نویس است. آنها نشان می دهد که اوراق قرضه فقط سخت تر به عنوان دو مرد مجبور شده اند به صحبت مداوم با تلفن و ویدئو کنفرانس پس از لیگ دستور داد تمام امکانات تیم بسته چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم رابطه ما بسیار خوب است و بسیار قوی” ریورا گفت: در ترکیب پس از raving در مورد اسمیت سعی و کوشش و توانایی کار با کارکنان مربیگری. در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در هفته گذشته ریورا در ادامه به ستایش اسمیت گفت: راه اسمیت راه اندازی این تیم پیش نویس هیئت مدیره های مختلف از چگونه او تا به حال دیده تخته در گذشته انجام داده اما افزود: “من واقعا دوست دارم این روند راه آن بوده است و نقشه برداری; من فقط فکر می کنم ما در حال گرفتن برخی از خیلی خوب بینش.”

اگر اسمیت حفظ موقت خود نقش نظارت بر تیم پرسنل عملیات از آن خواهد شد یک افزایش سریع برای یک مرد که فقط 10 سال پیش بود که یک کارآموز در ردسکینز’ ، و در عین حال کسانی که مشغول به کار با اسمیت در توصیف او را به عنوان کسی که با یک حس درونی برای ارزیابی بازیکنان است. آنها می گویند که او ایستاده بود به عنوان یک کارآموز و به سرعت به دست آورده یک شانس برای تبدیل شدن به یک منطقه دیده بانی.

“شما می دانستید که از اوایل که نه تنها هر کس مانند او شخصا اما او می دانست که چگونه به صحبت در مورد بازیکنان گفت:” کسی که مشغول به کار با اسمیت در ردسکینز’ ، “اگر شما از او بخواهید در مورد یک بازیکن او نیازی به بازگشت به یادداشت های خود را و او احساس خوبی که از این بازیکن است.”

در راه این نباید شده است تعجب. اسمیت تا به حال متولد شده است به سراغ. پدرش A. J. Smith, سال را صرف کار راه خود را هر چند NFL سراغ بخش تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی که کمک به ساخت لوایح بوفالو’ 1990s تیم که پیشرفته به چهار مستقیم سوپر کاسه. بعد او San Diego Chargers’ مدیر کل برای 10 سال ایجاد یک تیم است که برنده 11 یا بیشتر بازی چهار بار و تا به حال فقط دو دست دادن فصل است.

در طول ترکیب کنفرانس خبری کایل اسمیت صحبت کرد و ضمن ستایش از شخصیت های این مسیر گرفته شده توسط پدرش کار می کرد که برای سال ها به عنوان یک معلم در رود آیلند و سوار به New England Patriots’ تسهیلات هنگامی که در مدرسه به پایان رسید برای کارآموزی پرداخت نشده در حق رای دادن را سراغ بخش.

“[A. J. Smith] مشغول به کار راه خود را به تبدیل شدن به یک مدیر” کایل اسمیت گفت. “من تا به حال راه آسان. من تا به حال یک پدر بود که جنرال موتورز از 10 سال و ساخته شده یک تماس به من کارآموزی. او به من گفت آن روز که [من] کار کردم: “من ما پا در درب, اما آنچه شما از اینجا است که در شما است.’ همه چیز من انجام داده اند, فلسفه, حکیم او دیده من. او مطرح شده من است.”

برای دو سال, A. J. Smith مشغول به کار به عنوان یک مشاور به ردسکینز در حالی که پسر خود را به عنوان یک منطقه دیده بانی. اما حتی پس از A. J. Smith چپ تیم او باقی مانده هیئت مدیره صدایی برای کایل که گفت دو صحبت می کنند و هر روز در مورد بازیکنان.

