دوبلین — ایرلند جناح چپ ناسیونالیست Sinn Fein, حزب, خرد کشور در مرکز-راست وضعیت موجود با قوی ترین آن-تا کنون عملکرد در آخر این هفته کلی انتخابات پرتاب ایرلندی سیاست به عدم قطعیت است.

نظرسنجی های خروج و اولیه شمارش آرا نشان داد Sinn Fein par یا پیش از دو جریان اصلی احزاب است که باید تحت سلطه سیاست ایرلند برای نزدیک به یک قرن با رای دهندگان در آغوش طولانی-حاشیه رانده شده حزب مرتبه.

مرکز-راست خوب Gael حزب نخست وزیر لئو Varadkar دچار تحقیر و زیان. در یک شرم آور به نوبه خود از وقایع Varadkar بود بهتر توسط جناح چپ گرایان در خود حوزه اگر چه او انتظار می رود که برای حفظ صندلی خود را در زیر ایرلندی قوانین انتخاباتی.

“این است که دیگر یک سیستم دو حزبی گفت:” مری لو مک دونالد رهبر Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA).

رای شمارش شد و انتظار می رود همچنان در سراسر یکشنبه و احتمالا شنبه اما هیچ کس به نظر می رسد که یک راه آسان برای تشکیل یک دولت اکثریت. دوم انتخابات می تواند مورد نیاز اگر بدون دستیابی به موفقیت رسیده است.

مک دونالد نشان داد که او را برای اولین بار به دنبال تشکیل دولت با احزاب کوچکتر. در ضمن رهبر مرکز-راست Fianna شکست حزب Micheál مارتین گفت: “تعهد در تمام” برای اطمینان از شکل گیری یک عملکرد دولت است.

مارتین نیست به صراحت آدرس کلید سوال که آیا چنین دولتی می تواند شامل سین Fain. حداقل یکی از اعضای حزب از پارلمان بمب که امکان یکشنبه.

[پیش از ایرلندی انتخابات لئو Varadkar در تلاش است در حالی که Sinn Fein موج]

اما پیش از انتخابات مارتین و خوب Gael رهبر Varadkar هم اصرار آنها تمایل به حکومت با جناح چپ گرایان.

برای این دو مرکز-راست احزاب Sinn Fein تاریخی در ارتباط با ایرا هنوز هم به شدت وزن. این ایرا وفادار طرف مقابل باید و سربازان انگلیسی کشته شده در اطراف 3,600 مردم در طول جنگ شناخته شده به عنوان مشکلات که محور در ایرا کمپین به زور برای پایان دادن به حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی از دهه 1960 تا اواخر 1990s. آن را همچنان به امد و شد زیاد ایرلندی سیاست, به خصوص به عنوان بریتانیا اخیر خروج از اتحادیه اروپا را مطرح کرده است جدید نگرانی که ایرلندی صلح می تواند در معرض خطر.

Brexit بازی تنها یک نقش کوچک در ایرلند شنبه انتخابات پس از مبارزات انتخاباتی بود که تا حد زیادی تحت سلطه مسکن و مراقبت های بهداشتی در میان مسائل دیگر. Sinn Fein رهبر حزب مک دونالد به نظر می رسد شده اند قادر به سرمایه گذاری بر روی رای دهندگان نا امیدی با این کشور دو مرکز-احزاب راست و افزایش پشتیبانی از جناح چپ سیاست های اقتصادی.

به ارمغان آورد تا در یک طبقه متوسط در حومه دوبلین, مک دونالد, 50, قاب خودش را به عنوان یک پیشرو شهری و رهبر در تلاش برای حرکت حزب در از آن بحث ریشه.

این استراتژی به نظر می رسد به کار کرده اند. به عنوان حامیان او منتظر مک دونالد برای رسیدن در یک دوبلین شمارش مرکز در بعد از ظهر یکشنبه در آنها شور و شوق شعار, “Hello Mary Lou” — سال 1961 آهنگ ضبط شده توسط Ricky Nelson.

Sinn Fein نفع ترکیبی از ملی طرح — از جمله یک رفراندوم الحاق و جناح چپ مواضع مانند بالاتر مالیات از شرکت های جهانی یک افزایش در هزینه های عمومی و مسکونی اجاره یخ.

