با 22 میلیون نفر از کار و دیگران به سختی درآمد زندگی, وعده $1,200 محرک پرداخت یک تاسیسات است که می تواند خرید یک چند هفته از کمک های مالی.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا مارس 27 ساخته شده تخفیف نقدی — از لحاظ فنی پیشرفته 2020 اعتبار مالیاتی — در دسترس به 150 میلیون آمریکایی.

افراد ساخت 75000 دلار یا کمتر درآمد و زوج تا دو بار که واجد شرایط برای دریافت $1,200. تاپیک اضافی $500 برای هر فرزند زیر 17.


[اگر شما یکی از این آمریکایی filers شما باید تا 12 ظهر جمعه به فایل برای $500 به ازای هر فرزند محرک چک کنید]

در تلاش برای عجله پرداخت به مردم, وزارت خزانه داری مجاز IRS برای ارسال اولین موج اعتبار به افرادی که تا به حال ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 و که تا به حال دریافت بازپرداخت. آژانس در حال حاضر اطلاعات حساب بانکی به ارائه آن پرداخت الکترونیکی. در آوریل 15, خزانه داری گفت: بیش از 80 میلیون آمریکایی دریافت کرده بود تاثیر اقتصادی پرداخت.

اما پرداخت آن ایجاد شکاف بین کسانی که پول و کسانی که نمی کاشت نا امیدی و سردرگمی و خشم.

هزاران نفر از مردم در تماس با واشنگتن پست تعجب که چرا آنها دریافت نکرده اند پول خود را. بسیاری در انتظار کمک هستند کم درآمد جانبازان و امنیت اجتماعی گیرندگان.

“من یک معلول فارس جانباز” گفت: Dwayne فورد از Kansas City, Mo. “کم درآمد و غیر فعال مردمی هستند مردمی که شما باید پرداخت کرده ام برای اولین بار و یا پرداخت می شود همه ما به طور همزمان است.”

یک مریلند زن فرستاده “هنگامی که امنیت اجتماعی بازنشستگان خود را پرداخت در حساب های بانکی خود را?”

کالیفرنیا خواننده مطرح همان سوال و اشاره کرد “من یک تامین اجتماعی, دریافت کننده, زندگی زیر خط فقر.”

آن زمان گرفته شده برای وزارت خزانه داری را به شکل از چگونه به کار با سازمان های دیگر به طور خودکار ارسال و پرداخت به مردم دریافت برخی از مزایای فدرال.

در حالی که زندگی منتظر بودجه مورد نیاز IRS است عجله محرک چک به مرحوم. پرداخت رفته اند تا به همسران بازمانده و به حساب های بانکی که بستگان باز نگه داشته و به حل و فصل یک مرده عزیزان و مستغلات.

IRS در حال کار کردن اظهارنامه مالیاتی ثبت به عنوان دور برگشت به عنوان 2018 حتی اگر filer است و دیگر زنده است. Toni Kamins که در نیویورک زندگی می کند دریافت دو $1,200 پرداخت یکی برای خودش و دیگری برای شوهر سابق او که سال گذشته درگذشت. پس شوهر او را ترک کرده بود هیچ خواهد بود و هیچ ورثه Kamins رسیدگی پرونده خود 2019 بازگشت. در بازگشت او گفت IRS که سابق او مرده بود.

دنیس Akers را 88-سال-در-قانون فوت در ماه ژانویه است. او 96 ساله درگذشت و یک ماه بعد. Akers برگزار چک کردن حساب با هر یک از آنها را به خاطر او به مراقبت از صورت حساب خود را. هر دو مرحوم زنان دریافت مستقیم-سپرده محرک پرداخت. Akers گفت که او تا به حال مطلع امنیت اجتماعی که زنان درگذشت. در حال حاضر Akers می گوید او برای رفتن به فقط اجازه دهید پول نشستن تا زمانی که او دریافت مسیر از IRS. من می خواهم به انجام همان.

“من نمی دانم چه چیزی درست یا غلط,” او گفت:.


[پول خود را و همه گیر]

در مواردی که محرک بودجه به زنده ماندن همسر IRS گفت: پرداخت ممکن است مجبور به بازگشت بسته به شرایط.

“ما در حال آگاه از همه مسائل مختلف مربوط به همسران بازمانده و دیگر وارثان و هنوز در حال کار بر روی آنها” گفت: IRS سخنگوی اریک اسمیت.

اگر IRS است که پایگاه یک محرک پرداخت در بازگشت مشترک ثبت شده توسط یک مرد متاهل که شریک کرده و سپس زنده ماندن همسر باید مجاز به نگه داشتن پول با توجه به ارین Voisin کالیفرنیا مبتنی بر گواهی برنامه ریز مالی. “سال است که در آن کسی می گذرد می تواند یک همسر هنوز فایل به عنوان پر کردن ازدواج به طور مشترک,” او گفت:.

اجرای پرداخت شده و سرند شده با اشکالات. مردم شکایت کرده اند که آنها دریافت مقدار اشتباه که پول خود فرستاده شد preparer مالیاتی و یا که آنها تا به حال مشکل دسترسی به IRS آنلاین, پورتال “دریافت و پرداخت” که قرار بود برای کمک به مردمی پیگیری پرداخت خود را و ورودی مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات به سرعت ورود خود را.

پس از قطعیت IRS و خزانه داری اعلام کرد که افرادی که درو طیف گسترده ای از منافع دولت باید خود را دریافت $1,200 به طور خودکار واریز مستقیم, مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و یا چک فقط به عنوان آنها به طور معمول خود را دریافت مزایای. این گروه شامل دریافت کنندگان امنیت اجتماعی بازمانده یا مزایای از کار افتادگی مکمل امنیتی درآمد و یا راه آهن مزایای بازنشستگی و همچنین به عنوان دریافت کنندگان جانبازان پرداخت غرامت از کار افتادگی, بازنشستگی یا مزایای بازماندگان.

من می دانم که دولت می خواست برای دریافت پول محرک را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما اعلام کرد که ده ها میلیون نفر از مردم بدست پرداخت می شود در حالی که به طور موثر گفتن جانبازان و سالمندان “ما به شما بعد از” یک اشتباه ساخته شده است که بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنم مثل شهروندان درجه دوم.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

دانلود رایگان مقالات