آن زمان برای حذف Infinite? یک راهنمای به شایعات و خطرات حفظ حریم خصوصی.

زنگ حتی رنگ در میان Infinite را هدف جمعیتی: بازی سوپراستار تایلر “نینجا” Blevins توییتی در جولای 9 که او را حذف برنامه Infinite.

چرا سر و صدا ؟ Infinite متعلق به پکن شرکت بر اساس نام ByteDance و کاهش یافته است در تیررس یک فن آوری جهانی نبرد. آن را نه فقط در ایالات متحده: در ماه گذشته هند ممنوع Infinite و چندین برنامه از چین با استناد به نگرانی های امنیتی. تکنولوژی شخصی و جغرافیای سیاسی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در هم تنیده: در تابستان گذشته به وجود آمده مشابه حریم خصوصی freakout بیش از روسیه ساخته شده FaceApp, برنامه ای است که طول می کشد عکس از مردم و “سنین” آنها را با استفاده از هوش مصنوعی است.

مشاوره هر کس فقط به حذف Infinite از احتیاط نیست خیلی ساده است — آن را دانلود شده است بیش از 2 میلیارد و میلیون ها جوان آمریکایی ها با تکیه بر آن برای اتصال در طول coronavirus بیماری همه گیر. Infinite است که در سال 2020 معادل “ستاره جستجو” عبور با “america’s Funniest Home Videos,” ایجاد فرهنگ به ویژه از طریق ثبت رقص حرکت می کند. به عبارت دیگر: اگر شما ظروف سرباز یا مسافر با نسل Z برنامه های مورد علاقه آماده برای مبارزه با.

Infinite گرفته است برخی از مراحل به فاصله خود را از صاحب آن — برنامه نیست حتی در دسترس به طور مستقیم در چین است. در ماه مه آن را نیز استخدام یک آمریکایی از مدیر عامل دیزنی, Kevin مایر.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به این تصمیم فراتر از جغرافیای سیاسی jousting. من استخدام پاتریک جکسون افسر ارشد فناوری از حریم خصوصی شرکت قطع برای کمک به همکار زیر هود در چه داده Infinite برنامه در واقع جمع آوری. (او به من کمک کرد انجام مطالعات گذشته از جاسوسی آیفون نرم افزار و وب سایت است.)

من هم خواسته Infinite با اشاره به برخی از سوالات در مورد آن با داده های.

“حفاظت از حریم خصوصی از اطلاعات کاربران ما از اهمیت به Infinite” گفت: سخنگوی اشلی نش-هان. “Infinite جمع آوری بسیار کمتر از ایالات متحده اطلاعات کاربر از بسیاری از شرکت های ما در فضا و فروشگاه های آن را در آمریکا و سنگاپور. ما نیست و نمی خواهد آن را به دولت چین.”

من غذای آماده: Infinite به نظر نمی رسد برای گرفتن هر گونه اطلاعات شخصی بیش از Facebook. که هنوز هم یک هولناک مقدار داده به معدن مورد زندگی آمریکایی است. اما شواهد قلیل که Infinite است به اشتراک گذاری داده های ما با چین و ما باید با احتیاط از بیگانه ستیزی تا لباس پوشیدن و به عنوان نگرانی های حریم خصوصی.

من معنی نیست که به بهانه چین رکورد آنلاین سرکوب — آن را ممکن است چین را مجبور Infinite برای تغییر شیوه های آن در آینده است. در حال حاضر آن را پایین می آید به این که آیا شما ذاتا بی اعتمادی داده کاوی از چینی متعلق به شرکت بیش از داده کاوی از ایالات متحده متعلق به آنهایی که. فقط به یاد داشته باشید: شرکت در چین احتمالا گوشی خود را, لپ تاپ و تلویزیون بیش از حد.

بیایید شیرجه رفتن به جزئیات.

چه اطلاعات Infinite جمع آوری?

گذشته از هر Infinite تصویری شما تماشا — و چگونه شما آن را برای — Infinite دارای محتویات کامل از پیام های خصوصی شما همچنین می توانید از طریق خود برنامه.

ایالات متحده خود را سیاست حفظ حریم خصوصی نیز می گوید: آن را جمع آوری خود را از کشور محل آدرس اینترنتی و نوع دستگاه شما با استفاده از. اگر شما به آن اجازه آن را نیز با شتاب خود را به محل دقیق گوشی خود را, اطلاعات تماس و دیگر شبکه های اجتماعی اتصالات و همچنین به عنوان سن شما و شماره تلفن.

که همه اضافه می کند تا مشخصات شما مفید نه تنها به هدف قرار دادن تبلیغات بلکه به درک که شما در حال که دوستان و خانواده خود را می, آنچه شما مانند آنچه شما در پیدا کردن خنده دار و آنچه به شما می گویند به دوستان خود.