حتی اگر ایرلند اقتصاد در حال انجام است بهتر است در هر نقطه پس از بحران مالی 2008 و بسیاری از رای دهندگان گفت: آنها احساس آنها شده بود را پشت سر گذاشت. برخی از اجاره به طور متوسط در پایتخت دوبلین در حال حاضر بیش از آن در توکیو اما رشد دستمزد شده است کند.

“در حالی که دولت می گویند اقتصاد به خوبی انجام می دهند بسیاری از مردم احساس می کنند نیست و زمانی از آن بهره مند شوند” گفت: Irish News نویس و مفسر سیاسی Deaglán د Bréadún. “تقریبا در همه جا شما بروید در دوبلین برای مثال شما یک محل که در آن کسی است که خواب در یک چادر.”

در مرکز دوبلین رای دهندگان تکرار که تمایلات یکشنبه.

“بی خانمانی و جرم یک چیز بزرگ و دو طرف در حال کمک با که گفت:” 52 ساله مایکل دویل استفاده می شود که برای حمایت از Varadkar مرکز-راست حزب رای دادند اما برای Sinn Fein برای اولین بار روز شنبه.

Kevin Burns, 26 سال, سین Feinyouth بال فعال و گفت: “صحبت به مسائل است که بر همه در این کشور” اضافه کرد: “بحران مسکن و بهداشت مراقبت از بحران این چیزها نمی سقوط از آسمان است.”

“این یک نتیجه از آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما اولویت بندی شرکت ها و کاهش مالیات برای اقتصاد و برای نجات بانک ها” سوختگی گفت.

دستاوردهای سریع در پشتیبانی از Sinn Fein به نظر می رسد را از حزب خود ، پس از نتایج ضعیف در انتخابات محلی سال گذشته حزب سابقه 42 نامزد — تنها در حدود نیمی به عنوان بسیاری به عنوان جریمه Gael و Fianna شکست هر یک را به جلو و احتمالا کمتر از مورد نیاز را به طور کامل سرمایه گذاری در شنبه نتایج. آستانه برای تشکیل یک دولت اکثریت 80 کرسی است.

اگر Sinn Fein بودند را شامل می شود در یک ائتلاف در دوبلین آن را تبدیل به اولین حزب عمده ارائه شده در هر دو ایرلند شمالی دولت که در آن دومین حزب و دولت ایرلند.

آن را نیز ممکن است طلسم پایان Varadkar جاه طلبی های.

زمانی که مبارزه رو در جریان ماه گذشته نخست وزیر هنوز هم به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد شانس خود را از حفظ قدرت است. در خارج از کشور مشخصات خود را به حال به طور پیوسته افزایش یافته است از او برتر در سال 2017 به عنوان جوانترین-همیشه ایرلندی رهبر در سن 38. آموزش دیده, دکتر, حمایت مردمی کمپین که تحت فشار قرار دادند از طریق قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین را پیمایش دشوار Brexit مذاکرات با E. ایالات متحده و بریتانیا و نظارت یک فاز بهبود اقتصادی.

“Varadkar و دولت قرار داده و مقدار زیادی از تاکید بر مبارزه با تروریسم در اروپا و این واقعیت که آنها یک تعهد از بوریس جانسون که وجود خواهد داشت بدون بازگشت به سخت مرزی با گمرک پست” در امتداد مرز با ایرلند شمالی گفت: د Bréadún این مقاله نویس.

[چرا ایرلندی مرز دائمی Brexit گیر]

در دیگر E. U. پایتخت ایرلند به طور فزاینده ای دیده می شود به عنوان یک لیبرال نقش مدل در سال های اخیر — با گی و دو میراث Varadkar به عنوان پوستر ،

اما در کشور تقریبا 5 میلیون Varadkar رهبری موقعیت آویزان با یک موضوع. او قادر به حکومت تنها به این دلیل که خود را مرکز-راست رقیب Fianna Fáil وارد شده بود به یک معامله برای حفظ دولت در قدرت در سال 2016.

نظرسنجی ها حاکی از حمایت حزب خود را رها از حدود 30 درصد به 21 درصد بین ماه های نوامبر و فوریه است.

Varadkar را Brexit مانور “ثبت نام نیست با” د Bréadún گفت.

Noack گزارش از درسدن, آلمان.

ادامه مطلب

یونانی انتخابات را پوپولیستی آزمایش به پایان

معاون رئیس جمهور پنس میزبان ایرلندی نخست وزیر و گی شریک برای صبحانه

اضافه کردن به لیست

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im