“هر یک بار در در حالی که او را از من بپرسید:” چه کسی شما آشنایی ؟ او چه نام داشت ؟ چه او نگاه مانند? خوب, بزرگ, به من بگویید که در مورد آلاباما چشم انداز.’ که نوع رابطه ما” کایل اسمیت نیز گفت: در ترکیب. “من به شدت تکیه بر هر سناریو او بوده است چرا که او برگزار شد فقط در مورد هر عنوان وجود دارد — منطقه طلایه دار, نرم افزار, طلایه دار, کالج, مدیر, pro, مدیر, دستیار GM. او شده است از طریق بسیاری از تجربه.

“و در سمت من در حال حاضر من بر او تکیه می کنند به شدت.”

به عنوان کایل اسمیت حرکت به راحتی در اطراف حاشیه Redskins شیوه ها و بازی های او به نظر نمی رسد بسیار شبیه پدرش است. به عنوان شارژر’ مدیر کل A. J. Smith اغلب دیده می شد که به عنوان قدرتمند و متظاهر که تبلیغ خود را پیش نویس موفقیت و توصیف خود را در تصمیم گیری های چشمگیر همراه با اغراق است. پسر خود را به نظر می رسد بیشتر مقهور لبخند زدن آسان و اجتناب از توجه.

اما کسانی که می دانند پدر و پسر هر دو می گویند که آنها در واقع بسیار به طور یکسان که با وجود او ارام ظاهر کایل اسمیت است که به عنوان قوی در عقاید خود را در مورد بازیکنان به عنوان A. J. و ترس به بیان آنها حتی انفجاری.

“هیچ یک از آنها را هر گونه تحمل برای افرادی که در حال رفتن به راه داشتن این تیم موفق باشد گفت:” کسی که مشغول به کار با اسمیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

هنوز هم در اواسط 30s با هفت سال به عنوان منطقه دیده بانی و سه به عنوان کالج سراغ مدیر کایل اسمیت نیست امپریالیستی شکل در اطراف Redskins. بخش بزرگی از موفقیت خود را سریع و صعود در تیم مقابل دفتر این است که توانایی های خود را برای سازماندهی و درخواست نظرات دیگران با تکیه به شدت در افکار کسانی که در مقابل دفتر که در درک موقعیت های خاص — برای مثال درخواست یک مدیر اجرایی با یک احساس خوب برای linemen توهین آمیز برای ارزیابی او از خط خاص چشم انداز.

بدون شک اسمیت شهرت شده است تقویت تیم پیش نویس در طول سه سال او به سراغ بخش. واشنگتن پیش نویس میدارد از سال 2017 تا 2019 تا حد زیادی شده است و به خوبی در نظر گرفته شده توسط مردم در سراسر لیگ و در رسانه ها با چند تن از بازیکنان جوان که دیده می شود به عنوان یک پایه و اساس که بر اساس آن ریورا می ساخت. یکی از اسنایدر اولیه رزین به ریورا شد به بررسی آن پیش نویس چیزی است که ممکن است کمک کرده اند ریورا فرم نظر مثبت اسمیت.

در حالی که اسمیت ساخته شده است این تیم پیش نویس هیئت مدیره سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن در واقع میدارد که باعث می شود در هفته آینده مهم آخرین آزمون برای اسمیت. ریورا به صحبت در مورد او چگونه می خواهد خود را در مقابل دفتر به همکاری می شود اما زمانی که می آید زمان را انتخاب فوق العاده ای در پیش نویس با هر کس نشستن در خانه های خود تماس نهایی پایین خواهد آمد به اسمیت و ریورا.

این تصمیم ممکن است نسبتا ساده سهشنبه اگر واشنگتن بخواهد ایالتی اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان در نظر گرفته شده توسط بسیاری از ناظران به این پیش نویس را بهترین بازیکن دوم به طور کلی انتخاب کنید. اما چه اتفاقی می افتد اگر ردسکینز دریافت سودآور تجارت ارائه و چه خواهد شد آنها را در سوم و چهارم و پنجم دور که در آن Redskins نیاز به پیدا کردن گالری در اطراف آن برای ساخت خود را به جرم ؟

آن خواهد بود لحظات بزرگ برای یک جوان اجرایی که آمده است یک راه طولانی بسیار سریع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات