پیت Buttigieg به دنبال تبدیل شدن به آمریکا برای اولین بار آشکارا گی جمهور گفته او متاثر پس از یادگیری یک زن در آیووا به دنبال لغو رای خود را برای او پس از گفت تمایلات جنسی خود, اما گفت که او “در حال اجرا به رئیس جمهور بیش از حد”.

در یک ویدئو که ویروسی رفت روز پس از قفقاز که در آن سابق South Bend شهردار مخفیانه گذشته برنی ساندرز به ادعای پیروزی یک زن دیده می شد نمایش تعجب زمانی که او آموخته 38 ساله همجنسگرا بود.

که شده است برای عموم مشخص می پرسد اگر او می تواند تغییر به او رای بدهند. “آیا شما گفت او همان شریک جنسی? شوخی می کنی؟”

یک عضو از آقای Buttigieg تیم به دنبال متقاعد کردن او را که نامزد تمایلات جنسی باید به موضوع. “نقطه تمام از آن است که اگر چه او را یک انسان درست است ؟ فقط مثل من و شما و باید آن واقعا مهم نیست” گفت: کمپین عضو نیکی van den Heever.

پس از پرواز به نیوهمشایر, مبارزه, پیش از روز سه شنبه اولیه رای آقای Buttigieg گفت: ABC اخبار او خواست زن می تواند ازدواج خود را به معنای به همان اندازه به او به عنوان آن را به هر فرد متاهل. “آنچه من می خواهم به می دانم این است که من در حال اجرا به رئیس جمهور بیش از حد.”

او گفته TMZ او متاثر شده او را ديد. “این مایه تاسف است که شما نمی توانید برنده شوید اما به عنوان کسی که رای با 80 درصد آرا در ایندیانا, شهرستان, در حالی که مایک پنس فرماندار من و دولت من نیز دیده می شود که چگونه بسیاری از مردم قادر به حرکت فراتر از تعصبات وقتی که می آید به انتخابات است.”

این اولین بار نیست که آقای Buttigieg است مواجه تعصب به عنوان او به دنبال انتخاب ، او در سال 2019 خاطرات کوتاه ترین راه: یک شهردار را به چالش و یک مدل برای آمریکا در آیندهاو بازگو تصمیم به بیرون آمدن به عنوان گی قبل از در حال اجرا برای انتخاب مجدد در جنوب خم در سال 2015.

“من به خوبی به بزرگسالی قبل از من آماده به اذعان این واقعیت ساده است که من گی هستم,” او نوشت: در ساوث بند تریبون.

“از آن زمان سال مبارزه و رشد برای من به رسمیت شناختن است که این فقط یک واقعیت زندگی مانند داشتن موهای قهوه ای و بخشی که من هستم.”

آقای Buttigieg وضعیت در این مسابقه به عنوان اولین همجنسگرا نامزد اصلی حزب بارها تمرکز بحث در میان هواداران خود را, کسانی که پشت یکی از بسیاری از رقبا و همچنین صاحب نظران سیاسی.

در حالی که برخی گفته اند که امریکا بیش از حد متعصب برای انتخاب شهردار همجنس دیگران گفته اند که نامزدی خود را ممکن است یکی دیگر از سقف های شیشه ای در نظر گرفته نشکن تا زمانی که آنها در هم شکسته مانند باراک اوباما در سال 2008 پیروزی یا هیلاری کلینتون تبدیل شدن به اولین زن نامزد ریاست جمهوری برای یک حزب عمده در سال 2016. در حالی که خانم کلینتون از دست داد کالج انتخاباتی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و با آن کاخ سفید او را ضرب و شتم او را در رای مردمی تقریبا سه میلیون رای.

پیت Buttigieg و برنی ساندرز ادعا آیووا برنده با وجود نتایج تاخیر

کوین Naff ویرایشگر واشنگتن تیغه که بر بسیاری از مسائل مورد علاقه به همجنسگرایان+ جامعه نوشت: در این هفته: “امریکا آماده گی جمهور ؟ شاید نه. اما Buttigieg اتحادش را تغییر روایت در اطراف آنچه ممکن است به صورت آشکارا همجنسگرایان+ مقامات دولتی, در بخش, توسط مخدوش جمهوریخواه متعصبی با خدمت سربازی خود را و فصیح سخنرانی در مورد ایمان است.”

