توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن همسر رای دهندگان در فلوریدا – و با آن شانس انتخاب مجدد?

در میان بسیاری از قطعات از بینش کشیده از باقی مانده از سال 2016 انتخابات این بود: رای دهندگان مسن تر رفت و برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از آنها آیا هیلاری کلینتون ،

در چندین میدان نبرد متحده مانند فلوریدا رای دهندگان با سن 65 سال و بیش معلوم شد برای نامزد جمهوری خواه با برخی از حاشیه. در سراسر کشور, آقای ترامپ جای کسی را گرفتن از رقیب خود در این جمعیتی با عنوان بسیاری از نه درصد است.

اما همه چیز ممکن است تغییر. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در drags تحمل با آن مرگبار که افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند بنابراین رئیس جمهور حمایت در میان این گروه سنی به نظر می رسد نرم. در همان زمان, پشتیبانی, برای, جو بایدن, اما برخی به خود چلنجر در ماه نوامبر در حال رشد است.

از جان گذشته نگرانی به آقای ترامپ خواهد شد این واقعیت است که فلوریدا یکی از مکان هایی که پشتیبانی در میان ارشد به نظر می رسد به لغزش. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته به آقای بایدن 4 نقطه رهبر بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در آفتاب دولت و معاون رئیس جمهور سابق ضرب و شتم آن زمان مستاجر با 10 امتیاز در میان افراد 65 ساله و مسن تر.

اخیرا یک نظرسنجی توسط صبح مشورت در بر داشت تصویب رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر شد و پایین تر در سالمندان بیش از هر گروه دیگر از مدارس ، همان نظرسنجی به آقای بایدن یک سرب 10 نقطه در سراسر کشور در میان سالمندان است.

“ما در زمانی که تعصب بسیار قوی و شدید است که شما واقعا نمی بینید شواهد زیادی از defections از هر دو طرف” پروفسور کریگ استفان مدیر سیاسی مبارزه برنامه در دانشگاه فلوریدا گفت: مستقل. “و در عین حال آنچه که نظرسنجی ها نشان می دهد این است که ابتدا به برخی از defections در طرف او.”

آقای کریگ گفت: جمهوری خواهان را ضعیف در سال 2018 midterms در بخشی به دلیل Mr تهمت حمایت از دست رفته در میان کالج تحصیل زنان است. این آخرین نظر سنجی البته گرفته شده از شش ماه از رای گیری نشان از چیز دیگری خواهان باید به نگرانی در مورد.

پرسید: اگر دلیل لغزش در حمایت از دولت بود در پاسخ به coronavirus است که در حال حاضر آلوده 1.5 m آمریکایی و کشته شدن حداقل 90,000 او گفت: “آن را سخت به فکر می کنم که حداقل بخشی از داستان است.”

گزارش ها نشان می دهد آقای بایدن در حال ساخت از دستاوردهای مهم دیگر کشورهای از جمله ویرجینیا که دموکرات ها دقت برگزار شد و چهار سال پیش و آریزونا. در سال 2016 Mr ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن خانم کلینتون در آریزونا 48 – 45 اما تغییر جمعیتی را ساخته اند هر دو آریزونا و فلوریدا دموکراتیک اهداف. از نیویورک تایمز این هفته به نقل از آقای بایدن را مدیر کمپین جنیفر اومالی دیلون به گفتن اخیر جمع آوری کمک او “صعودی” در آریزونا.

بایدن می گوید او تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘رئیس جمهور Tweety’

آستین در نظر گرفته شده نهایی bellweather ایالت فلوریدا تشنج توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 2016 presaged یک شب از شکست خیره کننده برای خانم کلینتون.

در عین حال دولت از اهمیت ویژه ای برای جمهوری خواهان. مختلف وجود دارد “راه به کاخ سفید” برای دموکرات ها – به عنوان مثال با در نظر گرفتن بازگشت میشیگان و پنسیلوانیا که آقای ترامپ دقت برنده در سال 2016 و کیسه آریزونا. در عین حال کارشناسان معتقدند آقای ترامپ نیاز به فلوریدا و آن 29 کالج انتخاباتی رای دهندگان اگر او برای پیروزی در دور دوم.

فلوریدا همچنین دارای بیشترین تعداد سالمندان رای دهندگان – در حدود 20 درصد در مقایسه با میانگین ملی از 16 درصد است. معروف برای بازنشستگان و فصلی “Snowbirds” آن را شامل سه کشور پنج “greyest” استان ها با دیگران بودن در ویرجینیا و آریزونا.

فقط آن را به عنوان طرح میتوانست خیلی دیگر از زندگی عادی بنابراین بیش از حد کروناویروس جدید ایجاد پویایی برای انتخابات است که احزاب و سیاستمداران باید برای مقابله با آنها به عنوان حقه بازی نگه داشتن مردم امن در حالی که پایان دادن به مستندات و پا زدن شروع اقتصاد است.


یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط AARP که قبلا به عنوان شناخته شده آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد) نشان داد 62 درصد از آمریکایی بودند “بسیار نگران” در مورد این بیماری همه گیر با 32 درصد “تا حدودی نگران”. افراد مسن از رنگ به خصوص مشکل.

“قدیمی تر آمریکایی ها متوجه تاثیر این ویروس” لایحه Sweeney, AARP, معاون ارشد رئیس جمهور برای امور دولتی گفت: در آن زمان. “آنها عمیقا عمیقا نگران آن; آنها بسیار نگران سلامت خود مراقبت نگران سلامت عزیزان خود هستند.”

کارشناسان سوال چقدر می تواند آموخته از انتخابات گرفته شش ماه از روز انتخابات.

اما بث Rosenson یک کارشناس سیاسی نیز در دانشگاه فلوریدا با اشاره به دولت است و یکی از مکان های که در آن تعداد کمی از رای دهندگان می تواند تفاوت بسیار مهم. در سال 2000 جمهوریخواه جورج بوش را شکست داد و ال گور در فلوریدا توسط فقط 537 رای و در انجام این کار امن کاخ سفید است.

او گفت که در سال 2016 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری توسط کمتر از 80,000 رای دهندگان در سراسر پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان. او افزود: “آرا تصمیم گرفت در حاشیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net