جکسون از قطع گفت که این برنامه می فرستد یک “غیر طبیعی” مقدار اطلاعات از دستگاه به کامپیوتر است. هنگامی که او باز Infinite او در بر داشت در حدود 210 شبکه درخواست در نه ثانیه و در مجموع بیش از 500 کیلو بایت از اطلاعات فرستاده شده از نرم افزار به اینترنت. (که معادل یک و نیم مگابایتی و یا 125 صفحات تایپ نمایید.) بسیاری از آن اطلاعات در مورد گوشی (مانند صفحه نمایش با وضوح و تبلیغات اپل identifier) است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “اثر انگشت” دستگاه خود را حتی زمانی که شما وارد سایت نشده اید.

و وجود یک سوراخ در توانایی ما به منظور بررسی همه آنچه Infinite می کند. جکسون گفت: این برنامه با استفاده از برخی از ویژگی های اقدامات به رمز آن فعالیت معنی برخی از آن است که پنهان از محققان مستقل به دنبال تحت پوشش می دهد. “به منظور مختل کردن هکرها و کسانی که مایل به دستکاری برنامه ما با استفاده از obfuscation برای کمک به کاهش حملات خودکار مانند رباتها” نش-هان گفت.

آیا Infinite برنامه هر چیزی مشکوک?

در ماه دسامبر محققان در اسرائیل شرکت امنیتی Check Point گفت آنها اشکالات در برنامه است که می تواند اجازه حمله دسترسی به اطلاعات شخصی که این شرکت همچنین می گوید آن ثابت شده است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم: در 2019, Infinite پرداخت 5.7 میلیون دلار به کمیسیون تجارت فدرال برای نقض امریکا, حریم خصوصی فرزندان, قانون, توسط سلف خود موسیقی.ly است که آن را به دست آورد و در سال 2017. آن را پس از افزایش کنترل والدین هر چند برخی از کودکان حمایت گروه می گویند این کافی نیست.

آیا دولت ایالات متحده و نگرانی در مورد Infinite?

اول Infinite تحت امنیت ملی بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده آمریکا (CFIUS) پس از قانونگذاران متهم آن از سانسور برخی فیلم ها برای جلب رضایت دولت چین. Infinite را رد می کند. همکاران من درو Harwell و تونی Romm گزارش سال گذشته که سابق آمریکا کارکنان bristled در دستورات برای محدود کردن ویدئوها که پکن مبتنی بر تیم تا به حال تلقی خرابکارانه و یا بحث برانگیز است. هنگامی که شما در نهایت کارفرمایان در چین آن را سخت به مقاومت در برابر چین را محدود نمایش قابل قبول گفتار.

گسترده تر نگرانی این است که چین می تواند جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها — یکی از دلایل Infinite ممنوع است برای استفاده رسمی دستگاه توسط ارتش ایالات متحده. دولت چین بسیاری از قدرت بیش از آن شرکت های فن آوری و به طور کلی انتظار آنها را مطابق با سانسور خواسته یا تلاش برای پیگیری کردن مشکوک جاسوس و یا مخالفان.

CFIUS می تواند نیروی فروش شرکت و یا مراحل را به منع عملیات خود را در ایالات متحده به دولت بود که در سال 2019 با قدمت برنامه Grindr که خریداری شده بود توسط یک شرکت در چین است.

آیا Infinite دریافت اطلاعات ذخیره شده در چین ؟

Infinite می گوید: اطلاعات کاربر ذخیره شده است تنها در ایالات متحده و سنگاپور.

اعتماد اما بررسی: جکسون و من به تماشای جریان داده ها از نرم افزار و ندیدم رهبری به آدرس است که به وضوح در چین بر اساس. بیشترین رفت و به خدمات ابر مانند Amazon Web Services. اما “ممکن است (و به احتمال زیاد) که اطلاعات منتقل شده به این سرور در حال انتقال به مکان های دیگر, اما آن را نه قابل اثبات از ما پایان” جکسون گفت. او همچنین چندین منابع در این برنامه به آدرس های اینترنتی در چین بر اساس یا ثبت نام وجود دارد هر چند دیدم هیچ ترافیک رفتن به آنها را.

و شیوه های خوب امروز لزوما به این معنی نیست خوب شیوه های فردا. Infinite متحده در سیاست حفظ حریم خصوصی برگ درب باز کردن یک نرم افزار. “ما ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با پدر و مادر تابعه و یا وابسته به دیگر شرکت ما گروه” آن را می خواند.