آقای Naff گفت: مستقل به او ترجیح داده می شود امیدوار در مورد آقای Buttigieg نامزدی و پیشنهاد این کشور زندگی می کنند از طریق یک زمان تغییر می کند.

“این تغییرات همیشه اتفاق می افتد بلافاصله,” او گفت:. “اما ما رفتن را از طریق این حماسه لحظه ای در زمان زندگی ما.”

آقای Buttigieg که مسیحی ازدواج کرده و یک نظامی کهنه است, تا به حال به محل تمایلات جنسی خود در مرکز مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری است. برخی از اعضای همجنسگرایان+ جامعه باید او را مورد انتقاد قرار نیست که بیشتر بر مسائل است.

دیگر مفسران اشاره کرده اند این بود گفتن زن در آیووا تا به حال هیچ ایده ای در مورد تمایلات جنسی او ترجیح نامزد تا پس از او تا به حال به او رای دادند.

نظر سنجی به سفارش سیاسی و منتشر شده در ماه اکتبر پیشنهاد نیمی از رای دهندگان آمریکایی گفت: آنها شخصا آماده برای یک گی یا لزبین, جمهور, اما تقسیم شدند که آیا این کشور شد.

حدود 50 درصد گفت: آنها آماده بودند به یک, گی, جمهور در حالی که 37 درصد گفت: آنها نمی شد. حدود 40 درصد گفت: آنها معتقد بودند این کشور آماده بود برای انتخاب کسی مثل آقای Buttigieg در حالی که 45 درصد گفت: امریکا بود که در آن نقطه.

زمانی که مستقل بازدید جنوبی خم و صحبت برای هر دو طرفداران و منتقدان از شهردار سابق وجود دارد بسیاری از کسانی که رای دادند برای او دو بار که به اعتقاد او می تواند شکستن از طریق نامزد شده است.

Eilieen Mariani, 50, یک معلم بود که در حال کار بر روی یک لپ تاپ در مرکز شهر کافی شاپ گفت: او دوست او بود و به او رای دادند. او گفت: او تعجب اگر ملت آماده بود.

“من مانند پیت” او گفت:. “او مترقی باهوش و مهربان است.”

در حالی که آقای Buttigieg به نظر می رسد که برنده آیووا و حرکت در نیوهمپشایر خود تعداد نه چندان خوب در کارولینای جنوبی و نوادا که بزرگ آفریقایی و آمریکایی لاتین جمعیت. برخی پیشنهاد کرده اند که هوموفوبیا یکی از دلایلی است که برای او به ثمر رساند کمتر به خوبی در میان این جوامع از رنگ اما بسیاری از مفسران را رد کرد و چنین ادعا می کند به عنوان پایه نژادپرستی.

کریستینا Greer, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام در نیویورک گفت: آقای Buttigieg بود نمره کمتر به خوبی در میان مردم رنگ به دلیل مجادلات مربوط به تصدی خود به عنوان شهردار در جنوب خم.

“هوموفوبیا است که فقط یک قربانی آسان,” او گفت:. “افرادی هستند که بیشتر ضد همجنس بیش از هر گروه دیگر. که هیچ حس.”

خود را در نظرات به ABC اخبار در مورد ناراضی آیووا رای دهندگان آقای Buttigieg گفت: حتی اگر او نمی تواند تغییر زن به نظر او با این وجود تا به حال یک پیام برای او.

“من هنوز هستم, اگر من رئیس جمهور منتخب رفتن به در صبح دریافت کنید و سعی کنید به بهترین تصمیم برای او و مردم او را دوست دارد,” او گفت:. “همانطور که من کار خواهد کرد برای خدمت هر آمریکایی که آیا آنها از من حمایت یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de