این امکان وجود دارد Infinite اتحادش را تغییر برخی از اطلاعات آن شیوه برای بهتر شده است. واصل طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا ادعا کرد که به تازگی به عنوان 2019 که Infinite شد ارسال داده ها به چندین آدرس اینترنتی در چین بدون استناد به منابع برای این ادعا است. همچنین ادعا کرد که این برنامه شامل کد منبع از چین غول اینترنت Baidu, و همچنین به عنوان نرم افزار تبلیغات به نام Igexin که محققان امنیتی گفته اند که این قابلیت را برای جاسوسی بر روی مردم است.

نش-هان کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد اما گفت: “ما نه با استفاده از کد و نه ارسال هر گونه اطلاعات به, Baidu یا Igexin.” وکلای این مورد را در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

می تواند دولت چین نیروی Infinite به دست شما داده ؟

Infinite گفت: دولت چین خواسته هرگز آن را به کاربر داده و آن را رد این درخواست. Infinite می گوید امنیت آن تیم به رهبری ایالات متحده آمریکا توسط یک مدیر اجرایی که در دهه صنعت و آمریکا تجربه اجرای قانون است.

چگونه به خوبی آن را در واقع می تواند به مقاومت در برابر یک سفارش یک سوال جداگانه.

Infinite تلاش است به موضوع مشکل سوزن به عنوان یک چین متعلق به برنامه نیست که باید به بازی با چین قوانین. در اوایل ماه جولای آن را بیرون کشیده و از گوگل و اپل app فروشگاه در هنگ کنگ پس از اجرای یک فتنه جدید در چینی منطقه ویژه اداری. قانون می تواند نیروی شرکت هایی که انجام کسب و کار در هنگ کنگ به دست داده به چین است.

و دوباره Infinite سیاست حفظ حریم خصوصی برگ یک درب باز برای پاسخ به درخواست دولت — بدون تعیین آن دولت. آن را می خواند: “ممکن است ما اطلاعات شما را برای پاسخ به احضاریه دادگاه سفارشات روند قانونی اجرای قانون درخواست دعاوی حقوقی دولت و یا سوالات.”

اما Infinite است که به سختی به دولت چین را تنها راه برای جمع آوری اطلاعات در مورد آمریکایی ها. ایالات متحده بارها و بارها متهم به آن جاسوسی از جمله در سال 2017 هک از Equifax اعتباری گزارش آژانس. آمریکایی ها اطلاعات شخصی در معرض خطر قرار داده و هر روز توسط شرکت های آمریکایی است که جمع آوری و فروش و ذخیره آن در نا امنی راه های.

بهتر است یا بدتر از Facebook?

در برخی از راه, Infinite جمع آوری داده های کمتر. در علاوه بر این به بسیاری از انواع اطلاعات شخصی ما شاهد Infinite جمع Facebook همچنین آهنگ های کاربران در سراسر دستگاه و در داخل برنامه های دیگر و وب سایت. به من نوشته شده است و حتی آن را در آهنگ های شما زمانی که شما با استفاده از Facebook و گوشی خود را خاموش است. ما نمی بینم هر گونه رفتار نزدیک به آن در برنامه Infinite.

“به نظر نمی رسد که Infinite بیشتر طول می کشد داده ها از Facebook, اما آنها اقدامات برای پنهان کردن آنچه که آنها در حال جمع آوری” جکسون گفت.

Facebook نیز اجرا گرفتار FTC از جمله 5 میلیارد دلار حل و فصل بیش از حریم خصوصی تهاجم — بزرگترین جریمه در FTC در تاریخ است.

وجود دارد هر چیزی که شما می توانید انجام دهید برای کاهش خطر حفظ حریم خصوصی و نگه داشتن با استفاده از Infinite?

یک Infinite تنظیمات حریم خصوصی به نام “شخصی ads” به شما اجازه متوقف کردن برنامه با استفاده از اطلاعات خود را به هدف شما را با تبلیغات اما آن را نمی خواهد متوقف Infinite از جمع آوری داده ها در وهله اول.

من حریم خصوصی به طور کلی قانون این است: هنگامی که در شک دروغ گفتن. وجود دارد هیچ دلیلی برای دادن Infinite نام واقعی خود یا دسترسی به مخاطبین خود و یا دیگر رسانه های اجتماعی و ارتباطات. انتخاب یک نام جعلی و یک اتفاقی آدرس ایمیل.

شما همچنین می توانید با استفاده از Infinite بدون دادن شماره تلفن و یا ایمیل هرگز ورود — شما هنوز هم می توانید فیلم ها در این برنامه و در وب سایت اگر شما نمی قادر خواهد بود به دنبال حساب های خاص و یا فیلم ها خود را. و این هنوز هم متوقف نخواهد شد Infinite از جمع آوری اطلاعات دیگر در مورد دستگاه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü